Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.12

jooooooooo, merginos, groziu pridariusios nesvietisku wub.gif . Vos sirdis nesustojo...
Tik nesuprantu niekaip - jus valgot, tvarkotes, dirbat doh.gif ?? Nes toks jausmas, kad 24val per para mezgat ir viskas.

[QUOTE]Lusasita
post Vakar, 16:32

Turiu dideli prasyma- jei imanoma skaros schemute blush2.gif .Labai mamai kaledom but grazu...
Atsakyti
Romap, graži moheriukė thumbup.gif wub.gif
Zuikulio mieli darbeliai
ggte megztinis vyriškas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 04 lapkričio 2010 - 23:12
ggte-koks fainas megztukas berniukui thumbup.gif koks fainuolis modeliukas 4u.gif
zuikulis-nustebinai tike fainu juostuotu mezginiu... thumbup.gif
Atsakyti
Kiek daug graziu sukneliu priderejo wub.gif Uzdaviau klausima sijonu temoj, bet temuke tyli. Tai paklausiu cia. Galbut apie tai jau isdiskutave esat kur nors ir pasikartosiu, bet as cia tik protarpiais uzsuku i rankdarbiu skilti blush2.gif
Taigi: kazkada seniai buvau nusimezgus sijona, bet labai greit jis man issidedejo. Nuo to laiko tik megztinius ir liemenes narplioju. O dabar prisiziurejus visokiu SM auksarankiu groziu ir vel uzsimaniau sijona. o galbut ir suknele nusimegzt. Bet kazkaip dvejoju ar nesigailesiu po to g.gif Is ko mezgat, kaip devit, ka darot kad mezginys neissisedetu?
Atsakyti
QUOTE(Brigitte @ 2010 11 05, 10:36)
Kiek daug graziu sukneliu priderejo  wub.gif  Uzdaviau klausima sijonu temoj, bet temuke tyli. Tai paklausiu cia. Galbut apie tai jau isdiskutave esat kur nors ir pasikartosiu, bet as cia tik protarpiais uzsuku i rankdarbiu skilti  blush2.gif
Taigi: kazkada seniai buvau nusimezgus sijona, bet labai greit jis man issidedejo. Nuo to laiko tik megztinius ir liemenes narplioju. O dabar prisiziurejus visokiu SM auksarankiu groziu ir vel uzsimaniau sijona. o galbut ir suknele nusimegzt. Bet kazkaip dvejoju ar nesigailesiu po to  g.gif  Is ko mezgat, kaip devit, ka darot kad mezginys neissisedetu?

blush2.gif kiek skaitinejausi,tai nuo ''issisedejimo ''apsaugo pasijonis biggrin.gif ..ir nerti sijonai ''atsparesni issisedejimui'' smile.gif ..galima naudoti spec. siula-toki ''besitampanti''( doh.gif pamirsau kaip jis vadinasi doh.gif ...)bet ji sunku prie spalvos priderinti...buna kad labai jau krenta jis i akis.. ax.gif

na vat tiek informacijos as zinau-gal pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 05 lapkričio 2010 - 09:41
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 11 04, 23:11)
Romap, graži moheriukė  thumbup.gif  wub.gif
Zuikulio  mieli darbeliai


QUOTE(Jollyk @ 2010 11 05, 08:59)
zuikulis-nustebinai tike fainu juostuotu mezginiu... thumbup.gif

aciu uz grazius zodzius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ggte ,grazus megstukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 11 04, 13:10)
ir aš kukliai pasirodysiu..... blush2.gif
user posted image
user posted image

lotuliukas.gif kaip tik masciau apie si varianta suknelei uzbaigti, ilindau ir pamaciau thumbup.gif
Atsakyti
Cia mano kuklus paskutinis darbelis ax.gif Tik dar be pamusaliuko blush2.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 11 04, 18:42)
man tai vyriškiui gražu būtų angliški stulpeliai.... ax.gif

Priminkite pra6au, kas tai yra angli6ki stulpeliai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kgt @ 2010 11 04, 20:46)
Visų darbai nuostabūs. Suknelės...  wub.gif  Labai įstrigo suknelių "kepėja" smile.gif ir dėl tempų ir dėl darbelių kitoniškumo  thumbup.gif Na, tas visų apkomentuotas Amanitos megztukas tai be žodžų...  wub.gif Vis sakau sau, kad nereikia čia lįst, pavydas apims ir savigrauža, kad ne mezgu, o kitų darbus apžiūrinėju  smile.gif bet neatsispiriu ... rolleyes.gif
Čia pat forume kažkada pasigavau kažkurios forumietės idėją megzti šaliką išilgai ripsu. Pamarginau ir štai kas išėjo (MB patenkintas nešioja)
user posted image

Ačiū, puikus pasiūlymas, tik, kad maniškis pageidauja vienspalvio ir siūlus jau turiu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Nefer,2010 11 06, 10:53]
Cia mano kuklus paskutinis darbelis ax.gif Tik dar be pamusaliuko blush2.gif


Labai puosni suknele , ne pavadinciau tai kuklu thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, dar siltas naujas kurinelis ax.gif

user posted image
Atsakyti

zuikuli, abai grazus visi darbeliai Jusu, bet jau juodos blauzdines suzavejo visai wub.gif
Atsakyti