Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.12

Laaabai gražūs darbeliai, jūs tokios išradingos, kūrybingos wub.gif wub.gif wub.gif
QUOTE(ilamka @ 2010 10 28, 09:52)
...

galvoju, mergina suklydo ir vietoj virbalų parašė vąšelis... bet pasirodo nea, tai įmanoma padaryt vąšeliu, tikrai žemai lenkiuosi, darbas nepriekaištingai gražiai atliktas. TOBULA wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzana* @ 2010 10 28, 11:51)
Atbėgau ...

O jūs čia mašina mezgat ar kaip, kad kepat vieną po kito tokius raštuotus grožius wub.gif wub.gif wub.gif Rankomis tai net bijau pagalvoti kiek čia darbo reikėtų, bet taip lygiai pas jus gaunasi, tai tikriausiai mašina mezgat smile.gif
Atsakyti
Zuzana, kepat suknias kaip blyniukus thumbup.gif
Atsakyti
Na jau tiksliai, Zuzana, tokie grožiai pasipylė.... ar dar pamiegat kada? biggrin.gif
Atsakyti
Ilamkos megztinis atrodo įspūdingai tongue.gif O kodėl vašeliu, ar kad nemezgat virbalais? Ar šiaip norėjot būtent taip nerti?
Zuzanos* suknios gražios. Ypač man patiko, kad kapišono vidus raštuotas ax.gif O mergaitė tai visur pozuoja 4u.gif
Jukitukė fainas šuniukas ir rūbiukai. Stilingai atrodo 4u.gif
dziaugsmelis7x7, mielas ir praktiškas pledukas wub.gif
Ir Lusasitos darbeliai jamami lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=saulėlydis*,2010 10 28, 13:03]
Ilamkos megztinis atrodo įspūdingai tongue.gif O kodėl vašeliu, ar kad nemezgat virbalais? Ar šiaip norėjot būtent taip nerti?


Siaip man virbalais nelabai kaip sekasi,labiau myliu vaseli,todel viska bandau daryti vaseliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2010 02 26, 15:54)
user posted image user posted image
ir as atnesu savo kepuriuka


4u.gif pasimete mano schemute sios kepures,gal galetumete padeti smile.gif
Atsakyti
Atbėgau pasigirti nauja suknute.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 10 29, 13:11)
Atbėgau pasigirti nauja suknute.

nu vsio, griuvau negyva... ryškiai kažkokį "kombainą" turite tokiems grožiams gaminti... Graži spalvytė, o raštelis prideda elegancijos... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romap: 29 spalio 2010 - 12:28
zuzana blink.gif nu velniškai gražu , ta pilkė mmmmm wub.gif
ilamka, nertinis įspūdingas bigsmile.gif
4u.gif
čia mūsų nertas - megztas komplektas iš pusvilnės biggrin.gif dar ir kaklinukas-šalikiukas gaminamas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 29 spalio 2010 - 13:09
QUOTE(zuzana* @ 2010 10 29, 14:11)
Atbėgau pasigirti nauja suknute.



tikrai nuostabu thumbup.gif pastaruoju metu tikrai atrodo, kad vienas rubas per viena para gimsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svaj-a @ 2010 10 28, 20:11)
4u.gif  pasimete mano schemute sios kepures,gal galetumete padeti  smile.gif

Mezgiau ja be schemos, o is foto, jei pagelbetu foto reportazas is arciau ir keletas panasiu schemu, galiu atsiusti
Atsakyti
zuzana* - ypac patiko jusu dvi sukneles su pamarginimais apacioje, rudoji man pati graziausia. jei nepaslaptis, tai is kur tuos margumynu rastus traukiate? ar pati kuriat?
Atsakyti