Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.12

ilamka, nugriuvau ir nebezinau kaip atsikelti.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu man cia aukstasis pilotazas... vaselis ir pynes bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif doh.gif doh.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu kazkas nesuderinamo, bet tu irodei , kad tai imanoma KAI KAM thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 10 27, 20:10)
ilamka, nugriuvau ir nebezinau kaip atsikelti.... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nu man cia aukstasis pilotazas... vaselis ir pynes bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  doh.gif  doh.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nu kazkas nesuderinamo, bet tu irodei , kad tai imanoma  KAI KAM  thumbup.gif


Aciu labai,man svarbu kaip jus mane vertinat. 4u.gif
Atsakyti
[quote=ilamka,2010 10 27, 14:22]
noriu parodyti ir pasigirti pirmu nertu vaseliu vyrisku megstuku,tik dabar jis ant moterisko modelio ax.gif

Ojetau koks kruopstus darbas ir dar toks didelis smile.gif Na, jus cia merginos ir darbstuoles! Retai uzsuku, bet visada randu i ka paspoksoti, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoliu-sultys @ 2010 10 27, 18:50)
hemetra  4u.gif  labai labai aciu 4u.gif  lyg ir viskas aisku, ieskosiu siulu ir bandysiu nerti  rolleyes.gif


Nera uz ka. Kad tik padetu biggrin.gif Geras pusdienis ir nusinersite mirksiukas.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
nu jau vaseliu nertas megztinis tai nerealus doh.gif labai grazu ir netiketa
O jau leliukui okie groziai ant lovytes, toks mielas ir svelnus darbas su meile darytas. saunuoles mamytes
O cia mano vaikinas ziemai apsiltintas biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jukituke @ 2010 10 26, 23:56)
Aciu uz pagyras, o modeliukas tai mano aukselis - uz skanu kasniuka pozuoja kaip tik paprasau smile.gif
Cia mezgimo temute suniukams: Suniuku megztukai

DIDELIS dekui 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif blink.gif bigsmile.gif blink.gif bigsmile.gif ....Atsidarant šitą puslapį reikia kokį čiužinį prie kompiuterio pasidėt , kad griunant galvos neprasiskelti .....nes nugriuni, žmogus, ir nebezinai kaip atsikelt doh.gif
Grožiai Jūsų darbelių nerealūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Štai numezgiau tokią tuniką
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 10 27, 15:22)
noriu parodyti ir pasigirti pirmu nertu vaseliu vyrisku megstuku,tik dabar jis ant moterisko modelio  ax.gif


Vis pasidziaugiu visu darbeliais, bet pamacius sita megztuka, tai negaliu nesusilaikyt nepagyrusi. As su vaseliu, atrodo, draugauju, bet cia man aukstasis pilotazas. Eisiu nagrinetis, kas ir kaip smile.gif Labai grazu, saunuole.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaKo: 28 spalio 2010 - 07:40
QUOTE(IngaKo @ 2010 10 28, 08:39)
Vis pasidziaugiu visu darbeliais, bet pamacius sita megztuka, tai negaliu nesusilaikyt nepagyrusi. As su vaseliu, atrodo, draugauju, bet cia man aukstasis pilotazas. Eisiu nagrinetis, kas ir kaip smile.gif Labai grazu, saunuole.


didelis jums dekui 4u.gif
Atsakyti
Ilamka -darbas nuostabus thumbup.gif
nustebinai visas-pynes su vaseliu... bigsmile.gif g.gif smile.gif
Atsakyti
Atbėgau pasigirti tokia suknele
user posted image
Atsakyti