Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.12

QUOTE(ilamka @ 2010 09 28, 19:01)
pasgirsiu  dar keleta megstuku nertu šaltam sezonui  ax.gif

user posted image



Atrodo kaip iš parduotuvės pirktas (čia komplimentas jeigu ką blush2.gif ), labai labai gražu. Kiek laiko užtukote mezgant tokį grožį ?
Atsakyti
QUOTE(juraciukasvvv @ 2010 09 28, 21:41)
sveikutes, uzsukau aziurinet jusu darbeliu ir nusprendziau ir as pasirodyt savo paskutini darbeli  blush2.gif
user posted image
user posted image

tik ten apacioj neaiskiai matosi, ten issiuvinetas mazylio vardas  blush2.gif

toks pūkuočiukas minkštas darbelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lika_s @ 2010 09 28, 14:26)
Princesės Suknelė

user posted image

Labai graži suknytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 09 28, 15:22)
As vakar irgi tokia pacia kepure nuneriau drinks_cheers.gif  I manekenes nuotaika nekreipkit demesio biggrin.gif

user posted image

skrybelaite tai madinga,bet kodel as nelaimynga...su maniske buna panasei apvelki ka nors,o ji susiraukia kaip nagine...
Atsakyti
ilamka, sužavėjo žalias megztukas...Norėčiau ir aš tokį grožį susikurti, gal paaiškinsi detaliau??
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 09 28, 22:45)
ilamka, sužavėjo žalias megztukas...Norėčiau ir aš tokį grožį susikurti, gal paaiškinsi detaliau??


Labai labai ačiū ax.gif tokios kaip schemutes neturiu,buvo įjungta mano fantazija smile.gif rašteli galima daryti bele koki.Kai nuneriau stulpeli,tada pradejau raštelį ir jį platinau
Papildyta:
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 09 28, 22:08)
Atrodo kaip iš parduotuvės pirktas (čia komplimentas jeigu ką  blush2.gif ), labai labai gražu. Kiek laiko užtukote mezgant tokį grožį ?


Labai labai ačiū,jis visas nertas ir rankoves,ir kaklas,ir apatinis stulpelis,siaip ji butu galima greitai padaryti,bet su juo ilgai žaidžiau,neskubedama per koki mėnesi su biški smile.gif
Atsakyti
Laba, uzsukau pasizvalgyti, na ir tikrai labai mieli, silti ir grazus darbeliai.
Megztinuko tai ir as tokio noreciau, tik nesiryztu tokiam dideliam darbui blush2.gif
o cia keli mano darbeliai:
nertas sketis (vienas is mano paskutiniu darbu)
user posted image

nertas maudymosi kostiumelis
user posted image

megztinukas
user posted image


Atsakyti
ir vėl aš čia biggrin.gif

šalis. plotis apie 1,10m ilgis apie 1,80m raštas toks zigzaginis todėl labai purus ir šiltas

user posted image

user posted image

user posted image

sketis grazus, isivaizduoju kiek cia darbo

Liniukos berete faina tik mergyte tai liudna nepatiko? ar siaip nemegsta pozuoti?

po princeses sukneliu labai dukros prisireikia biggrin.gif irgi pagyrimas nes keliat LT prieaugli lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 09 28, 13:41)
biggrin.gif  čia mano paskutinis darbelis, dabar imsiuos vaikinui nerti kepurę. Tik ji labai smunka ant akių net nebežinau ką daryti (kai per plati irgi smunka kai vos užtraukiau ant galvos irgi smunka  g.gif )
user posted image



gal kepuruyes scemute i Az galima blush2.gif ir skareles ant kaklo
Atsakyti
Raaima, labai gražus skėtis wub.gif Tas grožis turbūt skirtas tik fotosesijoms? smile.gif
Atsakyti
skėtis man irgi labai labai..
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 09 30, 10:05)
Raaima, labai gražus skėtis wub.gif Tas grožis turbūt skirtas tik fotosesijoms? smile.gif

tas sketis kaip tik ir buvo nertas dovanu vienai fotografei. Tai mano mergytes fotosesija jau padare su juo 4u.gif
Atsakyti