Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.12

QUOTE(Jollyk @ 2010 10 21, 13:38)
tiklis-nerealu,super grozis blink.gif  lotuliukas.gif  4u.gif  thumbup.gif  bigsmile.gif
pavarei...kiek laiko nerei?kokie siuliukai?prasom viska papasakoti... bigsmile.gif


Atsakymas 4-riomis žinutėmis aukščiau.. blink.gif
Atsakyti
Tokius auskariukus pernai ziema pasidarius buvau

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandre: 21 spalio 2010 - 15:47
4u.gif

user posted image

user posted image


Atsakyti
[quote=tiklis,2010 10 21, 10:40]
sveikos mezgejeles..dabar jau mes ,is medalines palatos ,uzversime jus saliais blush2.gif

Saunuole,nerealu,super,graziai atliktas darbelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif dideli mano sveikinimai
Atsakyti
[quote=ilamka,2010 10 21, 18:46]
[quote=tiklis,2010 10 21, 10:40]
sveikos mezgejeles..dabar jau mes ,is medalines palatos ,uzversime jus saliais blush2.gif

Saunuole,nerealu,super,graziai atliktas darbelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif dideli mano sveikinimai
[/quote]
aciu biggrin.gif ...jus su NONNa MUS VISAS CIA UZKRETET,jus it padejot mums pasveikt blush2.gif ..be tavo pagalbos butu buve tikrai sunku oro_buckis.gif ..aciu tau didelis uz patarimus ir palaikyma aciuks.gif


ir jums visoms ACIU uz gerus zodzius blush2.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
neseniai baigtai skarai i draugija pasigaminau pirstines ir kepure 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 10 21, 21:51)
neseniai baigtai skarai i draugija pasigaminau pirstines ir kepure  4u.gif

user posted image

man nerodo foto g.gif
Atsakyti
man irgi nerodo g.gif
GANDRE-labai originalu ir wub.gif



ups..jau rodo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 21 spalio 2010 - 22:14
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 11:17)
blush2.gif aciu labai... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet vat pamaciau is kur jus,ir juokas sueme.-toks salis keliaus i panevezi-brolienei dovanu.. topsecret.gif tai jei ka su tokiu pamatysit,neapsigaukit biggrin.gif ten ne as lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
topsecret.gif sakau todel,kad cia viena mamyte sake begs sveikintis kai toki medalini sali pamatys hihihi.gif .tai oi,bus ''kurjozu'' lotuliukas.gif



noreciau ir as ta broliene is panevezio buti ... eisiu daba akis ispletusi, kad realiai sita grozi kur uzmatyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif man tai vienintelis kuris 'uzkabino" thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=tiklis,2010 10 21, 13:19]
atleiskit,jei tersiu tema,bet idedu foto ir ''ant modelio'' blush2.gif

bigsmile.gif griūk negyvas, nieko gražesnio nesu mačiusi, reikia kuo greičiau atgulti į jūsų palatą, gal vaistų kas duos... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 22:41)
man irgi nerodo g.gif
GANDRE-labai originalu ir  wub.gif
ups..jau rodo blush2.gif


oi aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 10 22, 00:05)
noreciau ir as ta broliene is panevezio buti ... eisiu daba akis ispletusi, kad realiai sita grozi kur uzmatyt  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  man tai vienintelis kuris 'uzkabino" thumbup.gif  thumbup.gif

lotuliukas.gif reiks butinai broliene perspet,kad nenusigastu,jei kas prileks ''paciupinet'' lotuliukas.gif
Atsakyti