Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.12

Jau net aš nesusilaiiau, tikli, labai labai dailu wub.gif Bet šitas šalis dovanų blink.gif blink.gif blink.gif Brolienė turbūt Jums pats mylimiausias žmogus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2010 10 21, 11:24)
Jau net aš nesusilaiiau, tikli, labai labai dailu wub.gif Bet šitas šalis dovanų blink.gif  blink.gif  blink.gif Brolienė turbūt Jums pats mylimiausias žmogus ax.gif

blush2.gif na siaip esu juos du suplanavus...vienas sau,kitas brolienei blush2.gif ..tai vat,tik nezinau kuris bus jai biggrin.gif .jei jinai pasirinks sita-,tai kitas toks pats bus man mirksiukas.gif ...truputi apsiraizgysiu kitus darbus,ir kibsiu i antra ax.gif ...siaip manau daugumai mezgeju maloniau megst kitam zmogui,nei sau paciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 10:40)
sveikos mezgejeles..dabar jau mes ,is medalines palatos ,uzversime jus saliais blush2.gif

nesusilaikiau ir aš, tikli, kaip gražuuuu bigsmile.gif ir kiek daug darbo įdėta 4u.gif man būtų gaila dovanoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinta @ 2010 10 21, 11:38)
nesusilaikiau ir aš, tikli, kaip gražuuuu  bigsmile.gif  ir kiek daug darbo įdėta  4u.gif man būtų gaila dovanoti  blush2.gif

Tai vat, ir man būtų gaila, bet labai norėčiau aš ta broliene būti ax.gif
Atsakyti
tiklis o boze koks grozissssssssss bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

ir as jau tokio pradeduu uzsinoret blush2.gif
Atsakyti
tiklis - negrazu,negalima taip verysad.gif . Vos nepaspringau seilem savo.
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O jei ne paslaptis-kiek laiko ir siulu sueda toks grozis. Pati kazi ar nesiociau-ne tas gal stailas-bet kokiam labai brangiam zmogui didele proga. Nu ir itariu kokybe ne visai ta gautus schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
atleiskit,jei tersiu tema,bet idedu foto ir ''ant modelio'' blush2.gif .kad matytusi tikros ''proporcijos'' unsure.gif
user posted image

o darbo su sitokio plonumo siulu buvo daug. blush2.gif ..ir neriau apie menesi laiko...prisesdama,tarp ivairiausiu darbu. rolleyes.gif ..siulai ANGORA RAM. 100 GR-500M. suneriau apie 850 gr. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 21 spalio 2010 - 12:21
ir as atbegau pasigirti.. blush2.gif
Dar vienas uzsakytas darbelis linksmai mergytei
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 13:19)
atleiskit,jei tersiu tema,bet idedu foto ir ''ant modelio'' blush2.gif .kad matytusi tikros ''proporcijos'' unsure.gif
user posted image

o darbo su sitokio plonumo siulu buvo daug. blush2.gif ..ir neriau apie menesi laiko...prisesdama,tarp ivairiausiu darbu. rolleyes.gif ..siulai ANGORA RAM. 100 GR-500M. suneriau apie 850 gr. blush2.gif



Dar klausimukas... o kokia tu siulu sudetis ir kur pirkti? Kazkaip siulu parduotuveje ju nemaciau... kaina taip pat butu idomi. Kokio numerio vaseliu nerete? Detaliu prasome detaliu 4u.gif
Beja, labai graziai uzbaigta ir susiuta!.... tos smulkios gelytes tikra pasakele smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 13:19)
atleiskit,jei tersiu tema,bet idedu foto ir ''ant modelio'' blush2.gif

kažkas nerealaus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2010 10 21, 14:28)
Dar klausimukas... o kokia tu siulu sudetis ir kur pirkti? Kazkaip siulu parduotuveje ju nemaciau... kaina taip pat butu idomi. Kokio numerio vaseliu nerete? Detaliu prasome detaliu  4u.gif 
Beja, labai graziai uzbaigta ir susiuta!.... tos smulkios gelytes tikra pasakele smile.gif wub.gif

mirksiukas.gif uzsuk i medalionine palata-ten rasi visus atsakymus mirksiukas.gif ...ten visa info apie tokius stebuklus blush2.gif ..(tiesiog jei kas domina-uzklauskit ten blush2.gif tam ta tema ir buvo sukurta rolleyes.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 21 spalio 2010 - 13:36
tiklis-nerealu,super grozis blink.gif lotuliukas.gif 4u.gif thumbup.gif bigsmile.gif
pavarei...kiek laiko nerei?kokie siuliukai?prasom viska papasakoti... bigsmile.gif
Atsakyti