Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.12

Jollyk
cia mano toks nertas salikas is geliu ir bumbuliuku...
-nerodo
O tas medaljoninis salis labai grazus 4u.gif - tik toks krateris idomus vienoj detalej nesupykit prasau-gal ko nesuprantu
Atsakyti
Jollyk-labai originalus darbas.Toki man prie dūšios.Dešimt balų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2010 10 19, 16:41)
daske-labai grazi skraiste thumbup.gif

cia mano toks nertas salikas is geliu ir bumbuliuku... ax.gif
user posted image

Wauuuuuuuuuuuuu wub.gif
Atsakyti
Turiu RK 2010 10, jei kažkam reikia konkretaus modeliuko rašykite į až
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 10 19, 22:37)
Turiu RK 2010 10, jei kažkam reikia konkretaus modeliuko rašykite į až

http://www.supermama...;#entry41302092
ikelk i sia tema, daug kas laukia sio zurnaliuko
Atsakyti
mamagita-benomama-lutute- ax.gif
siek tiek geles didokos gavosi nei foto... blush2.gif bet cia matyt siulus storokus naudojau... blush2.gif
Atsakyti
joooooo.... mergaites thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jollyk bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusinda: 20 spalio 2010 - 13:47
sveikos mezgejeles..dabar jau mes ,is medalines palatos ,uzversime jus saliais blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 11:40)
sveikos mezgejeles..dabar jau mes ,is medalines palatos ,uzversime jus saliais blush2.gif

user posted image

wub.gif jooooooooooooo darbelio cia nemazai
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 21, 10:40)
sveikos mezgejeles..dabar jau mes ,is medalines palatos ,uzversime jus saliais blush2.gif


Tokiais grožiais neužversite , malonu akis paganyti... Darbelio čia ohoho ir labai gražu.... Dailiai, kruopščiai ... 4u.gif Man didžiausia tragedija tokiuose darbuose kaip sujungti tuos atskirus medaliukus. doh.gif Net nekyla rankos pradėti jų megzti, nes paskui didžiulė kančia juos į vieną daiktą suraizgyti doh.gif Taigi žemai lenkiu galvą prieš tuos kam toks darbas malonus. notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 10 21, 11:12)
Tokiais grožiais neužversite , malonu akis paganyti... Darbelio čia ohoho ir labai gražu.... Dailiai, kruopščiai ...  4u.gif Man didžiausia tragedija tokiuose darbuose kaip sujungti tuos atskirus medaliukus.  doh.gif Net nekyla rankos pradėti jų megzti, nes paskui didžiulė kančia juos į vieną daiktą suraizgyti  doh.gif Taigi žemai lenkiu galvą prieš tuos kam toks darbas malonus.  notworthy.gif

blush2.gif aciu labai... lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet vat pamaciau is kur jus,ir juokas sueme.-toks salis keliaus i panevezi-brolienei dovanu.. topsecret.gif tai jei ka su tokiu pamatysit,neapsigaukit biggrin.gif ten ne as lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
topsecret.gif sakau todel,kad cia viena mamyte sake begs sveikintis kai toki medalini sali pamatys hihihi.gif .tai oi,bus ''kurjozu'' lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 21 spalio 2010 - 10:18