Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.12

QUOTE(villyte @ 2010 10 18, 09:58)
Labai idomiai jis numegztas, kaip graziai tas rastas atrodo  thumbup.gif
linaule, grazus rastelis, ar cia ne "lokio peda" ?

taip, lokio peda smile.gif
Atsakyti
mano naujienele 4u.gif skara sau... gamyboje dar kepure ir pirstines rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
nu pasirodau ir as su savo saliu g.gif
Atsakyti
Daske: superinis salis!!! Man nerealiai graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Wow thumbup.gif groių grožis.. o kiek darbelio į šalį įdėta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 10 18, 19:46)
mano naujienele  4u.gif  skara sau... gamyboje dar kepure ir pirstines  rolleyes.gif

user posted image

darbo matau daug ideta, bet man kazkaip ne taip ziurisi g.gif toks vaizdas, kad is staltieses ispjautas ketvirtadalis g.gif (nesupyk) 4u.gif
as daryciau kitaip, nes dabar isivaizduoju, kad per kakla garanksciuosis labai, o gal net lips skaros dalis ant kaklo g.gif
Bet jei sau mezgei tai jau tikriausiai nesioji ir matai ar tau gerai ar ne clap.gif
Daske jau antra toki gamini matai, man jis super ir tokios silumos daduoda tas ivairumas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 19 spalio 2010 - 13:58
QUOTE(benomama @ 2010 10 19, 13:58)
darbo matau daug ideta, bet man kazkaip ne taip ziurisi g.gif toks vaizdas, kad is staltieses ispjautas ketvirtadalis g.gif (nesupyk) 4u.gif
as daryciau kitaip, nes dabar isivaizduoju, kad per kakla garanksciuosis labai, o gal net lips skaros dalis ant kaklo g.gif
Bet jei sau mezgei tai jau tikriausiai nesioji ir matai ar tau gerai ar ne clap.gif



na, pastabele labai taikli blush2.gif kadangi mezgiau is Lietuvisko kazkurio Rankdarbiu kraiteles numerio, tai eilini karta isitikinau, kad ten kazkaip nevykusios schemos sudetos doh.gif visu pirma - schema ryskiai per mazos servetkos ikelta - todel teko pafantazuot su sakute, nes ardyt neturejau jokio ikvepimo doh.gif ir del to kaklo... g.gif joa, reikes kita karta daugiau akiu pacioj pradzioj uzdet. Nors is principo nei jauciasi, nei labai matosi, kad ten lipa ant kaklo, nes as ja apsivynioju ant kaklo, tai ji ir taip garanksciuojasi - nenesioju isskleistos 4u.gif
Bet cia buvo pirmas blynas is pigiu maximiniu siulu biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
As vaseliu neriausi panasaus fasono skraiste, kaip kad nusimezge Amade. Tai turiu pasakyti, kad visai nesigaranksciuoja, o juo labiau nelipa ant kaklo. Kaip tik labai dailiai ir stabiliai laikosi ant peciu. smile.gif
Atsakyti
Tai ir sakau,kad kas ja nesioja tas zino, as parasiau kaip is foto matau. Vien sakute megsti jau didelis pasiekimas thumbup.gif nes reikia kruopstumo, kad surankioti visus galiukus. O ardyti ir as nemegstu, bet mezgant paskutine suknele ardziau net 3k, nes neatitiko vaizdas rasto doh.gif
O kas liecia siuliukus tai kartais ir maximoje ju geru buna, nors as retai kada is ten perku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 19, 12:25)
nu pasirodau ir as su savo saliu g.gif

bigsmile.gif nuostabus bigsmile.gif labai labai thumbup.gif
Atsakyti
daske-labai grazi skraiste thumbup.gif

cia mano toks nertas salikas is geliu ir bumbuliuku... ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 10 19, 14:21)
As vaseliu neriausi panasaus fasono skraiste, kaip kad nusimezge Amade. Tai turiu pasakyti, kad visai nesigaranksciuoja, o juo labiau nelipa ant kaklo. Kaip tik labai dailiai ir stabiliai laikosi ant peciu. smile.gif


kad ant peciu smagiai laikosi tai tikrai, ir man smagu, kad graziai uzsimeta ant kaklo - daug platesne nei salikas, o kartu nereik apvyniot daug kartu thumbup.gif

QUOTE(benomama @ 2010 10 19, 14:26)
Tai ir sakau,kad kas ja nesioja tas zino, as parasiau kaip is foto matau. Vien sakute megsti jau didelis pasiekimas thumbup.gif nes reikia kruopstumo, kad surankioti visus galiukus. O ardyti ir as nemegstu, bet mezgant paskutine suknele ardziau net 3k, nes neatitiko vaizdas rasto  doh.gif
O kas liecia siuliukus tai kartais ir maximoje ju geru buna, nors as retai kada is ten perku  mirksiukas.gif


o man sakute tai labiausiai nervina ta pagrindine juosta gamint - o siuliuku rankiojimas tai jau malonioji dalis biggrin.gif
Maximoj as perku dazniausiai eksperimentiniams gaminiams biggrin.gif kad jei nepavyks mezginys nebutu gaila pinigu geriems siulams ax.gif
Atsakyti