Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.12

QUOTE(Frekė @ 2010 09 28, 12:57)
kokia grazi kepure su modeliuku wub.gif sau tokios noreciau biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jūs nepatikėsite, pirmąją kai nėriau tai pagal shcemą gavosi kaiptik man tai ir pasilikau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 09 28, 13:41)
biggrin.gif  čia mano paskutinis darbelis, dabar imsiuos vaikinui nerti kepurę. Tik ji labai smunka ant akių net nebežinau ką daryti (kai per plati irgi smunka kai vos užtraukiau ant galvos irgi smunka  g.gif )


Tik sagų dar reikia, gal kas turit pasiūlyti, kokias įdomesnes baltas ax.gif

labai graži ir kepurytė ir mergytė tik kad nesmuktų ant akių gal reiktų ploną gumytę praverti bet ne pagal pakraštuką o prieš platėjimo pradžią
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 09 28, 13:04)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  jūs nepatikėsite, pirmąją kai nėriau tai pagal shcemą gavosi kaiptik man tai ir pasilikau  lotuliukas.gif

as ir mergaites ir kepures noreciau lotuliukas.gif
Atsakyti
As vakar irgi tokia pacia kepure nuneriau drinks_cheers.gif I manekenes nuotaika nekreipkit demesio biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Princesės Suknelė

user posted image
Atsakyti
Lika_s abi suknelės labai tvarkingai atliktos, gražios spalvos. Mergaitės suknelei ir gėlytės, jei neklystu, nenutraukiant siūlo nertos, o tai jau profesionalu mirksiukas.gif
Dėl pasuknelės jau išdiskutuota, tai, kad nesikartosiu.
Tiesa, juk mergaitiškai irgi pasuknelės reiks g.gif Nes baltas siūliukas gan plonas ir raštas retokas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 28 rugsėjo 2010 - 14:22
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 09 28, 14:41)
biggrin.gif  čia mano paskutinis darbelis, dabar imsiuos vaikinui nerti kepurę. Tik ji labai smunka ant akių net nebežinau ką daryti (kai per plati irgi smunka kai vos užtraukiau ant galvos irgi smunka  g.gif )
user posted image

Ir dar vietoje kepures su šaluku permezgiau į liemenę  lotuliukas.gif

user posted image

Tik sagų dar reikia, gal kas turit pasiūlyti, kokias įdomesnes baltas ax.gif



ajau koks grazus megztukas paneles smile.gif thumbup.gif , na as siulyciau gal aptraukt sagas kokias didesnes, ismegzti pvz ir nunesti kad aptrauktu kur aptraukineja, tik nedarykit ant kojeles, nes nusvirs jos ir nebus vaizdo. ax.gif
Atsakyti
Ačiu visoms už pagyrimus ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
Saulytes, Liniukos kepurytės liuksiškos wub.gif ir Likos suknutė labai kruopšti wub.gif

Atsakyti
pasgirsiu dar keleta megstuku nertu šaltam sezonui ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikutes, uzsukau aziurinet jusu darbeliu ir nusprendziau ir as pasirodyt savo paskutini darbeli blush2.gif
user posted image
user posted image

tik ten apacioj neaiskiai matosi, ten issiuvinetas mazylio vardas blush2.gif
Atsakyti
O ilamka super thumbup.gif Tas zaliasis ypac mano skonio, ir spalva, ir modeliukas. O rankoves irgi nertos? Neiziuriu g.gif Gal galima butu rasto schema? Jei tik spesiu siai ziemai, tai noreciau tokio megztuko drinks_cheers.gif
Atsakyti