Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.12

QUOTE(juodauoga @ 2010 10 14, 15:12)
Zuviukas:), nuostabus megztukas thumbup.gif



QUOTE(-Radė @ 2010 10 14, 15:13)
super Bugo liemene  thumbup.gif  mano vaikų irgi mylimas personažas  rolleyes.gif

4u.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 14, 19:57)
atėjau pasigirti dukros suknele. tiesą pasakius, kai įpusėjau tas pynes, pradėjau spjaudytis bet sukandau dantis ir baigiau.




nuostabaus grozio manekene ir suknele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai ačiū, juodauoga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 10 14, 22:16)
nuostabaus grozio manekene  ir suknele  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

prisidedu prie pagyrų, super bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 10 14, 10:32)
Pasaka, kokie gražūs visų darbeliai thumbup.gif

Papuošalas *Megztos / nertos interpretacijos*, ilgis 105 cm, siūlai "Bella"

user posted image

user posted image




Oho kaip gražu wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 14, 18:57)
atėjau pasigirti dukros suknele. tiesą pasakius, kai įpusėjau tas pynes, pradėjau spjaudytis bet sukandau dantis ir baigiau.

user posted image

ir dar draugės mergaitei liemenę numezgiau, kad jau orai atšalo
user posted image


Užuopjauta su pynėm doh.gif, verta buvo labai gražu, aš irgi ruošiuosi gap vieną su pynėm suknutę kopijuoti, gal iki pavasario baigsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Dzine79: labai daili suknele ir liemene. Kai as is viso nemoku pyniu megzti, tai man jos tokia mistika atrodo. Todel dar karta pasikartosiu ir pasakysiu, kad superiniai tavo darbeliai. wub.gif
Papildyta:
juodauoga: mane labai suzavejo tavo megzts/nertos interpretacijos. Grazu, kad sugalvoji tokiu dailiu ir originaliu darbeliu. thumbup.gif
Atsakyti
Džinė79, labai graziai papuosei mergytes, man ta liemene kokia grazi o suknutes pynems kiek siulu ir darbo doh.gif ir manekene kokia fainuole thumbup.gif
Atsakyti
Rodausi wub.gif

Savininkė gerokai žemesnė, tai ir suknelė bus ilgesnė mirksiukas.gif


user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Lusasita: aina sau, kaip grazu!! thumbup.gif
Atsakyti
Lus Puiku wub.gif wub.gif wub.gif (zgrebna biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka33: 15 spalio 2010 - 16:15
QUOTE(Džinė79 @ 2010 10 14, 19:57)
atėjau pasigirti dukros suknele. tiesą pasakius, kai įpusėjau tas pynes, pradėjau spjaudytis bet sukandau dantis ir baigiau.



Labai gražu, ypač liemenė patiko 4u.gif
Atsakyti
labai ačiū visoms už pagyras ir mezginiams, ir manekenei aciuks.gif
nors ir spjaudžiausi megzdama suknelę, numegziau per 10 dienų, nes nugaroje dariau tik vieną motyvą ax.gif be to, juk vaikiška.

Lusasita, o man tokio ilgio suknelę atrodo idealiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė79: 15 spalio 2010 - 17:14