Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.12

giriuosi liemene kolegei 4u.gif iki pilnos laimes truksta tik kazkokios sages prie kaklo susegimui ax.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image
blush2.gif
Atsakyti
TRumputis megztinukelis ax.gif
user posted image
Atsakyti
Januse, kol dašilo, kad paskutinėje nuotraukoje, tie "ragai" , tai batukai lotuliukas.gif Dailu
editamazoji, sumanymas puikus. Bet gal siūlai ardyti? Arba išplaut reikia? Na, kažko trūksta iki galutinio vaizdo g.gif
koti, žaismingas megztukėlis
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 10 11, 08:37)

editamazoji, sumanymas puikus. Bet gal siūlai ardyti? Arba išplaut reikia? Na, kažko trūksta iki galutinio vaizdo  g.gif



Nea schmoll.gif siūlai neardyti, nauji, bet man mezgant jie irgi nepatiko, pati struktūra nemiela.
Atsakyti
Mezgėja aš nekokia, bet pasirodysiu.
pačiai nepatinka rankovės, reikėjo reglaną daryt, bet jau per vėlu biggrin.gif Labai išplatina pečius schmoll.gif
user posted image

Iš arčiau:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 10 11, 07:37)
Januse, kol dašilo, kad paskutinėje nuotraukoje, tie "ragai" , tai batukai  lotuliukas.gif Dailu



va va, as ir pagalvojau, tokios grazios kepurytes, bet ta paskutine su tais ragais, nei siokia nei tokia. gerai, kad paaiskinai, kad ten batukai doh.gif vat ka reiskia nelabai kokybiskai nufotografuot ax.gif
Atsakyti
pagaliau sis tas naujesnio,po jau turbut atsibodusiu mano sukneliu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Geras bigsmile.gif labai įdomi, tik įsivaizduoju, kad reikia būti labai lieknai, nes aš tai kaip banginis atrodyčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 11, 13:13)
pagaliau sis tas naujesnio,po jau turbut atsibodusiu mano sukneliu smile.gif
user posted image

Ėėėėėė, gražu wub.gif Bet jau labai kūdos monekenės tokiam rūbui reik doh.gif Man netiktų niekaip, be va dukrytei tai gal..... g.gif Bet jau siūlų "rijikas", ar ne?
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2010 10 11, 12:31)
Mezgėja aš nekokia, bet pasirodysiu.
pačiai nepatinka rankovės, reikėjo reglaną daryt, bet jau per vėlu  biggrin.gif Labai išplatina pečius  schmoll.gif

Nieko sau, nekokia. Tokie raštai spalvoti. Čia jau kantrybės kalną reikia turėti 4u.gif
Atsakyti
Villiuuteee, kaip grazu, kaip nauja wub.gif kaip sitas dalykas megzasi? blush2.gif
Atsakyti
user posted image
o čia mano rankų darbas blush2.gif
Atsakyti