Įkraunama...
Įkraunama...

"Saugi aplinka" - knyga apie ekologiją

QUOTE(Rasma @ 2010 11 24, 19:56)
'naminį' dantų balinimo būdą (žinot koks jis? maišomas vandenilio peroksidas, soda, tepama ta košė, netrumpai laikoma ir pan.). Aš jums ir rašau, gyd. odontologų rekomendacijas, kad soda namuose dantukus reiktų valyti ne dažniau kaip 2-3 k/sav.


nesu tikra, ar teisingai prisimenu, bet berods kazkuriam zurnalo Green'as nuemryje buvo rasyta, kad butent sodos ir peroksido kosele tepant dantis kasdien, jie isliks sveikuteliai iki senatves. idomu, ar tikrai g.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 11 24, 22:38)
nesu tikra, ar teisingai prisimenu, bet berods kazkuriam zurnalo Green'as nuemryje buvo rasyta, kad butent sodos ir peroksido kosele tepant dantis kasdien, jie isliks sveikuteliai iki senatves. idomu, ar tikrai g.gif

Kažkodėl labai abejoju ir bent jau su savimi taip neeksperimentuočiau ir artimiesiems, draugams irgi neleisčiau schmoll.gif
Ir labai lengvai atkalbėčiau kodė ne, tiesiog nenoriu to pavyzdžio rašyti viešai blush2.gif
Atsakyti
g.gif Neeežiiinaaau, kaip ten su tom sodos blogybėm... Hm, man po poros savaičių tokio valymo nustojo visiškai kraujuoti dantenos, ko nepasiekdavau su pastomis. Nežinau, aišku, čia kiekvienam individualu.
O viešom stomatologų rekomendacijom pasitikėti pavojinga, jei įmanytų, tai ir valyti dantų namuose neleistų, o aiškintų, kad tik jie geriausiai tai daro kabinetuose. Biznis yra biznis, tai ir patys dirbdami su soda, "nerekomenduoja" jos pacientam tongue.gif O kas jiems pinigus neš biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2010 11 25, 10:47)
g.gif Neeežiiinaaau, kaip ten su tom sodos blogybėm... Hm, man po poros savaičių tokio valymo nustojo visiškai kraujuoti dantenos, ko nepasiekdavau su pastomis. Nežinau, aišku, čia kiekvienam individualu.
O viešom stomatologų rekomendacijom pasitikėti pavojinga, jei įmanytų, tai ir valyti dantų namuose neleistų, o aiškintų, kad tik jie geriausiai tai daro kabinetuose. Biznis yra biznis, tai ir patys dirbdami su soda, "nerekomenduoja" jos pacientam  tongue.gif O kas jiems pinigus neš  biggrin.gif ?


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2010 11 25, 09:47)
O viešom stomatologų rekomendacijom pasitikėti pavojinga, jei įmanytų, tai ir valyti dantų namuose neleistų, o aiškintų, kad tik jie geriausiai tai daro kabinetuose.

Iš tikrųjų, tai tas rekomendacijų vertinimas labai individualus dalykas. Aš geriau pasitikėsiu odontologu, kuris visgi baigė labai nelengvus mokslus, nei bobute iš interneto su savo liaudies patarimais (kurių dar gali būti ir neišbandžiusi, ir kuriai visai dzin kas bus su skaitančiais tuos patarimus smile.gif ).
Tiesiog yra sričių kur galima surizikuoti ir yra sričių, kur rizika gali turėti labai skaudžias pasekmes.
Baisu, kai pvz. kokia nenusisekusi buhalterė pradeda žarstyti patarimus skiepyti ar neskiepyti vaikus, o koks vietos nerandantis inžinierius mechanikas pradeda pasakoti kaip gydyti gimdos miomas biggrin.gif
Norit sutikit, norit ne, bet kritikuoti neišmanant kritikuojamos srities - slidus dalykas ax.gif Aš odontologijos neišmanau, tad į gilias diskusijas nelįsiu ir odontologų nekritikuosiu. Man jie nepakenkė iki šiol, o tik padeda 4u.gif
Išsakiau tiesiog savo nuomonę, kuri atėjo per mano domėjimąsi ir asmeninę patirtį. Aš kai iš gaišenų ruošdavau skeletus irgi sodą su vandenilio peroksidu naudojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 11 25, 06:17)
Kažkodėl labai abejoju ir bent jau su savimi taip neeksperimentuočiau ir artimiesiems, draugams irgi neleisčiau schmoll.gif
Ir labai lengvai atkalbėčiau kodė ne, tiesiog nenoriu to pavyzdžio rašyti viešai blush2.gif


tai gal galima i az trumpai? blush2.gif aisku, jei nenorit, tai tiek to. siaip idomu tikrai, nes daug kur dabar soda siulo, va ir knyga 'Saugi aplinka' skaitant taip pat.
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 11 25, 22:34)
tai gal galima i az trumpai? blush2.gif  aisku, jei nenorit, tai tiek to. siaip idomu tikrai, nes daug kur dabar soda siulo, va ir knyga 'Saugi aplinka' skaitant taip pat.

Todėl, kad ilgą laiką naudojant gali pakeisti emalio str-rą. O kaip aš tuo realiai įsitikinau - tiesiog per šlykštu rašyti, o jums bus per šlykštu skaityti....
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 11 25, 23:37)
Todėl, kad ilgą laiką naudojant gali pakeisti emalio str-rą. O kaip aš tuo realiai įsitikinau - tiesiog per šlykštu rašyti, o jums bus per šlykštu skaityti....


įtariu, kad čia kalba eina apie gyvūnų lavonus.. biggrin.gif



Mergikės, gal bandėt plauti galvą kiaušinio tryniu?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 11 25, 23:40)
Mergikės, gal bandėt plauti galvą kiaušinio tryniu?

As bandziau plauti su plaktu kiausiniu ir kefyru naminiu lotuliukas.gif Nu dura dura as, kai jau imdavau plauti galva po tu priemoniu laikymo, pasitaikydavo per siltas vanduo, sutraukdavo man kiausinio baltyma i gumuliukus, o kefyra i varske. Isivaizduokit vaizda, kai keikdamasi is plauku rinkau virta kiausinio baltymo gumuliukus ir varske lotuliukas.gif

O siaip labai gera priemone, isbandyta jau: aliejumi istepti plauku saknis valanda pries plovima. Pradzioj naudojau ricinos alieju, yra pirkti vaistinese, bet ta pati poveiki turi ir alyvuogiu aliejus(o ir pigiau kur kas gaunasi drinks_cheers.gif ). Fan-tas-ti-ka, plaukai stori pasidaro, veslus, gyvybingi(cia po poros savaiciu vartojimo). thumbup.gif
Atsakyti
Esu plovusi kiaušinio tryniu, bet ne juo vienu..pagal receptą - visas majonezas arba 'gogel mogel' biggrin.gif
Labai tiksliai proporcijų nepamenu, bet jei reiks - suieškosiu. Kiaušinio trynys, keli aliejiniai vit. (lašais), konjakas, medus, citrina. Plaukai po tos kaukės atrodydavo nuostabiai..
O va plovimas vien kiaušinio tryniu baigėsi kaip senai pažįstamai - omletu plaukuose biggrin.gif
Atsakyti
Na, jau kur kiaušinis, aliejus, dar kažkas, tai aš taip suprantu, kad kaukė jau smile.gif o paskiau reik ją nuplaut, vėl kiaušinio tryniu? ar jums tik vandens užtenka? juk reik tą riebalą nuplaut g.gif
Aš seniau bandžiau tiesiog jau nešvarią galvą {prieš tai netepiau jokia aliejine kauke} plauti kiaušinio tryniu, tai omletas nesigavo, net iš pradžių maniau, kad puiku, bet pradžiūvus pastebėjau, kad prie šaknų labai puikiai išplovė, o nuo šaknų kokia 10 cm kabėjo neišsiplovę plaukai, tai nzn, šiaip yra variantas, kad per mažai kiaušų trynių buvo, sakau gal neužteko, o gal labiau galvos ploviau, o ne plaukus ax.gif na reiks pabandyt dar taip, kai nebus numatoma svarbių išėjimų, kad netyčia nelikčiau riebaluota blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2010 11 26, 11:19)
Na, jau kur kiaušinis, aliejus, dar kažkas, tai aš taip suprantu, kad kaukė jau smile.gif o paskiau reik ją nuplaut, vėl kiaušinio tryniu? ar jums tik vandens užtenka? juk reik tą riebalą nuplaut g.gif
Aš seniau bandžiau tiesiog jau nešvarią galvą {prieš tai netepiau jokia aliejine kauke} plauti kiaušinio tryniu, tai omletas nesigavo, net iš pradžių maniau, kad puiku, bet pradžiūvus pastebėjau, kad prie šaknų labai puikiai išplovė, o nuo šaknų kokia 10 cm kabėjo neišsiplovę plaukai, tai nzn, šiaip yra variantas, kad per mažai kiaušų trynių buvo, sakau gal neužteko, o gal labiau galvos ploviau, o ne plaukus ax.gif na reiks pabandyt dar taip, kai nebus numatoma svarbių išėjimų, kad netyčia nelikčiau riebaluota blush2.gif


as kuri laika plaudavau kiausinio tryniu su riesutu arba alyvuogiu aliejumi lygiomis dalimis sumaisytu. Kazkaip kiausiniene nesigavo - graziai issiplaudavo ir gerai visai atrode. neperplaudavau niekuo - cia uz sampuna/kauke kartu buvo. tik kadangi mano plaukai garbanoti, tai dar siek tiek dregnus galiukus su keliais lasais aliejaus suteptom rankom perbraukdavau.
dabar naminiai kiausiniai baigesi, tai vel prie sampuno grizau. bet bijoti tai cia nematau ko ( del trynio, ta prasme - baltymo tai tikrai maisyti nereikia)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trumpam: 26 lapkričio 2010 - 10:59