Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionų meilė

bet skorpionams nesiseka meilėj? g.gif o jei pasiseka tai jei labai laimingi wub.gif
Pažįstu daug skorpionų, tai iš 10gal tik 2 pasisekė meilėj smile.gif unsure.gif
na o kaip jums? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Kodel tu taip sakai?Del to ,kad daznai simpatijos keiciasi pas tave?Ar keisdavos?Naturalu .Skorpionai labai isrankus ,as apturejau nemaziau simto simpatiju biggrin.gif ,kol issirinkau savaji vieninteli .
Atsakyti
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 27, 11:15)
Kodel tu taip sakai?Del to ,kad daznai  simpatijos keiciasi pas tave?Ar keisdavos?Naturalu .Skorpionai  labai isrankus ,as apturejau nemaziau simto  simpatiju  biggrin.gif  ,kol issirinkau savaji vieninteli .

va va išranki ir aš... doh.gif
atrodo nu viskas gerai ir aš prisitaikau ir prie manęs.. bet va jei tik kas ne taip ir fsio doh.gif negerai.. unsure.gif blink.gif
tai kaip išsirinkti tą vienintelį jei nėra iš ko rinktis? g.gif senmerge kaip kaimynė kuri tarp titko irgi skorpionė būt nenoriu blink.gif schmoll.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2010 09 27, 12:27)
va va išranki ir aš...  doh.gif
atrodo nu viskas gerai ir aš prisitaikau ir prie manęs.. bet va jei tik kas ne taip ir fsio doh.gif  negerai..  unsure.gif  blink.gif
tai kaip išsirinkti tą vienintelį jei nėra iš ko rinktis?  g.gif  senmerge kaip kaimynė kuri tarp titko irgi  skorpionė būt nenoriu  blink.gif  schmoll.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif Nemanau ,kad sugebesi uz bile kokio isteketi ...Nea ,skorpionai per daug rimtai ziuri i seima ,kad metytusi netikrais pazadais" myleti ir varge ir skausme ir laimeje" .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Tamara=: 27 rugsėjo 2010 - 10:33
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 27, 11:32)
biggrin.gif Nemanau ,kad sugebesi uz bile kokio isteketi  ...Nea ,skorpionai per daug  rimtai ziuri i seima ,kad metytusi  netikrais  pazadais" myleti ir varge ir skausme ir laimeje" .

drinks_cheers.gif ištekėt jau galėjau 3kart blink.gif bet ačiū Dievuj to nepadariau smile.gif o dėl tų žodžių nesimėtau schmoll.gif iš vis sunku rodyt jausmus man.. g.gif draugės sako būk švelnesnė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2010 09 27, 13:43)
drinks_cheers.gif ištekėt jau galėjau 3kart  blink.gif  bet ačiū Dievuj to nepadariau smile.gif o dėl tų žodžių nesimėtau  schmoll.gif  iš vis sunku rodyt jausmus man..  g.gif  draugės sako būk švelnesnė  blink.gif

biggrin.gif neklausyk tu tu draugiu ,jos pavydi tau tavo karscio ir traukos ,sugebejimo uzvaldyti vyrus ... biggrin.gif
As vakar ,eilini karta tuo isitikinau savo kailiu ... biggrin.gif Draugei patinka vienas vyras ,kuris man neabajingas ,bet as jam abejinga ,nes turiu vyra ir esu jam istikima .Tai is pavydo viska isdejo jam apie mane ka zino(pasake tikra mano varda ,metus ,seimynine padeti ,vyro metus ir t.t. biggrin.gif biggrin.gif ) ,nors as jai sakiau -niekad jam nieko nepasakok ,nes jis man nerupi ir as nenoriu ,kad belekas zinotu apie mane ir mano gyvenima . biggrin.gif biggrin.gif Va kaip buna su tomis draugemis ,pamatysi pati ..jei dar nepamatei biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Tamara=: 27 rugsėjo 2010 - 11:50
QUOTE(=Tamara= @ 2010 09 27, 12:47)
biggrin.gif  neklausyk tu tu draugiu ,jos pavydi tau tavo karscio ir traukos ,sugebejimo  uzvaldyti vyrus ...  biggrin.gif
As vakar ,eilini karta tuo isitikinau  savo kailiu ...  biggrin.gif  Draugei patinka vienas vyras ,kuris man neabajingas ,bet as jam abejinga ,nes turiu vyra ir esu jam istikima .Tai is pavydo  viska isdejo jam  apie mane ka zino(pasake tikra mano varda ,metus ,seimynine padeti ,vyro metus  ir t.t.  biggrin.gif    biggrin.gif  )  ,nors as jai sakiau -niekad jam nieko nepasakok ,nes jis man nerupi ir as nenoriu ,kad belekas  zinotu apie mane ir mano gyvenima .  biggrin.gif    biggrin.gif  Va kaip buna su tomis draugemis ,pamatysi pati ..jei dar nepamatei  biggrin.gif

doh.gif aš draugių iš vis neturiu smile.gif na viena kita bet ir tai ne viską žino apie mane.. smile.gif
o dėl tos traukos tai jooo blink.gif man vienas žmogus su manim net nebendravęs yra pasakęs ir matęs tik foto.. Tu esi kažkuom įpatinga trauki kažkuo, vien pasižūrėjus į Tavo akis.. Tave reikia nešiot ant rankų blush2.gif keista buvo kad nepažįstamas žmogus taip gali sakyt.. ale skorpionai traukia ir tiek kažkur skaičiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2010 09 27, 13:59)
.. ale skorpionai traukia ir tiek kažkur skaičiau  ax.gif

Traukia jie ,traukia biggrin.gif Todel ir biesina kitus zodiako zenklus ,nes skorpionai tam neideda JOKIU pastangu .Tai gaunasi savaime .
Atsakyti
lotuliukas.gif nu todėl man ir patinka mano ženklas smile.gif bet va su tom meilėm seilėm blink.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2010 09 27, 15:00)
lotuliukas.gif  nu todėl man ir patinka mano ženklas smile.gif bet va su tom meilėm seilėm  blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

O kas su jomis? biggrin.gif Viskas su jomis gerai .Turesi ju daug -neuzteks nei ranku ,nei koju pirstu suskaiciuoti biggrin.gif .Esi gi skorpionas ...
Atsakyti
QUOTE(=Tamara= @ 2010 10 05, 11:58)
O kas su jomis?  biggrin.gif  Viskas su jomis gerai .Turesi ju daug -neuzteks nei ranku ,nei koju pirstu suskaiciuoti  biggrin.gif  .Esi gi skorpionas  ...

jus visus sekso partnerius meilem vadinat? lotuliukas.gif zmogus MEILES nori lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal g.gif pastebejau ir as tokia tendencija..
Bet prisipazinkite nera pats svelniausias zenklas, tai ir gaunasi: susipazinti lengva, o islaikyti santykius sunku..
Atsakyti