Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlų temos pertvarkymas

Apklausa: Kaip reikėtų pertvarkyti siūlų temą? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE
Palaikau sukurti atskiras temas pagal siūlų gamintojus.
Tik gal diskusijas ir klausimus verta palikti dabartinėj temoj? O į naująją temą sudėti naudingą info + surašyti populiariausius klausimus iškart su atsakymais?
O apie parduotuves gal atskirą temelę padaryti (jos pirmam poste būtų parduotuvių (internetinių irgi) adresai, asortimentas) ir apie jas ten diskutuoti, dalintis info apie kainas, kokybę, kur kokios akcijos vyksta ir t.t.?
Palaikau visu 100 procentų drinks_cheers.gif
Manau visiškai netikslinga skirstyti į nėrimo ir mezgimo siūlus- galima megzti siūlais, skirtais nėrimui ir nerti, skirtais mezgimui blush2.gif
Skirstyti pagal rūšį būtų sunkoka blink.gif kur, sakysim dėti tokius siūlus kurių sudėtyje yra kašmyras ir linas? Arba kašmyras, viskoze, poliesteris ir merinosas ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Viskas ok, savitre, juk būtent diskusijos ir padės rasti variantą, kuris būtų priimtiniausias (visiems neįtiksi, tai nors daugumai kad tiktų) mirksiukas.gif Jei neišskirsim nėrimo siūlų, tai galima apgalvoti kažkokį variantą, kaip padaryti juos lengviau randamus šitame info sraute.
aaagnex, kad nesate mezgėja-profesionalė, tai nereiškia, kad jums nereikalinga info apie siūlus mirksiukas.gif
Kolekcionierė, mano pirmas įspūdis buvo lygiai toks pat thumbup.gif
asta30a, pagal parduotuves neskirstytume, apie jas atskirą temą geriausiai daryti. Ir jums nereikėtų skaityti to, kas neaktualu. mirksiukas.gif Nors "užsienietėms" turbūt apskritai siūlų tema nelabai aktuali, kadangi pas jus visai kiti gamintojai?
Magpie, manau siūlus su tokia maišyta sudėtim į atskirą skyrelį sudėti teks (jei bus nuspręsta pagal sudėtį rūšiuoti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra83: 27 rugsėjo 2010 - 12:00
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 09 27, 11:57)
asta30a, pagal parduotuves neskirstytume, apie jas atskirą temą geriausiai daryti. Ir jums nereikėtų skaityti to, kas neaktualu.  mirksiukas.gif Nors "užsienietėms" turbūt apskritai siūlų tema nelabai aktuali, kadangi pas jus visai kiti gamintojai?


mano sali aplamai su siulais striuka lotuliukas.gif kosmariska cia padetis... o jei ka ir randu, kai kainos taaaip skaudziai kanda unsure.gif
taigi, siulus as uzsisakineju is ebay... manau ir lietuvos mergaites ir kitu saliu mezgejeles daug kas is ten perkasi... taigi turetume rasti bendru gamintoju 4u.gif
Atsakyti
Alexandra83
QUOTE
Magpie, manau siūlus su tokia maišyta sudėtim į atskirą skyrelį sudėti teks (jei bus nuspręsta pagal sudėtį rūšiuoti).

Gerai, o prie ko tada paskirsit medvilnę su 15 proc. poliesterio? O medvinę su 50 ar 75 proc sintetikos? ax.gif
Dabar mažai gaminama siūlų su 100 procentine vienos kurios dalies sudetimi. Tai ypač liečia vilnonius siūlus. Tam kad gaminys gerai nešiotųsi ir skalbtusi į sudėtį dedama sintetikos. Žiūrėkit kiek yra verpalų, kurių etiketėse užrašyta, kad galima skalbti skalbimo mašinomis (superwash).
Atsakyti
QUOTE(Magpie @ 2010 09 27, 13:08)
Alexandra83

Gerai, o prie ko tada paskirsit medvilnę su 15 proc. poliesterio? O medvinę su 50 ar 75 proc sintetikos?  ax.gif
Dabar mažai gaminama siūlų su 100 procentine vienos kurios dalies sudetimi. Tai ypač liečia vilnonius siūlus. Tam kad gaminys gerai nešiotųsi ir skalbtusi į sudėtį dedama sintetikos. Žiūrėkit kiek yra verpalų, kurių etiketėse užrašyta, kad galima skalbti skalbimo mašinomis (superwash).

Sakyčiau, prie sintetinių tai tik 100 % sintetiką pridėt. Prie vilnonių - bet kuriuos, kur sudėty nors kažkiek vilnos. Tas pats su medvilne, linu ir tt. Atskirai mochera ir angora. Tuomet temos būtų maždaug tokios:
medvilniai siūlai
vilnoniai ir pusvilnoniai siūlai
mochera, angora
linas, viskozė
sintetika
Atsakyti
Visdėlto skirstant pagal sudetį makalynės neišvengsim. Dabar gaminama tiek verpalų rūšių... schmoll.gif
Šiaip tai man labiausiai patinka toks skirstymas ax.gif
http://www.yarnart.ru/
O jei detaliau:
http://www.yarnart.ru/forum13.html
Atsakyti
Magpie, man taip pat priimtiniau pagal gamintojus. Bet jei nubalsuos kitaip, teks suktis su kitu variantu ir galvot, kaip geriau padaryti..
Tarp kitko, spėju, kad skirstymas pagal gamintojus patogesnis toms, kurios mezga/neria seniai ir yra "čiupinėjusios" daug siūlų rūšių. O pagal siūlų sudėtį geriau orientuotis pradedančioms arba rečiau mezgančioms (ir toms, pas kurias mažas siūlų rūšių pasirinkimas).
Atsakyti
QUOTE
Magpie, man taip pat priimtiniau pagal gamintojus. Bet jei nubalsuos kitaip, teks suktis su kitu variantu ir galvot, kaip geriau padaryti..
Tarp kitko, spėju, kad skirstymas pagal gamintojus patogesnis toms, kurios mezga/neria seniai ir yra "čiupinėjusios" daug siūlų rūšių. O pagal siūlų sudėtį geriau orientuotis pradedančioms arba rečiau mezgančioms (ir toms, pas kurias mažas siūlų rūšių pasirinkimas).
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra83 @ 2010 09 27, 12:57)
Viskas ok, savitre, juk būtent diskusijos ir padės rasti variantą, kuris būtų priimtiniausias (visiems neįtiksi, tai nors daugumai kad tiktų) mirksiukas.gif Jei neišskirsim nėrimo siūlų, tai galima apgalvoti kažkokį variantą, kaip padaryti juos lengviau randamus šitame info sraute.
asta30a, pagal parduotuves neskirstytume, apie jas atskirą temą geriausiai daryti. Ir jums nereikėtų skaityti to, kas neaktualu.  mirksiukas.gif Nors "užsienietėms" turbūt apskritai siūlų tema nelabai aktuali, kadangi pas jus visai kiti gamintojai?
Magpie, manau siūlus su tokia maišyta sudėtim į atskirą skyrelį sudėti teks (jei bus nuspręsta pagal sudėtį rūšiuoti).

SUTINKU SU VISKUO KAS ČIA PARAŠYTA drinks_cheers.gif
Atsakyti
man geriau butu pagal siulu sudeti ax.gif
Atsakyti
skaičiau visas diskusijas anoje ir šitoje temoje ir visai susivėliau unsure.gif iš pradžių maniau, kad man patogiausia būtų skirstymas pagal sudėtį, bet dabar jau nebeapsisprendžiu g.gif
Atsakyti
Mano neprofesionalia nuomone, jokių atskirų temų nereikia. Visais siūlais galima tiek megzti, tiek nerti, tiek šakutei pritaikyti. Tik vieni vieniems reikalams geriau tinka, kiti kitiems. O sudėtis taip pat diskutuotinas dalykas. Tai ir paaiškėja aukštesniuose pasisakymuose. Kartais tiesiog nežinia, kokiems reikėtų priskirti. Dabar viskas aišku - kyla klausimas apie siūlus, tai eini į siūlų temą. Vistiek kas nors atsakys ar patars, o gal ir šiaip atsakymas jau bus. O štai išskirsčius, ar neišsibarstys visai informacija? Be to, ko gero, atsiras klaidžiojančių sielų, kurios tos tvarkos nežinos.
Bet tai tik mano nuomonė. ax.gif
Atsakyti