Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

QUOTE(~Moni~ @ 2010 10 03, 23:04)
Sveikos,

Visos jusu foto tiesiog dziaugsmas akims  wub.gif

Ir as neseniai isigijau pora kaktusiuku, aisku ziurejau is akies koks grazesnis, nes pati nelabai suprantu, dar naujoke  tongue.gif  galvoju gal cia galeciau rast pagalbos ieskant vardu... nes ant etiketes raso kaktus mix... jei kas zinot buciau labai dekynga!  blush2.gif

1.
user posted image

2.
user posted image

user posted image



Sveiki,
Nieks nezinot mano siu augaliuku pavadinimu? klausiau seniau, bet taip ir nesulaukiau atsakymo, galbut nieks nepastebejo mano zinutes tongue.gif
Jei kas zinot buciau lb dekynga uz suteikta info, ji tikrai lb praverstu ieskant informacijo apie ju auginima.

Aciu blush2.gif
Atsakyti
~Moni~tikiuosi atsakysiu... ax.gif

1..cleistocactus strausii
2..mammillaria carmenae
o del auginimo...kaip ir visiem ..mylet..neperlaistyt...
Atsakyti
Neuzilgo tureciau sulaukt nauju ziedeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 13, 18:26)
~Moni~tikiuosi atsakysiu... ax.gif

1..cleistocactus strausii
2..mammillaria carmenae
o del auginimo...kaip ir visiem ..mylet..neperlaistyt...


1. reiktų dar nuotraukos profiliu, kad geriau matytųsi spalva ir briaunos
2. tikrai ne carmenae, sakyčiau Mam.elongata
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 02, 08:33)
Gal kuri nors galėtų man pasakyti, kodėl mano kaktusas opuncija, tas centre, su didelėmis "ausimis", šiais metais neišaugino nei vienos atžalos? Ten susodinti du kaktusai, bet abu taip ir pramiegojo visą vasarą... verysad.gif

user posted image


Niekas neatsakė, tai vėl bandau ir atsitempiau čia savo klausimuką.... blush2.gif
Aišku, nesuprasi visų augalo kaprizų, bet gal kuri nors išnarplios koks čia ožys jam užėjo?... Žiemą kaktusai pas mane laikomi vėsiai, tam kambaryje radiatoriai prisukti, vos rusena.. Sąlygos kaktusams turėtų patikti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 14, 10:51)
Niekas neatsakė, tai vėl bandau ir atsitempiau čia savo klausimuką....  blush2.gif 
Aišku, nesuprasi visų augalo kaprizų, bet gal kuri nors išnarplios koks čia ožys jam užėjo?... Žiemą kaktusai pas mane laikomi vėsiai, tam kambaryje radiatoriai prisukti, vos rusena.. Sąlygos kaktusams turėtų patikti mastau.gif

Pas mane irgi pasitaiko tokių užsikaprizinusių - nelabai ką galiu patarti. Aš žiūriu, kaip augalas atrodo. Jei prastokai - traukiu iš vazono ir žiūriu šaknis. Jei gražus - laukiu kitų metų. Persodinimas į naują žemę gal padėtų, bet dabar jau reikia laukti pavasario smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 10 14, 12:26)
Pas mane irgi pasitaiko tokių užsikaprizinusių..


Aha.. unsure.gif reiškia visko ir pas specus būna.. Nu gražus jis pas mane, riebus, nors į salotas dėk smile.gif Maniau kad per gerai ir per daug penėjau, tai paspringo.... unsure.gif

Ačiū 4u.gif truputį nusiraminau.. lauksiu kitų metų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 14 spalio 2010 - 11:41
ar dabar metas persodinimui? turiu tik vieną, kokius šešis metus nepersodintas. šiemes daug gerai paaugo ir manau žemių jam nebepakanka. turiu žemes nusipirkusi jau shatellige, ti turėtų būt geros rolleyes.gif
Atsakyti
Dabar geriau nepersodinti, o sumažinti laistymą ir tegul miega iki pavasario smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 14, 10:51)
Niekas neatsakė, tai vėl bandau ir atsitempiau čia savo klausimuką....  blush2.gif 
Aišku, nesuprasi visų augalo kaprizų, bet gal kuri nors išnarplios koks čia ožys jam užėjo?... Žiemą kaktusai pas mane laikomi vėsiai, tam kambaryje radiatoriai prisukti, vos rusena.. Sąlygos kaktusams turėtų patikti mastau.gif

Turiu as toki pat pas mane metus viena briauna isleido ir irgi stovi vietoj neauga,matyt letai auganti opuncija papuole,bet labai grazi ji man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 09 27, 20:28)
Kaktusų po persodinimo nereikėtų lieti kelias dienas,kad užsitrauktų ant šaknų atsiradusios žaizdelės.Drėgnas substratas puiki terpė atsirasti puviniui,ypač žemesnėje temperatūroje.Kaktusą reikėtų palaikyti kur šilčiau,kad to nenutiktų.O migdyti pradėsim kogero jau spalio pabaigoje,nebent orai stipriai pagerėtų smile.gif
Šalta žiema kaktusams reikalinga ne tik žiedams ruoštis,bet ir tam,kad sustabdyti augalų augima,paprasčiau kalbant,kad jie netįstų,kai prasideda trumpos dienos ir juntamas šviesos stygius.


mes irgi neseniai persodinom savo kaktusiukus drinks_cheers.gif thumbup.gif zinoma palaisciau nezinodama, bet stovi jie dabar grazuoliai ant palanges pietineje puseje - taip kad silta jau tikrai jiems thumbup.gif O ka reiskia tas migdymas? blink.gif g.gif ir kaip dabar laistyti juos, ar visai nebelaistyti? tiek klausimu, tiesiog nelabai gaudausi doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukė @ 2010 10 14, 18:31)
mes irgi neseniai persodinom savo kaktusiukus  drinks_cheers.gif  thumbup.gif zinoma palaisciau nezinodama, bet stovi jie dabar grazuoliai ant palanges pietineje puseje - taip kad silta jau tikrai jiems  thumbup.gif O ka reiskia tas migdymas? blink.gif  g.gif ir kaip dabar laistyti juos, ar visai nebelaistyti? tiek klausimu, tiesiog nelabai gaudausi  doh.gif  ax.gif


Reikejo palikti per ziema nepersodinti, persodinti geriausia pavasari mirksiukas.gif migdymas- ramybes busena, ju nepersodinam liejam lb retai... pavasary vel pradedam dazniau lieti.
http://kaktusai.tripod.com/KPK.htm
Siame puslapyje yra prieziuros kalendorius, daugiau pasiskaitysit cool.gif
Atsakyti