Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Ir vel reikalinga pagalba 4u.gif Nusipirkau augaliuka ir jo etiketeja parasyta, kad tai mamiliarija, bet juk mamiliarija kitaip atrodo... tai kas cia toks auga? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2010 10 07, 09:10)
tai kas cia toks auga? g.gif


Faucaria 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 10 07, 10:25)
Faucaria  4u.gif


Labai aciu thumbup.gif O kaip ja auginti? Kaip kaktusus? ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif šiemet nėra dar užsakymo iš niekur? Niekas nevykdyt? Praeitais metasi pavėlavau, tai šiemet baisu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2010 10 07, 09:36)
Labai aciu thumbup.gif  O kaip ja auginti? Kaip kaktusus? ax.gif

siūlau paskaityti apie sukulentus čia temoje Pluoštagėliniai. Vertinga informacija.:
cituoju:
Tai augalai kuriuos gana nesunku auginti namuose net ir pradedančiąjam sukulentų augintojui. Tai nedidelis, išsišakojęs augalas sutrumpėjusiu stiebu ir 3-4 poromis dryžmai išsidėsčiusių lapų. Lapai glaudžiai prigludę vieni prie kito, šiek tiek panašūs į alavijo tik trumpesni (iki 3 cm ilgio ir iki 2 cm pločio), iš šonų turi į vidų užlenktus nekietus spygliukus. Žiūrint iš viršaus lapai labai primena pražiotus mažo plėšrūno nasrus. Žiedai iki 4 cm dydžio dažniausiai geltoni, rečiau balti, ant trumpų žiedkočių pasirodo vegetacijos periodo pabaigoje rugsėjį-spalį. Mėgsta visišką saulėkaitą.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 10 09, 19:51)
siūlau paskaityti apie sukulentus čia temoje Pluoštagėliniai. Vertinga informacija.:
cituoju:
Tai augalai kuriuos gana nesunku auginti namuose net ir pradedančiąjam sukulentų augintojui. Tai nedidelis, išsišakojęs augalas sutrumpėjusiu stiebu ir 3-4 poromis dryžmai išsidėsčiusių lapų. Lapai glaudžiai prigludę vieni prie kito, šiek tiek panašūs į alavijo tik trumpesni (iki 3 cm ilgio ir iki 2 cm pločio), iš šonų turi į vidų užlenktus nekietus spygliukus. Žiūrint iš viršaus lapai labai primena pražiotus mažo plėšrūno nasrus. Žiedai iki 4 cm dydžio dažniausiai geltoni, rečiau balti, ant trumpų žiedkočių pasirodo vegetacijos periodo pabaigoje rugsėjį-spalį. Mėgsta visišką saulėkaitą.


Dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
O mano "akmenukai" zydi toliau. Idomu koks cia konkreciai Lithopsas?
[attachmentid=204492]
Papildyta:
Gal karasmontana? g.gif
Atsakyti
Gražu wub.gif
O aš net aiktelėjau, kai pamačiau ant savo litopsų 2 žiedus. Dar nė karto pas mane jie nežydėjo. Matyt jau visai prie kaktusų ritmo adaptavosi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, ech, tik uzsuk pas jus i temele ir vel atgimsta meile kaktusams biggrin.gif rodau saviski labiausiai nustebinusi sia vasara smile.gif buvo sukroves net 5 pumpurus smile.gif iki siol pas mane zydejo tik gymokaktusiukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minha: 10 spalio 2010 - 09:25
Siaip sitie pakankamai lengvai prazydinami ir labai grazus ziedai.
Atsakyti
QUOTE(minha @ 2010 10 10, 10:17)
iki siol pas mane zydejo tik gymokaktusiukai smile.gif

O daug tų gymnokaktusų augini? ax.gif
Ar čia kalba apie gymnocalycium'us ėjo?
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 10 10, 11:35)
O daug tų gymnokaktusų augini?  ax.gif
Ar čia kalba apie gymnocalycium'us ėjo?


kalba ejo apie gymnocalycium, nedaug turiu, tris smile.gif nedidel ta mano kolekcija smile.gif
Atsakyti