Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

QUOTE(@asta @ 2010 10 02, 16:46)
Crassula,o kas čia per apklausa? Čia tu taip sugalvojai?  g.gif

O aš buvau pas moterį,kuri kažkada augino apie 3000 kaktusų ir vieną pirmų pradėjo auginti orchidėjas.Deja,bet šiai dienai nieko nebeturi,viską lemia finansai.Kaip liūdna sad.gif

schmoll.gif Ar finansai viską lemia ? Blogai jei taip.
Tuomet manes laukia visiškos šakės.

O tai kas ta moteris ? Kas iš jos kaktusus atėmė ? Gal tik užgesusi aistra ? O ne finansai ... Tai ji ka... šiltnamio nebesugebėjo apkurianti ...ar kep ?

Jo apklausą aš sugalvojau.

Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 10 02, 10:40)
Tik beda su Tenerifiečiais -- jie dabar smagiai bunda ir auga rolleyes.gif  ir dzin jiems, kad aš savo ūkį migdau.

Mano tenerifieciai buvo lauke, tai susitempiau namo dabar. Grazuciai net braska. Gaila ju bus ziema...
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 10 02, 21:09)
Ar finansai viską lemia ?
O tai kas ta moteris ? Kas iš jos kaktusus atėmė ? Gal tik užgesusi aistra ? O ne finansai ... Tai ji ka... šiltnamio nebesugebėjo apkurianti ...ar kep ?

Jo apklausą aš sugalvojau.


Jai lėmė finansai,nes augino ne dėl tik dėl aistros smile.gif Viską išsipardavė.Šiltnamius šildė dujomis,o jie tikrai ne 10 kvadratų.

Jei sugalvojai apklausą,tai pati pirma ir atsakyk į savo pačios užduotą klausimą,su vaizdine medžiaga drinks_cheers.gif Parodyk pavyzdį kitoms taip sakant biggrin.gif
Atsakyti
as siuo labai dziaugiausi,gal kad pirma karta jis pas mane prazydo.
user posted image
Atsakyti
Mane coryphantha bumama nudžiugino- seniai laukiau jos žiedų
user posted image
Ir dar turbinicarpus lophophoroides
user posted image
Atsakyti
nu kaip grazu kaktusu ziedai,sakes! thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,kokie kaktusai wub.gif ,o jau ziedai ,kad as tureciau tokiu kaktusu kurie sitaip zydetu ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Visos jusu foto tiesiog dziaugsmas akims wub.gif

Ir as neseniai isigijau pora kaktusiuku, aisku ziurejau is akies koks grazesnis, nes pati nelabai suprantu, dar naujoke tongue.gif galvoju gal cia galeciau rast pagalbos ieskant vardu... nes ant etiketes raso kaktus mix... jei kas zinot buciau labai dekynga! blush2.gif

1.
user posted image

2.
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 10 03, 12:05)
as siuo labai dziaugiausi,gal kad pirma karta jis pas mane prazydo.
user posted image

wub.gif
Papildyta:
QUOTE(anril @ 2010 10 03, 13:13)
Mane  coryphantha bumama nudžiugino- seniai laukiau jos žiedų
user posted image
Ir dar turbinicarpus lophophoroides
user posted image

wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

Mano naujokas bigsmile.gif
Atsakyti
Netycia uztikau si puslapely, man pasirode keista.. ziemojancios opuncijos blink.gif
http://www.vysniausk...alogas.php?g=23
Atsakyti
Ne kiek nekeista, nes tikrai tokiu yra. Augina ne vienas pas mus jas.
Atsakyti