Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Tina* @ 2011 03 04, 18:10)
Bet kokiu atveju pageidauciau, kad eksponatus kazkas paimtu is mano namu ir paskui parveztu. Nes man su keliu menesiu  2.gif ir be masinos nelabai imanoma ta padaryt.

O tu kurioj vietoj gyveni? g.gif

QUOTE(Oli_vija @ 2011 03 04, 18:21)
kartais idėjos kyla va taip  thumbup.gif  thumbup.gif

Apie juokingiausio nominaciją niekada nesam pagalvoję biggrin.gif
Atsakyti
Parasiau AZ tau.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 03, 09:25)
O sudalyvaut nenori?  bigsmile.gif

Tai kad nežinau ar būtų ką parodyt,esu tik pradedanti tai pas mane arba čekai mažučiukai,arba tokie kokių pilnos parduotuvės,arba vaikų apkrapštyti spygliai hihihi.gif .Dar nedrįstu eiti į viešumą,gal jau geriau jus aplankysiu-seilę pavarvinsiu clap_1.gif
Šis bei tas iš mano kolekcijos,aišku reikėtų jau atnaujinti,nes yra ir naujokėlių ir pasikeitę kai kurie:
Mano kaktusai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasiukasR: 05 kovo 2011 - 20:52
QUOTE(RasiukasR @ 2011 03 05, 20:44)
Tai kad nežinau ar būtų ką parodyt,esu tik pradedanti tai pas mane arba čekai mažučiukai,arba tokie kokių pilnos parduotuvės,arba vaikų apkrapštyti spygliai hihihi.gif .Dar nedrįstu eiti į viešumą,gal jau geriau jus aplankysiu-seilę pavarvinsiu clap_1.gif
Šis bei tas iš mano kolekcijos,aišku reikėtų  jau atnaujinti,nes yra ir naujokėlių ir pasikeitę kai kurie:


Va va išlenda savikritikos spygliukai smile.gif pamenu ir man taip buvo...ir dabar pažiūrėjus man atrodo,kad aš nieko gero neturiu,viskas atsibodę ir nebeįdomu biggrin.gif Juk visai nebūtina į parodą vežti 100 vazonų,nors būtų labai thumbup.gif Pernai buvo ir tokių,kurie atvežė po vieną vienintelį. Ir tuo labai džiaugėmės.Kiekvienas atneštas augalas papildo ekspoziciją 4u.gif O tavo kolekcijoj matau potencialius eksponatus bent 5-6 smile.gif Beja Gasterija tai wub.gif gal galėčiau rezervuotis vaikiuką mainams į kitokią,variegatinę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 06, 01:15)
Va va išlenda savikritikos spygliukai smile.gif pamenu ir man taip buvo...ir dabar pažiūrėjus man atrodo,kad aš nieko gero neturiu,viskas atsibodę ir nebeįdomu  biggrin.gif  Juk visai nebūtina į parodą vežti 100 vazonų,nors būtų labai  thumbup.gif  Pernai buvo ir tokių,kurie atvežė po vieną vienintelį. Ir tuo labai džiaugėmės.Kiekvienas atneštas augalas papildo ekspoziciją  4u.gif  O tavo kolekcijoj matau potencialius eksponatus bent 5-6 smile.gif  Beja Gasterija tai  wub.gif gal galėčiau rezervuotis vaikiuką mainams į kitokią,variegatinę  blush2.gif

Man sitas labai grazus:
http://public.fotki....picture093.html

Kas šita dama ?

Šiandien bedžiaustydama sklalbinius dar pora kaktusaičių nusifografavau.. wub.gif
Man tinka tik tie darbai, kuriuos dirbant galiu kaktusus apžiūrinėti smile.gif

Bet va, šiemet liūdesingi mano augaliukai kai kurie- nes ju nenupurkšdavau vandenėliu.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 04, 11:58)
Kaip tiks,ir labai puikiai  thumbup.gif Jeigu gali,padaryk tą dėžutę vėl  4u.gif  Labai šaunu,kad dalyvausi,o su atvežimu ką nors sugalvosim  mirksiukas.gif  prašysim vilniečių pagalbos  ax.gif

Gerai, galėsiu padaryti. Tik ne iš turbinicarpusų gal šį kartą. Gal iš ferų ar mammillarijų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anril: 06 kovo 2011 - 23:50
Stai pirmieji ziedai pavasario bigsmile.gif
user posted image
Nuotraukoje tik ziedukas neryskus gavosi blush2.gif ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Maniškis toks irgi jau kaupiasi žydėjimui thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aupo: 07 kovo 2011 - 13:20
na jusu kaktusai ir grozis doh.gif ypac ta pati pradxiai zydejimo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2011 03 07, 12:55)
thumbup.gif
Maniškis toks irgi jau kaupiasi žydėjimui  thumbup.gif

Grazu bus thumbup.gif mammi irgi moka but zavios su savo "karunomis".
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 05, 23:15)
Va va išlenda savikritikos spygliukai smile.gif pamenu ir man taip buvo...ir dabar pažiūrėjus man atrodo,kad aš nieko gero neturiu,viskas atsibodę ir nebeįdomu  biggrin.gif  Juk visai nebūtina į parodą vežti 100 vazonų,nors būtų labai  thumbup.gif  Pernai buvo ir tokių,kurie atvežė po vieną vienintelį. Ir tuo labai džiaugėmės.Kiekvienas atneštas augalas papildo ekspoziciją  4u.gif  O tavo kolekcijoj matau potencialius eksponatus bent 5-6 smile.gif  Beja Gasterija tai  wub.gif gal galėčiau rezervuotis vaikiuką mainams į kitokią,variegatinę  blush2.gif

Tikrai galėsiu gasteriukais dalintis,nes ne vienas pašonėj išaugęs,tik dar labai mažučiukai,reik iš vystyklų išauginti nestuke.gif
Būtų įdomu sužinoti į AŽ kada reikia atvežti eksponatus ir kada galima išsivežti,ar eis suderinti su darbu g.gif
Atsakyti
QUOTE(RasiukasR @ 2011 03 07, 21:16)
Būtų įdomu sužinoti į AŽ kada reikia atvežti eksponatus ir kada galima išsivežti,ar eis suderinti su darbu g.gif


tikiuosi Asta nesupyks, jei atsakysiu aš ir visoms/visiems biggrin.gif 4u.gif

planuojama, kad eksponatus bus galima atvežti į parodą dvi dienos prieš atidarymą bet kuriuo Jums patogiu metu, o pasiimt reiktų sekmadienio vakare po parodos uždarymo.

Visos kitos detalės bus skelbiamos viešai ir tikrai dar daug kartų.
Rasiuk, būtinai dalyvaukit, nes čia kaip toj reklamoj - Kartą paragavęs, negali sustot... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o koks nostalgiškas vaizdelis
http://public.fotki....ynabalkone.html

thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 07 kovo 2011 - 21:05