Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

As visai noreciau sudalyvauti, tik nezinau kuris bliudas tiktu. Siaip biski apleidau savo kaktusyna, ne labai parodines isvaizdos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 03 03, 11:44)
As visai noreciau sudalyvauti, tik nezinau kuris bliudas tiktu. Siaip biski apleidau savo kaktusyna, ne labai parodines isvaizdos  blush2.gif

g.gif Kodėl galvoji,kad gali netikt smile.gif Juk buvai ne kartą parodoje,matei kaip viskas atrodo. Junkis be jokių pašalinių minčių drinks_cheers.gif
O pas tave bliūduose pagal šeimas susodinti?
Atsakyti
Kai kuriuose - taip.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 03 03, 12:02)
Kai kuriuose - taip.

Tai šaunu mirksiukas.gif traukiu tokiu atveju tave į dalyvaujančių sąrašus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip puiku, kad renginys Kaune ir dar netoli namu "Megoje" thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 02, 22:09)

Dar vienas dalykas, ieškome senoviškų duonos kubilų, geldų, didelių rėčių, medinių skrynių, medinių lagaminų ir visko kas panašu į tokias talpas. Juose padarysim mini ekspozicijas ir jas išstatysim ant takų, pakabinsim ore, prie sienos ir t.t.  Kas turit, gal galit paskolint  ax.gif

O mano dėžė iš rudeninės parodos netiks? Kompoziciją išardžiau, nes reikėjo persodinti visus.
Į sąrašus gali mane įtraukti, tik su atvežimu reikės kažką sugalvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2011 03 03, 23:54)
O mano dėžė iš rudeninės parodos netiks? Kompoziciją išardžiau, nes reikėjo persodinti visus.
Į sąrašus gali mane įtraukti, tik su atvežimu reikės kažką sugalvoti smile.gif


Anril, taigi nuvešim tavo turtą į Kauną mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 04 kovo 2011 - 10:52
QUOTE(anril @ 2011 03 03, 22:54)
O mano dėžė iš rudeninės parodos netiks? Kompoziciją išardžiau, nes reikėjo persodinti visus.
Į sąrašus gali mane įtraukti, tik su atvežimu reikės kažką sugalvoti smile.gif


Kaip tiks,ir labai puikiai thumbup.gif Jeigu gali,padaryk tą dėžutę vėl 4u.gif Labai šaunu,kad dalyvausi,o su atvežimu ką nors sugalvosim mirksiukas.gif prašysim vilniečių pagalbos ax.gif

Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 03, 12:34)
Tai šaunu  mirksiukas.gif  traukiu tokiu atveju tave į dalyvaujančių sąrašus  drinks_cheers.gif

Na gal pirmiau komisijai apziuret reiketu juos. Siaip turiu viena labai grazia neoporteria, didziule, juodaspygle. Va ji gal ir tiktu. Tik velgi - siek tiek i sviesos saltini palinkus. Parodai augalai man turi but idealus, tai as labai priekabiai ziuriu.
Paskui turiu viena labai komiska mammi. Galetu ji juokingiausio kaktuso priza laimet lotuliukas.gif kiek sveciu buna, tai visi is jos pasisaipo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 03 04, 17:36)
Na gal pirmiau komisijai apziuret reiketu juos. Siaip turiu viena labai grazia neoporteria, didziule, juodaspygle. Va ji gal ir tiktu. Tik velgi - siek tiek i sviesos saltini palinkus. Parodai augalai man turi but idealus, tai as labai priekabiai ziuriu.
Paskui turiu viena labai komiska mammi. Galetu ji juokingiausio kaktuso priza laimet  lotuliukas.gif kiek sveciu buna, tai visi is jos pasisaipo  lotuliukas.gif

Jei jau apie tai prakalbai,tai būtų visai faina apžiūrėti tavo kolekciją smile.gif paprastai prieš parodą visada aplankom naujai prisijungiančius narius,kad padrąsint,viską papasakot ir padėt išsirinkti būsimus eksponatus smile.gif
Atsakyti
Bet kokiu atveju pageidauciau, kad eksponatus kazkas paimtu is mano namu ir paskui parveztu. Nes man su keliu menesiu 2.gif ir be masinos nelabai imanoma ta padaryt.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 03 04, 18:36)
Galetu ji juokingiausio kaktuso priza laimet  lotuliukas.gif kiek sveciu buna, tai visi is jos pasisaipo  lotuliukas.gif



kartais idėjos kyla va taip thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti