Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Ne, as buvau Tenerifej smile.gif

[attachmentid=210439]
Papildyta:
[attachmentid=210440]
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 03 01, 16:39)
Ne, as buvau Tenerifej smile.gif

Oi tu rubuilių pilna ten biggrin.gif

Mes rinkomės į kitą salą vien dėl kitų priežasčių, mums vėjas buvo reikalingas, tiksliau vyrui. Dėl to ir važiavom į Coralėjo, ten bangos buvo iki 5m aukščio bigsmile.gif Buvom ir su dukrele, labai faina vieta su visa šeimyna važiuoti, O Puerte del Rosario išvis vaikams labai daug supynių buvo, graži sostinė wub.gif Nu čia truputį nukrypau nuo temos blush2.gif
Atsakyti
Vaje kokie kaktusiukai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 03 01, 18:43)
Oi tu rubuilių pilna ten  biggrin.gif

Mes rinkomės į kitą salą vien dėl kitų priežasčių, mums vėjas buvo reikalingas, tiksliau vyrui. Dėl to ir važiavom į Coralėjo, ten bangos buvo iki 5m aukščio  bigsmile.gif Buvom ir su dukrele, labai faina vieta su visa šeimyna važiuoti, O Puerte del Rosario išvis vaikams labai daug  supynių buvo, graži sostinė  wub.gif Nu čia truputį nukrypau nuo temos  blush2.gif


Žmogus tiesiai į reikiama temą pataikė smile.gif
Ačiū. Prašm daugiau, daugiau, daugiau.
Deja, Kanarų salos- rojus, ypač toms kurių žalios širdys su spygliukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2011 03 01, 17:22)
Kanarų salos- rojus, ypač toms kurių žalios širdys su spygliukais smile.gif

Tikra tiesa drinks_cheers.gif

Pasirode zurnaliukas apie sukulentus, pirkau Maximoj. Jei kam idomu:
Mano Namai - Augalai - Dekoratyvūs ir neįnoringi sukulentai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 01 kovo 2011 - 20:33
Lietuvos orchidėjininkų draugija, sveikina su pirmaja pavasario diena. O koks gi pavasaris be, saulės, šilumos, žalumos, žiedų, egzotikos, be šypsenų ir draugų. Ir žinoma koks pavasaris be egzotinių augalų parodos „Žali horizontai”. Kaip ir kiekvieną pavasarį paroda grįžta į Kauną. Šį sykį ji bus prekybos ir laisvalaikio cenre „Mega” renginių ir ekspozicijų salėje, antrame aukšte. Taigi visus, visus, šio nepakartojamo grožio mylėtojus, kartu su savo išpuoselėtais ir vertais pasididžiavimo augintiniais kviečiame balandžio 15 – 17 dienomis sudalyvauti nepakartojamoje žiedų ir žalumos šventėje.
Jeigu auginate sanpaulijas, vabzdžiaėdžius, kaktusus, sukulentus, orchidėjas ar bet kuriuos kitus žydinčius, žaliuojančiuos, įdomius ir įprastus augalus, tikimės, kad šiuo grožiu pasidalinsit ir su parodos lankytojais.
Nors iki parodos dar liko lygiai pusantro mėnesio, ir apie žiedus kalbėti yra labai anksti, tačiau ryžtas sudalyvauti daro stebuklus, net ir labai kuklus bei įprastas augaliukas ar jo žiedas parodytas tarp daugelio kitų, suspindi nematytu grožiu ir elegansija. Nepasikuklinkite, parašykite mums ką auginate, kas puošia jūsų namus, bendromis jėgomis padarysim taip kad juo pasigėrėti galėtų ir kiti.

Taip pat kreipiamės ir į įmones bei privačius asmenis auginančius, parduodančius ar kitaip susiejusius savo veiklą su augalais, pristatyti savo kolekcijas, praplėsti ryšius, pasireklamuoti, ar netgi jais prekiauti.
Įmonės bei komerciniai augintojai raginami paskubėti ir iki kovo 6 dienos pranešti apie dalyvavimą.
Smulkesnės informacijos ieškokite Lietuvos orchidėjininkų draugijos svetainės forume www.orchids.lt, el. paštu augalu.paroda@gmail.com telefonais 8614 08790, 8685 57523. Ir žinoma čia smile.gif
O dabar laukiam Jūsų pasiūlymų, klausimų, minčių ir gerų idėjų.
Linkime smagaus pasiruošimo įkarščio.





Kviečiu visus nesikuklinti ir sudalyvauti.Tiek senbuvius,tiek naujai prisijungusius wink.gif Būtų šaunu,jei prisijungtų daugiau žmonių iš kitų miestų
Taigi pradedam ruošti sąrašus-dalyvių bei augalų...Dalyvių ypač,nes augalai dar miega rolleyes.gif Kas ketina dalyvauti,brūkštelkit čia,arba man asmeniškai.

Kas turit kokių pageidavimų,idėjų ar minčių,taip pat būtų smagu viską išgirsti.Labai norėčiau iniacityvaus bendravimo ir parodos organizavimo bendromis jėgomis 4u.gif


Atsakyti
Parodoj "apsauginių" daug reikės. Nes atvažiuos ne tik tie, kurie augalais iš tiesų domisi, o ir praeivių krūva bus. Tai, manau, viena didžiųjų užduočių - apsaugoti augalus nuo nuskabymo ir apskritai vagysčių (Lietuvoj dar populiari nuomonė, kad vogtos gėlės gerai auga laugh.gif )

O aš net nežinau ar turiu ką pasiūlyt. Mažiai pas mane... g.gif O žydėt tokiu metu irgi vargu ar kas žydės unsure.gif Ir vazonai paprasti, o ne grožybės kokios... Neįsipaišys į kontekstą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 02 kovo 2011 - 20:52
Taip,"apsauginių" tikrai reikės daugiau,todėl visi nusiteikim pabudėti,kada tik galėsit.Vėliau reikės susiderinti laiką.

Tiesa ir ta,kad pirmą kartą būsime tokioje vietoje,kur žmonės ir "netyčia" užsuks,o ne specialiai į parodą važiuos.... Šiaip iki šiol augalų slapymo išvengėm.Kaktusų kaip žinia nelabai nuskinsi,tas pavojus labiau gresia lapiniams sukulentams. Pernai šiek tiek padėjo įspėjimai "Rankomis neliesti" .Šiemet dar nežinau jokių smulkmenų,bet manau kažką tikrai sugalvosim,kad išvengti nelaimių ir nuostolių. Svarbu geras komandinis darbas,genialios mintys ir noras dalyvauti bei parodyti augalus.

Gal kas nori asmeninės kolekcijos pristatymo? Apie tai man į AŽ,kad paruoštume tam vietas.

Ciniside,pernai man žadėjai,kad dalyvausi tongue.gif kad ir du vazonus,bet nešk.Ir nežiūrėk,kas kur neįsipaišo...pernai ekspnavosi 16 žmonių,ir visų vazonai skirtingi...ne tame juk esmė.Svarbu sveikas ir gražiai nuaugęs augalas. smile.gif




Dar vienas dalykas, ieškome senoviškų duonos kubilų, geldų, didelių rėčių, medinių skrynių, medinių lagaminų ir visko kas panašu į tokias talpas. Juose padarysim mini ekspozicijas ir jas išstatysim ant takų, pakabinsim ore, prie sienos ir t.t. Kas turit, gal galit paskolint ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 02 kovo 2011 - 21:15
QUOTE(Cinside @ 2011 03 02, 20:51)
Parodoj "apsauginių" daug reikės.

Ta pati rasiau orchideju temoj...
Atsakyti
Kaip faina,kad paroda Kaune clap.gif .Būtinai apsilankysiu ne tik paspoksoti,bet ir įsigyti ko nors naujo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RasiukasR @ 2011 03 02, 23:05)
Kaip faina,kad paroda Kaune clap.gif .Būtinai apsilankysiu ne tik paspoksoti,bet ir įsigyti ko nors naujo bigsmile.gif

O sudalyvaut nenori? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 03, 10:25)
O sudalyvaut nenori?  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti