Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

QUOTE(kuksiene @ 2011 02 21, 20:35)
4u.gif o ar ilgai reikia laukti kol jie išauga bent pora cm? tai gal man kokius galytė parduoti aš kaip tik galvojau pirkti aišku iš maksimos blush2.gif arba galim keistis ant kokiu kitu sėklų g.gif

Na man tai visaip buvo vieni per kelias savaites isdygo, kiti po menesio... Daug kur raso, kad ju dygimas uztrunka ir iki 2men mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 21, 16:15)
Tiesiog seklas reikia tik prispausti prie zemes... Nereikia pilti ant seklu zemiu. Uzdengti plevele ir laikyti dregnai, kad zeme neisdziutu... mirksiukas.gif  gal kuo nors pagelbes ax.gif

doh.gif doh.gif doh.gif o siaube.. as to nezinojau,kad ju nereik uzkast doh.gif pakasiau verysad.gif bet labai plonu zemes sluoksniu... nes pirma kart kai sejau, tai islindo.. ir dabar jau po 5 dieneliu islindo vieni daigeliai ax.gif
Atsakyti
4u.gif o iš maksimos sėklų g.gif nekas neišauga?
Atsakyti
QUOTE(kuksiene @ 2011 02 22, 11:50)
4u.gif o iš maksimos sėklų g.gif  nekas neišauga?

Man tai isdygo pernai kai pirkau mix lietuvoje "zalioj stotelej"... O del maximose esanciuseklu, tai nezinau koks ju daigumas.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 22, 13:11)
Man tai isdygo pernai kai pirkau mix lietuvoje "zalioj stotelej"... O del maximose esanciuseklu, tai nezinau koks ju daigumas.. ax.gif

o kiek maždaug reikia laukti kol tas kaktusiukas paaugs bent jau iki mažiuko kaktusiuko? g.gif gal pora metu reiks laukti kol bus daigas narmalus? blush2.gif
Atsakyti
Mikroskopinis kaktusiukas susiformuoja gan greitai, nukritus dviem soniniam lapukam, bet paskui augumas buna skirtingas - kai kuriu greitas, kai kuriu letas arba net be galo letas.
Atsakyti
QUOTE(kuksiene @ 2011 02 22, 13:44)
o kiek maždaug reikia laukti kol tas kaktusiukas paaugs bent jau iki mažiuko kaktusiuko? g.gif gal pora metu reiks laukti kol bus daigas narmalus? blush2.gif

As pernai birzelio men sejau, buvo pirmas pabandimas.. Bet per velai sejau tai jie labai jau mazi ziemojo.... ziuresiu gal per sia vasara gerokai ugteles bigsmile.gif Na gali tekt ir pora metu palaukti manau.
Papildyta:
Jei dabar paseciau kaktusiukus reiketu jiems papildomos sviesos? g.gif g.gif
Atsakyti
kAKTUSUS sėjame , kai mums patogu. O sako patogiausia lapkričio ir gruodžio menesiai, nes tuomet juos išdygusius pakišame po lempomis. Jeis sejame pvz. dabar, ar dar vėliau, tai kita žiemą tikrai jiems reiks papildomo apšvietimo.

Mano asmeninė patirtis menka šioje vietoje,bet lempos tai tikrai reikia. Nors mano praėjusiais metais, o gal ir dar labiau praėjusiais metais sėti gimniukai ir be apšvietimo keturi vnt. išgyveno lotuliukas.gif
Sėjau savo nuosavos frailėjos sėklas- tai sudygo puikiausiai, ir gan nemažos budamos vieningai padvesojo doh.gif Matyt genetinis fondas netykes)
Iš tos sėjos, kurios jau ir nebeprisimenu datos liko keistoku rebuciju, vienas asterias (gal net koks supercabuto nuogas doh.gif lotuliukas.gif blink.gif ) Dar____ dieve dieve----------------magnifika parodija, ar notokaktusas- jau bus trečias... ir nereikalingas. Na, ten buvo sėliuku mixas isimetęs, bet turbut iš Ukrainos tas mixas parėjo. Tai as pries mixus.

Geriausi sėjinukai- Dorstenijos-- pačios apsisėjo kur norėjo lotuliukas.gif
Tiesa, visas jas jau išdalinau.

Na, ir prieš sėjimą as balsuoju.... ale susiskaiciavau, kad sėkliukiu turiu 37 rušys....
Tai blaiviai įvertindama savo galimybes, geriau buciau kokius 3 sėjinukus nusipirkus....

Eikit į http://forumas.augal...ai.lt/index.php
Atsakyti
O as praita vasara pasetus per ziema laikiau be lempos blink.gif blink.gif blink.gif bet visi lyg ir gyvi, bet nevisai issivyste lotuliukas.gif
Atsakyti
reikia turbut man pirkti lempa g.gif nes saules vargsai beveik negauna, tai pamirios man doh.gif
Atsakyti
Mano aną vasarą sėti visą žiemą be lempos pragyveno.Ir dabar dar sveiki stovi.Bet jie visai paprastučiai,sėklos pirktos iš prekybcentrio.Gal lepesniem tik lempos reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(chasmina13 @ 2011 02 22, 16:26)
Mano aną vasarą sėti visą žiemą be lempos pragyveno.Ir dabar dar sveiki stovi.Bet jie visai paprastučiai,sėklos pirktos iš prekybcentrio.Gal lepesniem tik lempos reikia g.gif

as bandysiu kol kas be lempos..
bet lempu kainos.... kazkur 80lt ir daugiau.. ar as klystu?? g.gif
Atsakyti