Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Medejimas kaktusu visai grazu ir idomu. Opuncijos turi puikius kamienus.
As siandien apie 20rūšių kakusu pasisėjau.
Na, kad kas iš jų butų... tai nežinau.
Lobivia Jajoana irgi išbarsčiau. Dar liko apie dvidešimt rųšiū kaktusu pasisėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2011 02 20, 20:49)
Medejimas kaktusu visai grazu ir idomu. Opuncijos turi puikius kamienus.
As siandien apie 20rūšių kakusu pasisėjau.
Na, kad kas iš jų butų... tai nežinau.
Lobivia Jajoana irgi išbarsčiau. Dar liko apie dvidešimt rųšiū kaktusu pasisėti smile.gif

o is kur jus seklu gaunat? smile.gif Mes su MB ziurimes i nauja vieta persikraustyti, tai dabar mano reikalavimas DAUG saules pro langa, kad kaktusiukams butu gerai lotuliukas.gif nes siuo metu langai i siaure blink.gif
Atsakyti
Na medejimas tai as suprantu, bet kad jis man nebeleidzia nauju lapuku, vat man ir idomu ar cia tap turi buti? Ar cia tipo jau jis paseno ir nebus nauju lapeliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2011 02 20, 22:49)
Medejimas kaktusu visai grazu ir idomu. Opuncijos turi puikius kamienus.
As siandien apie 20rūšių kakusu pasisėjau.
Na, kad kas iš jų butų... tai nežinau.
Lobivia Jajoana irgi išbarsčiau. Dar liko apie dvidešimt rųšiū kaktusu pasisėti smile.gif


O Jus auginsit su papildoma sviesa? Nes Lyg ir per mazai sviesos dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2011 02 21, 10:21)
Na medejimas tai as suprantu, bet kad jis man nebeleidzia nauju lapuku, vat man ir idomu ar cia tap turi buti? Ar cia tipo jau jis paseno ir nebus nauju lapeliu?  g.gif


Pirmiausia, tai šita opuncija tikrai ne senas kaktusas. Grazi ir miela. Kaip jau rasiau- del medejimo tai neesu tikra visu šimtuprocentų- net pasižiurejus i tai kokios jos buna "laisveje" tai matosi, kad tokios jos pasidaro- pabale. Nors šalia ir auga lyg ir gerokai didelesnis ir laimingesnis augalas.
Manau, kad tavo atveju reiktų auginti sau ramiai kaktusą, mylėti ji visaip ir priaugins ji nauju blynu. Gal ir nepakenktų nupurkšti nuo kokiu erkių. Bet, kad padėtų daug tai nežinau. Nes medėjimas nera toks... bet toks balimas tikrai budingas tik opuncijoms. Gali tai buti ir koks grybelinis susirgimas.
Yra tokia paprasta teorija- kaktusai neserga, kai auga tikamomis sąlygomis. O opuncijos nepriauginsi namuose... NOrs, pas kai kurias iš mūsų oi kaip jos auga 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif

net nelabai supratau, ką atsakiau rolleyes.gif Žodžiu, nesuk galvos, o del naujų "lapų" tai opuncijiniams musu vazoniukuose budinga ikristi į stagnaciją. Kai tai supratau, tai pradėjau vengti šios šeiminėlės. Labiausiai tinkamos namie auginti yra havortijos lotuliukas.gif Tikra thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 21, 12:29)
O Jus auginsit su papildoma sviesa? Nes Lyg ir per mazai sviesos dar  g.gif

Na, netikiu aš savo kaktusine sekmę... bet dar koks dvidešimt rūšių sėklų liko nepaseta... tai reik optimizmo prisisiurbti... ale namie neliko schmoll.gif verysad.gif

O lempa tai turiu, bet itariu, kad ja tik rudenį įjungsiu.
Parašysiu, kaip seksis.
Vakare bus pirma para kai dregsta pirmoji dalis kaktusų būsimųjų.
Vis dar saldu nuo sąrašo smile.gif
Atsakyti
O as set ziauriai nemegstu. Kantrybes stoka blush2.gif

Crassula taip meiliai opuncijas aprase, o man tai nezinau kokioj stadijoj meile joms gris doh.gif turiu kelias namie, nepriziuriu visai, o anos nuo to tik kaifuoja blink.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos mamytės, paaiškinkit man kaip iš sėklu pasėti kaktusus ,kažkada sėjau nekas neišdygo g.gif ,o taip noriu daug ir įvairiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kuksiene @ 2011 02 21, 18:04)
4u.gif Sveikos mamytės, paaiškinkit man kaip iš sėklu pasėti kaktusus ,kažkada sėjau nekas neišdygo g.gif ,o taip noriu daug ir įvairiu unsure.gif

Tiesiog seklas reikia tik prispausti prie zemes... Nereikia pilti ant seklu zemiu. Uzdengti plevele ir laikyti dregnai, kad zeme neisdziutu... mirksiukas.gif gal kuo nors pagelbes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 02 21, 18:24)
O as set ziauriai nemegstu. Kantrybes stoka  blush2.gif

Crassula taip meiliai opuncijas aprase, o man tai nezinau kokioj stadijoj meile joms gris  doh.gif turiu kelias namie, nepriziuriu visai, o anos nuo to tik kaifuoja  blink.gif
,


Tai, kad Tina, ar pas tave kas gali neaugti ?? Opuncijos tai tikrai nepadvesos pas tave savo noru lotuliukas.gif

Apie kaktusu sejimus yra daug prirasyta. Bet dar svarbu kaktusu seklas siustis iš padoriu augintoju, nes visi tie mixai parduotuvese... tai ir tera mixai.
Dabar jau nezinau kur det savo sejinuka- mam. elongata. Visgi savas- sėjinukas, o kaktusas esant trukumui vietos nelabai ir traukiantis.

O seti ir man tikrai nesiseka, net nesuprantu, kam as ju tiek tu seklu prisisiunciau.
Kaktusines cekas irgi seklom prekiauja.
Dar:
http://www.koehres-k.../shop/index.php
http://mesagarden.com/
http://www.kakteen-piltz.de/
Atsakyti
4u.gif o ar ilgai reikia laukti kol jie išauga bent pora cm? tai gal man kokius galytė parduoti aš kaip tik galvojau pirkti aišku iš maksimos blush2.gif arba galim keistis ant kokiu kitu sėklų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2011 02 21, 17:24)
Tai, kad Tina, ar pas tave kas gali neaugti ??

Tame ir reikalas, kad pvz. popinamas adeniumas ima ir pradeda dvesti blink.gif
Atsakyti