Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Assssssssssssssssssssss dar clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 02 16, 23:02)
Ar tas minkstumas ne vandeningas? Jei taip - puva.



Tai kad jau neliko faucarijos "lapu" supuvo beveik visa.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Yra tikimybe kad dar isaugs koks vaikas? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wilmaw: 18 vasario 2011 - 20:56
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 18, 20:56)
Tai kad jau neliko faucarijos "lapu" supuvo beveik visa....  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Yra tikimybe kad dar isaugs koks vaikas? unsure.gif

Kažin...
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 02 18, 22:02)

cray.gif na dar neismesiu gal isgyvens netycia... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 18, 21:04)
cray.gif  na dar neismesiu gal isgyvens netycia... rolleyes.gif

Pabandyk,tik atskirk tuos,kurie tikrai supuvę.
Atsakyti
Sveiki, turiu klausima.

Turiu toki kaktusa, net nezinau jo pavadinimo blush2.gif ir jis man pradejo visas va taip balti. Bet jis kietas, tvirtas, nevysta stovi graziai kaip ir anksciau. bet nebeleidzia nauju lapeliu. Ar cia kokia liga jam, ar siaip kas nepatinka. Ka man su juo daryti, ar reikia ji kazkaip gaivinti? ar galbut cia normalu? g.gif

Aciu 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
pas mano toki pati irgi ta pati problema g.gif
Atsakyti
Isigijau savo siltnamiuka ir seklu... ir jau 4 dieneles daiginu ax.gif turesiu groziu wub.gif user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Jeigu visos seklytes sudygs, galesim mainytis, arba parduoti uz simboline kaina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zydriuke: 20 vasario 2011 - 13:01
QUOTE(Zydriuke @ 2011 02 20, 13:59)
Isigijau savo siltnamiuka ir seklu... ir jau 4 dieneles  daiginu ax.gif  turesiu groziu wub.gif

Jeigu visos seklytes sudygs, galesim mainytis, arba parduoti uz simboline kaina  ax.gif

O is kur seklas pirkai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2011 02 20, 12:25)
O is kur seklas pirkai?  g.gif

is ebay, is dvieju skirtingu pardaveju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2011 02 20, 14:28)
Sveiki, turiu klausima.

Turiu toki kaktusa, net nezinau jo pavadinimo  blush2.gif ir jis man pradejo visas va taip balti. Bet jis kietas, tvirtas, nevysta stovi graziai kaip ir anksciau. bet nebeleidzia nauju lapeliu. Ar cia kokia liga jam, ar siaip kas nepatinka. Ka man su juo daryti, ar reikia ji kazkaip gaivinti? ar galbut cia normalu?  g.gif

Aciu 4u.gif





Opuncija čia. Bijau , kad tie balimai joms naturali senstancios odos pasekmė- joms ir gamtoj taip buna.
Bet, aisku, galiu ir klysti.
Atsakyti
Crassula, tikra tiesa - cia medejimas - senejimas, nieko jau nepakeisi.
Atsakyti