Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Cinside @ 2010 09 30, 20:47)
Šiandien ryte kai teko grandyti ledą nuo mašinos stiklo, supanikavau. Manieji tai lauke. VISI VISI. Ir tie mazgiai gauti neseniai, ir lophophoros, ir netgi smirdaliai.
Taigi, vakare didysis kraustymasis vyko  biggrin.gif  Negaliu atsigrožėt, kaip vėsus oras teigiamai veikia spyglių grožį  biggrin.gif Tikiuosi, peršalusių nebus  unsure.gif

As ir vakar vakare jau neatlaikiau ir sutempiau saviskius vasarotojus. Pradziai i vesu rusi, kad soko nebutu.

Nuostabios nuotraukos visu thumbup.gif

Crassulla, neturiu kada tavo sarasiuko paanalizuot. Bandysiu spet savaitgali.
Atsakyti
Crassula, o kodel tavo pasto deze el. laisku nepriima? unsure.gif
Atsakyti
Gal kuri nors galėtų man pasakyti, kodėl mano kaktusas opuncija, tas centre, su didelėmis "ausimis", šiais metais neišaugino nei vienos atžalos? Ten susodinti du kaktusai, bet abu taip ir pramiegojo visą vasarą... verysad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 10 01, 22:58)
Crassula, o kodel tavo pasto deze el. laisku nepriima?  unsure.gif


Tina, parasyk man į az savo pasto dėžutės adresą.
Nuo jūsų nuotraukų baigiu nugriuti. Nuspendžiau, kad senstu- nes nei vieno kaktuso šią vasarą nenupotkinau verysad.gif
Cinside, tikra tiesa apie rudens orus-- jie teigiamai veikia kaktusiukų grožį. Man jie šiuo metu patys, patys.. O smirdukus visad pirmuosius susitempiu... ko gero jau rugsėjui įžengus. doh.gif Man jie patys vertingiausi. Pseudolitopsus visada bijau sušaldyti. O dar Edichotelija. Lyg praėjusiais metais nusipirkau, bet... dar žiedais nekvepia... gal jau kam teko jos pauostyti ?
Tik beda su Tenerifiečiais -- jie dabar smagiai bunda ir auga rolleyes.gif ir dzin jiems, kad aš savo ūkį migdau.

Merginos, o koks augintinis šią vasara jus labiausiai nudžiugino ?/////------------
---------------tipo apklausa------------dalyvavimas privalomas---------------
---------------------
gerai butu atsakymas su foto--------
Atsakyti
Edexa,grazi palange wub.gif
...siandien vesejau vienoje pilyje,pas vienisa prancuza,jis prekiauja mesyte,bet isdrysau paklausti apie jo cactus :bigsmile:nes vis maciau anksciau pro jo langus ,apvedziojo po namus,net nusciuvau,tarp daugybes antikvariniu paveikslu,ant palangiu senoviniuose induose pupso grazuoliai bigsmile.gif
Atsakyti
Crassula,o kas čia per apklausa? Čia tu taip sugalvojai? g.gif

O aš buvau pas moterį,kuri kažkada augino apie 3000 kaktusų ir vieną pirmų pradėjo auginti orchidėjas.Deja,bet šiai dienai nieko nebeturi,viską lemia finansai.Kaip liūdna sad.gif
Atsakyti
as turiu vat tokiu
http://public.fotki....tusas-5-lt.html
BET JIE NIEKADA NEZYDEJO, o turiu jau senai. Kodel? g.gif Sumigzdziau jau ziemos miegeliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita10 @ 2010 10 02, 16:46)
Sumigzdziau jau ziemos miegeliui smile.gif

o kaip jus užmigdote ir kodėl juos reikia migdyti, atsiprašau už kvailą klausimą, bet nežinau blush2.gif
Atsakyti
nuo spalio menesio kaktusai nelaistomi ir netresiami,ramybes periodas, - ziemos miegelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita10 @ 2010 10 02, 17:10)
nuo spalio menesio  kaktusai nelaistomi ir netresiami,ramybes periodas, - ziemos miegelis smile.gif

ačiū labai 4u.gif , dabar žinosiu, o sukulentai irgi migdomi?
Atsakyti
jolita10,kad tik vieno kaktuso foto yra rolleyes.gif ir albumelis vadinasi,,man nereikia,,todel ir nezydi jusu kaktusas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 10 02, 17:47)
jolita10,kad tik vieno kaktuso foto yra rolleyes.gif ir albumelis vadinasi,,man nereikia,,todel ir nezydi jusu kaktusas tongue.gif

o kad toki ne viena kaktusa turiu, o 3 ir vienas gana didelis jau, negi visu foto sudet reikejo tongue.gif
Atsakyti