Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Nu panasus bigsmile.gif noris tiket, kad cia echinocereusas. Dar tam olandisku kaktusu psl. paziurinesiu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, gali tikėti smile.gif Turiu aš jį atsisiuntusi - labai panašus į tavajį smile.gif
Atsakyti
Panasu, kad tai jis smile.gif perziurejau ta olandu psl. ir radau.
Atsakyti
Persodinau faucaria ir jos "lapai" minksti... Kas galetu buti? Gali buti nuo salcio, nes ji ant palanges buna, kartais langas atidaromas? blink.gif g.gif
Atsakyti
O mano skiepytasis ECHINOMASTUS mapimiensis krauną žiedą wub.gif Keista, kad pats pirmasis pavasarį pajuto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 16, 12:46)
Persodinau faucaria ir jos "lapai" minksti... Kas galetu buti? Gali buti nuo salcio, nes ji ant palanges buna, kartais langas atidaromas? blink.gif  g.gif

O gal dėl drėgmės trūkumo ax.gif

QUOTE(Cinside @ 2011 02 16, 12:52)
O mano skiepytasis ECHINOMASTUS mapimiensis krauną žiedą  wub.gif Keista, kad pats pirmasis pavasarį pajuto biggrin.gif

Kaip faina wub.gif
Atsakyti
labas,turiu stai toki nuoguli http://public.fotki....a/dscn3683.html
ar kas dar turit?
beda kad galvutes apacioje pradejo balti...o ieskau info apie si aktusiuka,kaip laistyt ,priziuret,nieko doro nerandu...gal kuri papasakos,man tundrai rolleyes.gif doh.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 16, 12:46)
Persodinau faucaria ir jos "lapai" minksti... Kas galetu buti? Gali buti nuo salcio, nes ji ant palanges buna, kartais langas atidaromas? blink.gif  g.gif

Ar tas minkstumas ne vandeningas? Jei taip - puva.

QUOTE(Cinside @ 2011 02 16, 12:52)
O mano skiepytasis ECHINOMASTUS mapimiensis krauną žiedą  wub.gif

Egzotiskai atrodo rudi ziedeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 02 16, 22:02)
Egzotiskai atrodo rudi ziedeliai  wub.gif

Žiūrėsim kokie jie bus. Pernai pirktas kaktusas, rodos g.gif Bet kuriuo atveju, kad tik sužydėtų ir neužsilenktų iki to laiko laugh.gif
Man visi žali ir rudi wub.gif Iš eilinių spalvų tai geltoni biggrin.gif Nors nei vienas pas mane taip nežydi kol kas doh.gif laugh.gif
Atsakyti
mano du naujokeliai blush2.gif blush2.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
tik nesuprantu,kam pardavejai taip zaloja kaktusiuskus,priklijuodami tuos daiktus doh.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2011 02 16, 14:52)
O mano skiepytasis ECHINOMASTUS mapimiensis krauną žiedą  wub.gif Keista, kad pats pirmasis pavasarį pajuto biggrin.gif


Įtariu, kad ziedui skleidziantis reiktu ant arbatos įsiprasyti lotuliukas.gif
Bet fotoreportažo tai tikrai nusipelnėme iš sužydėjimo vietos smile.gif

Laura , tavo grobis - jega, bet tie mėėėėėlyni sausiukai ... kaifas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crassula: 17 vasario 2011 - 11:52
QUOTE(Crassula @ 2011 02 17, 10:50)
Įtariu, kad ziedui skleidziantis reiktu ant arbatos įsiprasyti  lotuliukas.gif
Bet fotoreportažo tai tikrai nusipelnėme iš sužydėjimo vietos smile.gif

Laura , tavo grobis - jega, bet tie mėėėėėlyni sausiukai    ... kaifas.

jo,as ir pati kaifuoju nuo tu daiktu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet kad pats kaktusiukas patiko,tai negalejau atsispirti...
beje,o ar zydi nors vienas is ju? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura81r: 17 vasario 2011 - 12:02