Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Samanta @ 2011 02 09, 20:29)
Mergaitės, Vilniaus ermitaže liko ~5vnt. echinofossulocactus`ų  wub.gif
Man jie be galo gražūs  4u.gif
Kaina ~5ltl. Standartinio dydžio.

Aš nusipirkau 2 thumbup.gif Ačiū, už info! Galvojau nebeliks kol galėsiu atvažiuot, bet buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2011 02 11, 18:19)
Aš nusipirkau 2  thumbup.gif  Ačiū, už info!  Galvojau nebeliks kol galėsiu atvažiuot, bet buvo  thumbup.gif


Prašom mirksiukas.gif
Malonu padėt.
Tik reikia prisiruošt persodinti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2011 02 11, 14:21)
Sveiki, kas gi kaktusiukams daros, cia juos uzpuole kas nors?  g.gif

O ten po spygliuku ne skydamaris ruduoja? g.gif Ar siaip kokia demele gal.
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 11, 15:36)
labiausiai panašu, kad užpuolė kalkėtas vanduo... Liejat ant kaktusiuko, o tai nėra gerai...
Šiaip nelabai gerai matosi foto, bet jeigu nera jokių voratinkliukų, o tik dėmės atsirado, tai tada kaip ir sakiau... ax.gif

o apie vandeni ir negalvojau kazkaip biggrin.gif tiesiog liejimas nepatogus, nes reikia lieti i viduri vazonelio, reiks pavasari ardyt savo kompozicija, aciu smile.gif

QUOTE(Tina* @ 2011 02 11, 20:50)
O ten po spygliuku ne skydamaris ruduoja?  g.gif Ar siaip kokia demele gal.

pakrapstinejau ir pati nelabai supratau kas, lyg ne gyvis, nes niekaip nenukrapsciau, ar tik ne puvinys bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2011 02 12, 12:45)
o apie vandeni ir negalvojau kazkaip  biggrin.gif tiesiog liejimas nepatogus, nes reikia lieti i viduri vazonelio, reiks pavasari ardyt savo kompozicija, aciu smile.gif
pakrapstinejau ir pati nelabai supratau kas, lyg ne gyvis, nes niekaip nenukrapsciau, ar tik ne puvinys bus  unsure.gif

Puvinys baltas nebūna.Tai greičiausiai kalkėta dėmelė. Lieti pabandyk į vazono lėkštutę,jei vazono dugne yra skylutė. Vanduo per ją susigers į vidų,o perteklių po kokių 15 min išpilsi lauk.
Atsakyti
Help!
Kur Kaune tikrai yra VŽ kaktusų žemių?
Senukuose megoj neradau, tai mano savaitgalio planai tuoj gali eiti šuniui ant uodegos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 02 12, 13:35)
Puvinys baltas nebūna.Tai greičiausiai kalkėta dėmelė. Lieti pabandyk į vazono lėkštutę,jei vazono dugne yra skylutė. Vanduo per ją susigers į vidų,o perteklių po kokių 15 min išpilsi lauk.

tos baltos, tai taip kalkes, bet cia rasiau apie ruda demele po vienu is spygliuku, reiktu ta puvinuka kuom nors tept, anglim ?
Atsakyti
Bet ar ten minksta, kad manai jog puvinukas?

Del zemiu tai as dabar ne patareja, nes i pardes retai istrukstu. Bet kiek istrukstu tai nematau ju kuris laikas.
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2011 02 12, 15:53)
Help!
Kur Kaune tikrai yra VŽ kaktusų žemių?
Senukuose megoj neradau, tai mano savaitgalio planai tuoj gali eiti šuniui ant uodegos  verysad.gif


Gal kokioj didesnėj maximoj būtų. Vilniuj tai ermitaže pirkau.

Apsigirta šviežiena. Fero spyglys 5cm wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktusine: 12 vasario 2011 - 16:36
QUOTE(Kaktusine @ 2011 02 12, 16:27)
Gal kokioj didesnėj maximoj būtų. Vilniuj tai ermitaže pirkau.

Akropoly maximoj nebuvo sad.gif Reikia gal nusigrūst iki hyperio.
O kol kas persodinau tik mandariną ir sanpauliją biggrin.gif Nors planas buvo nuo kaktusų pradėt rolleyes.gif
Atsakyti
Ar čia puvinys? verysad.gif verysad.gif

http://public.fotki....3618.html#media
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2011 02 12, 17:46)

jeigu minkstas, tai puvinys, bet man tai panasiau, kad medeja kaktusas is apacios...
Atsakyti