Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Maniškiai irgi prie sienos, tik loviuose, kuriuose visi vazonikai sustatyti, tai kai palyja, reikia sekti, kad nepradėtų plaukti jie ten. O erkių ir lauke netrūksta, bjaurus parazitas smile.gif


Ne ne lotuliukas.gif , su stelažu patalpinčiau, žemės aprašymas šeip, kad nėra labai drėgna viduj. Vilioja pabandyt, bet ir baisoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktusine: 09 vasario 2011 - 21:03
O pas mane erkių nėra jau kelinti metai (tfu tfu tfu, bar bar bar). Kai atsivežiau į Kauną ir vasarą lauke gyvena, nebepuola bjaurybės. Net profilaktiškai nepurškiau. Reikia susimt šiemet ir atsakingai paruošt kaktusus vasarai pioneers.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2011 02 09, 18:56)
Kaupiuosi prisipirkt žemių ir persodint kokius 20-30 kaktusų.  huh.gif  frusty.gif

Ir manęs toks darbas laukia,tik tiek,kad žemių jau turiu prisimaišius iš rudens....

QUOTE(Tina* @ 2011 02 09, 19:28)
O koks relaxas taves laukia  wub.gif mano mazoji soskyte situs mano hobius kolkas apribojo, tikiuos neilgam. Juk vaikai greitai auga???  bigsmile.gif  smile.gif

Nori paguosiu? cool.gif Kai pradės ropoti ir vaikščioti,laisvo laiko neturėsi visai,nes reikės saugoti,raišioti spinteles,kelti daiktus aukštyn ir dar jai visada bus labai smalsu ką mama daro smile.gif Bet visada būna išimčių (čia paguoda turėtų būt rolleyes.gif ) Mano vyresnis neropojo,į spinteles nelandžiojo,tai buvo ramu,bet už tai mažasis už abu pasidarbavo doh.gif ir gėlytės tuo periodu tikrai buvo apleistos sad.gif


QUOTE(elitarai @ 2011 02 09, 19:36)
vaikai auga greitai rolleyes.gif ,kai mociutes padeda,tai ypatingai smile.gif
...naujokai 2,kas jie g.gif


Močiutės gerai,bet deja neapturėjau tokio malonumo....
Pirmasis Gymnocalucium`as,o antro nežinau,nepažįstu unsure.gif

QUOTE(Kaktusine @ 2011 02 09, 19:40)
Jau taip laukiu pavasario, kišt rankas į žemes, laukt žiedų ir augalų prabudimo ir augimo, ir daug žalios spalvos, ech....  wub.gif

Echhh wub.gif

QUOTE(Cinside @ 2011 02 09, 19:59)

Ir vis suku galvą kaip tas etiketes ant kaktusų klijuot.

Mačiau,kad rašo skaičius,o tada kompe ar sąsiuvinyje pagal numerius susirašo pavadinimus,bet reikia susirasti tokį markerį,kuris nebluktų...arba ant dugno rašyti g.gif

QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 09, 20:53)
pas viena mamiliarija radau pumpuriuku 

Kai kurios žydi žiemą. Pvz.mam.Gracilis

QUOTE(Cinside @ 2011 02 09, 21:04)
O pas mane erkių nėra jau kelinti metai (tfu tfu tfu, bar bar bar). Kai atsivežiau į Kauną ir vasarą lauke gyvena, nebepuola bjaurybės. Net profilaktiškai nepurškiau.

O aš šiemet pirma žiema,kai radau ant poros skydamarius unsure.gif gal pasikeitusi žiemojimo vieta ir sąlygos padarė neigiamą įtaką unsure.gif
Atsakyti
As tai nusifotkinau lovius ir kompe salia kaktusu ant tos foto susirasiau pavadinimus.
[attachmentid=209634]
tik sumazinau cia, tai neisiskaito.
Atsakyti
Tina perziurejau tavo foto vakar,saunuole,kiek daug geliu,ir kaip suspedavai tiek apeiti?visi augaliukai taip graziai nuauge,priziureti 4u.gif ,man reiketu susiimti blush2.gif ir savuosius persodinti.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 02 10, 13:26)
As tai nusifotkinau lovius ir kompe salia kaktusu ant tos foto susirasiau pavadinimus.
[attachmentid=209634]
tik sumazinau cia, tai neisiskaito.

Puiki idėja ir labai gražūs augalai wub.gif
Atsakyti
Aš labai svarstau ar nešiu ir šiemet kaktusus į lauką.Pernai būdami lauke labai atgijo,paaugo-apsidžiaugiau.Nuo vidurvasario teko pernešti į šiltnamį,tai dabar turiu skydamarių problemą,kurios niekad neturėjau.Ir užpuolė naujokėlį ir numylėtinį kaktusus. verysad.gif Jau nebežinau kaip su tais gyviais kovoti,kad plačiau neįsisuktų. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 02 10, 13:44)
Tina perziurejau tavo foto vakar,saunuole,kiek daug geliu,ir kaip suspedavai tiek apeiti?visi augaliukai taip graziai nuauge,priziureti 4u.gif ,man reiketu susiimti blush2.gif ir savuosius persodinti.

Kad as tikrai nemazai savo augaliuku per ta nespejima apleidau blush2.gif Reik jau mazint...
Atsakyti
Aš dėl kaktusų užsakymo,kada jis vyks,link pavasario?Ar nedaskaičiau ko g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 02 11, 10:57)
Aš dėl kaktusų užsakymo,kada jis vyks,link pavasario?Ar nedaskaičiau ko g.gif

Aš tai suskaičiau, kad iki vasario 13d reikia siųst užsakyma kaktusinei g.gif
Šiandien kaip tik išsiunčiau ax.gif
Atsakyti
Sveiki, kas gi kaktusiukams daros, cia juos uzpuole kas nors? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2011 02 11, 15:21)
Sveiki, kas gi kaktusiukams daros, cia juos uzpuole kas nors?  g.gif

user posted image

labiausiai panašu, kad užpuolė kalkėtas vanduo... Liejat ant kaktusiuko, o tai nėra gerai...
Šiaip nelabai gerai matosi foto, bet jeigu nera jokių voratinkliukų, o tik dėmės atsirado, tai tada kaip ir sakiau... ax.gif
Atsakyti