Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Mergaitės, Vilniaus ermitaže liko ~5vnt. echinofossulocactus`ų wub.gif
Man jie be galo gražūs 4u.gif
Kaina ~5ltl. Standartinio dydžio.
Atsakyti
QUOTE(Zydriuke @ 2011 02 03, 19:12)
gal nelietuviskai issireiskiau blush2.gif 
va toks daiktelis
user posted image
Yra sildomi elektra ir yra paprasti, tiesiog mastau, ar reik ar ne, nes ten sildomas visas padas, ant kurio po to dedami tie atskiri "kambariukai". Ir kur matosi raudoni daikciukai ant virsau, ten ventiliatoriai ax.gif mano svajone smile.gif ir sia savaite jau isigysiu wub.gif


O kur tokį grožį galima būtų isigyti? Jaučiu ant LT žemelės tokių nėra? g.gif
Atsakyti
Kaupiuosi prisipirkt žemių ir persodint kokius 20-30 kaktusų. huh.gif frusty.gif
Atsakyti
O koks relaxas taves laukia wub.gif mano mazoji soskyte situs mano hobius kolkas apribojo, tikiuos neilgam. Juk vaikai greitai auga??? bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
vaikai auga greitai rolleyes.gif ,kai mociutes padeda,tai ypatingai smile.gif
...naujokai 2,kas jie g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2011 02 09, 19:56)
Kaupiuosi prisipirkt žemių ir persodint kokius 20-30 kaktusų.  huh.gif  frusty.gif


Kai tai padarysi, ateik užkrėsti čia ir mane biggrin.gif kai kuriems visai to reikėtų, nors pirmąjį žingsnį žengiau ir žemių jau turiu.
Jau taip laukiu pavasario, kišt rankas į žemes, laukt žiedų ir augalų prabudimo ir augimo, ir daug žalios spalvos, ech.... wub.gif
Atsakyti
As ir laukiu pavasario. Siandien lauke apejau visus augaliukus, sniegas nutirpes, pavasario zenklu ieskojau smile.gif
Atsakyti
Gerai, kai turit nuosavos žemės kur tas rankas kišt biggrin.gif
Aš tai šiandien po darbo važiuodama stebėjausi, kad sniego beveik nelikę. Toooooks gėris. Gaila, kad sekmadienį -24 kol kas pranešą blink.gif Reik tikėtis, neilgam.
O man tai verkiant reikia sodinti. Yra tokių, kurie kelis metus tuose mažiukuose vazonuose... Tai ir neauga sparčiai, nes nėra kur... Kankinu aš juos kaip visad biggrin.gif Tai ryt į senukus važiuosiu žemių ieškot.
Ir ne tik kaktusai verkia, bet ir mandarinas mano, pasiflora...
Ir vis suku galvą kaip tas etiketes ant kaktusų klijuot. Nudegina saulė man viską. Taip ir turiu dabar krūvą kaktusų X, kažkada buvusių ne dvorniais, o veisliniais laugh.gif
Atsakyti
Pas mane jau irgi keletas dvorniu atsirado, nes nebeatsirenku doh.gif

O ir netekciu ne viena schmoll.gif

Oi apleidau as savo kaktusyna. Isejus dekretiniu dar puoliau persodinet, inventorizuot. Ir pamaciau kiek ju praradau. Vis nebudavo laiko per darbus ajis tinkamai pasirupint...
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2011 02 09, 20:59)
Taip ir turiu dabar krūvą kaktusų X, kažkada buvusių ne dvorniais, o veisliniais laugh.gif


lotuliukas.gif
Pas mus dar čiuožykla nebloga, netrūksta nei sniego, nei ledo.
Klijavau aš ir etiketes, ir numeriukus klijavau, tipo inventorizaciją vedžiau.. Ir nieko man neišėjo - arba saulė, arba pasimetę įrašai, arba persodinant apsikeitę vazonai su numeriais, arba lietus atklijuodavo viską. Nusprendžiau nevargti, nesirūpint per daug vardais. Geriau jau man jie, kas bebūtų - veislinis ar dvornius, tegu gausiau žydi smile.gif

Dabar vis galvoju, gal vasarą juos į šiltnamį pabandyt apgyvendint, nes balkone lietaus jei daug, tai saugot nuo permirkimo reik. Jis toks ne iš super drėgnųjų, žemė daugiau laidi ir smėlinė, drėgmės daug nekaupia. g.gif Nieks nebandėt?
Atsakyti
As tai jau savuosius kaktusiukus persodinau... thumbup.gif Apziurejau visus ir pas viena mamiliarija radau pumpuriuku bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif Tik kazkaip anksti jis islindo... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wilmaw: 09 vasario 2011 - 20:54
Aš tai atvirai auginu. Šiltnamyje, man rodos, daugiau bėdų, kaip parazitų neprisigaudyt, pvz.: erkės veisiasi gerai tokiomis sąlygomis.
Manieji iš vienos pusės prie sienos stovi. Tai jei ne iš tos pusės lyja - nesušlampa. Nesupūdžiau dar nei vieno biggrin.gif Ir vargo mažiau, laistyt rečiau reikia laugh.gif

Dabar paskaičiau dar kartą.. Gal tu nori su vazonais į žemę įsodinti? Tada jau patirties vargu ar kas turės. Man rodos, labai daug vargo kol susodini, o po kelių mėnesių vėl traukt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 09 vasario 2011 - 20:57