Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

O aš po nežinau kiek metų pertraukos ermitaže pora kaktusų "nuroviau". Užėjau šeip sau, o ten echinofosulosas nemažas, matosi, kad jau žydintis, ir ilgais ilgais "riebiais" spygliais feras, sako imk mus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 02 08, 01:23)
O aš po nežinau kiek metų pertraukos ermitaže pora kaktusų "nuroviau". Užėjau šeip sau, o ten echinofosulosas nemažas, matosi, kad jau žydintis, ir ilgais ilgais "riebiais" spygliais feras, sako imk mus biggrin.gif


O taip, o taip- prtekybos centruose uzmegsti pokalbiai kartais taip ir baigiasi:
Imk mane, iiiiimk mane lotuliukas.gif nu ir pasiemi doh.gif bet nesaugu gi taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crassula: 08 vasario 2011 - 19:33
Užtai dabar kaip puikiai žiemojam, elektros nėra, vandens tuo pačiu irgi, o ir kam jis žiemojantiems kaktusams, pečiaus kurti negali, vėsiai šalta - visos sąlygos biggrin.gif Sėdim sau su spygliais žvakių šviesoje, romantika..... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 02 07, 23:23)
O aš po nežinau kiek metų pertraukos ermitaže pora kaktusų "nuroviau". Užėjau šeip sau, o ten echinofosulosas nemažas, matosi, kad jau žydintis, ir ilgais ilgais "riebiais" spygliais feras, sako imk mus biggrin.gif

As vasara vis uztaikydavau ant echinofosulu. Albume juos sudejus esu.
Atsakyti
Na pagaliau iš čekų išsirinkau ko noriu biggrin.gif
Ką šiemet jūs užsisakinėjat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 02 08, 20:28)
As vasara vis uztaikydavau ant echinofosulu. Albume juos sudejus esu.

Aš ir vis užtaikydavau,bet kažkodėl nemoku jų auginti,kiek esu pirkus,tiek visi užsilenkė doh.gif visa laimė,kad bent keli siųsti kolkas auga,bet ir tai galėtų geriau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 02 08, 21:52)
Užtai dabar kaip puikiai žiemojam, elektros nėra, vandens tuo pačiu irgi, o ir kam jis žiemojantiems kaktusams, pečiaus kurti negali, vėsiai šalta - visos sąlygos biggrin.gif Sėdim sau su spygliais žvakių šviesoje, romantika.....  wub.gif



Oi -- is pavydo pazaliuosiu --- kokia rrrrromantika smile.gif pumpurus sukrausit taip vakarodami smile.gif

As tai kazkaip niekad Echinofossulocactus per daug uzsakymuose negriebdavau, be ziuriu ju jau turiu kokis penkis skirtingus- ir kuo toliau, tuo meiliau su jais pasikalbam,pasikalbam... gal as vel pasuksiu kaktusininkystes link nuo sukulentu.... Su laistymu lengviau ir siaip kaktusai maziau siurprizu pridaro.

bet kooookia didele laime gyventi tarp kaktus biggrin.gif ax.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Cinside @ 2011 02 08, 22:35)
Na pagaliau iš čekų išsirinkau ko noriu  biggrin.gif
Ką šiemet jūs užsisakinėjat?  smile.gif


Oi siemet pagal plana prisisakysiu... astrofitumu bigsmile.gif ... na toks senstel4jes isejas is mado skonis. Sakyciau, net pavirsutiniskas ir prasciokiskas. blush2.gif
Na, bet dar neissiunciau saraso Kaktusinei. Nesuprantu, kas darosi man... Reiktu sakyti, visko jau uztenka, bijau, kad vien is iprocio as cia vis prekinuos.... Jau to trapaus dziaugsmo dziuvesius isviniojant is popieruku nerdaug belike... O atsimenat karscius ir dziuvesius zemiuotus ??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O is Pavelkos koooooki dziuvesena krasula esu gavus... Dziuvesis cempionas--- ale geriausiai praziemojo siemet is visu krasulu blink.gif

Nu, gal vistik nenusisukti nuo sukulentiniu zolyciu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos gelyciu myletojos,

nezinau ar i ta tema pataikiau, ar jus kalbat tik apie kaktusus ar ir kitus sukulentus.
Gavau nuostabu augaleli dovanu , radau, kad jis yra sukulentas pavadinimu Ramdis, tik va beda, lapelius meta, jau tuoj liks tik vienas kotas cry.gif Nezinau kaip ji priziureti, ka jis megsta, ko nemegsta . Padekit
Atsakyti
Ramdis sodinamas i akmenuota kaktusine zeme, yra purskiamas minkstu vanden4liu, ir dar tai augalas kuris turi isreiksta miego faze-- ir dabar jis jau turetu miegoti iki vasaros galo. Tai ir meta apatinius skroteliu lapukus... bet dabar reik ziureti kad neperdziutu ir neperlieti. O tai padeda daryti saikingai laistant ir purskiant migla.

Bet mano asmeniniai ramdziai siuo metu BAISUS, VADINAS ir as su jais ... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2011 02 09, 08:28)

Bet mano asmeniniai ramdziai siuo metu BAISUS, VADINAS ir as su jais ... blush2.gif  ax.gif

mano ramdžiai irgi šiuo metu išvaizdos neturi, tik viršūnės likę. Laistau mažai, bet gal be reikalo, nes pas mamą daug gražesni, išbujoję. Ji nepaiso tų sukulentinių laistymų ir visai normaliai palieja. O aš matyt per daug padžiovinu
Atsakyti
O kaip man patinka skaityt Crassulos kaktusinius postus thumbup.gif jauciuos kaip namie nuo tokio tik mums kaktusistams pazistamo minciu destymo thumbup.gif

O sitas ramdis pasirodo aeoniumas. Maniskis is tenerifes ziemoja puikiai, su lapeliais.
Atsakyti