Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

ziurekit, koki idomu grozi radau.. ax.gif
va..
Atsakyti
Kaži aš čia į temą ar nelabai, bet prisimeniau koks grožis buvo užderėjęs vasarą. O buvau numetus ant palangės ir pamiršus blush2.gif >Žiedų buvo gal 12, dideli ir žydėjo tikrai ilgai. Kas per kaktusas nežinau..
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif grožiiis,gymnas gal?
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 02 06, 12:17)
Kaži aš čia į temą ar nelabai, bet prisimeniau koks grožis buvo užderėjęs vasarą. O buvau numetus ant palangės ir pamiršus blush2.gif >Žiedų buvo gal 12, dideli ir žydėjo tikrai ilgai. Kas per kaktusas nežinau..

oho blink.gif nieko sau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2011 02 02, 14:52)
labas, mergaites,

gal kas noretu kaktusiuko? prasyciau simboliskai kokia kapeika, kad gerai augtu  rolleyes.gif

...

Vilnius

tiesa, dar turiu tokio pacio kaktuso mazu vaikuciu, taip pat galeciau atiduoti  4u.gif



kaktusiuko nebera, liko tik vaikuciai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 02 06, 12:17)
Kaži aš čia į temą ar nelabai, bet prisimeniau koks grožis buvo užderėjęs vasarą. O buvau numetus ant palangės ir pamiršus blush2.gif >Žiedų buvo gal 12, dideli ir žydėjo tikrai ilgai. Kas per kaktusas nežinau..

tikrai, kad labai grazus!!!
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 02 06, 13:17)
Kaži aš čia į temą ar nelabai, bet prisimeniau koks grožis buvo užderėjęs vasarą. O buvau numetus ant palangės ir pamiršus blush2.gif >Žiedų buvo gal 12, dideli ir žydėjo tikrai ilgai. Kas per kaktusas nežinau..


Kiek matau,tai žydi skiepytas Gymnocalycium michanovichii wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 02 06, 17:28)
Kiek matau,tai žydi skiepytas Gymnocalycium michanovichii  wub.gif

Vos liežuvio nenusilaužiau lotuliukas.gif . Tebus man kaktusas blush2.gif ,patinka jie man, kokius 6 gal turiu, bet info - diiidelis 0
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 02 06, 15:17)
Kaži aš čia į temą ar nelabai, bet prisimeniau koks grožis buvo užderėjęs vasarą. O buvau numetus ant palangės ir pamiršus blush2.gif >Žiedų buvo gal 12, dideli ir žydėjo tikrai ilgai. Kas per kaktusas nežinau..


Koks grožis , o jei dar ilgai žydi wub.gif thumbup.gif

Esate sukulentų žinovės, gal parašytumėte mano auginamų pavadinimus 4u.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(@asta @ 2011 02 06, 18:28)
Kiek matau,tai žydi skiepytas Gymnocalycium michanovichii  wub.gif

Tai iš vaikučių toks nebūtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 02 06, 18:10)
Vos liežuvio nenusilaužiau lotuliukas.gif . Tebus man kaktusas blush2.gif ,patinka jie man, kokius 6 gal turiu, bet info - diiidelis 0

Lietuviškai vadinasi Nuogenis smile.gif Įvesk pavadinimą į google ir rasi info apie auginimą. Šiaip jam nieko ypatingo nereikia,tik žiemą aukštesnės temperatūros nei kitiems (nors aš visus vienodai per žiemą laikau) ir šiek tiek vandens,kai pamatai,kad pradeda labai raukšlėtis. Tiesa nemėgsta,kad juos visą dieną kepintų tiesioginė saulė. O skiepyti ypač.

QUOTE(jediara @ 2011 02 06, 18:22)
Esate sukulentų žinovės, gal parašytumėte mano auginamų pavadinimus  4u.gif


Papildyta:

Tai iš vaikučių toks nebūtų? g.gif

Nelabai aš didelė lapinių sukulentų žinovė,bet bent bendras gimines įvardinsiu smile.gif
Crassula,Huernia,Crassula ir prekyje Senecio rowleyanus (labai gražiai žydintis wink.gif)

Beja nuotrauka labai labai wub.gif

Iš vaikučių kaktusas tiks būtų,vaiką galima ir nuo skiepyto nuimti,puikiai prigis,išleis šaknis ir augs bei žydės. Sunkiau bus tik su spalvotais(raudonais,geltonais,oranžiniais),jie apskritai trumpaamžiai ir vaikų dauginti neverta,be to kažin ar ir pavyks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 06 vasario 2011 - 20:04
Ačiū @asta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 06 vasario 2011 - 20:12
QUOTE(@asta @ 2011 02 06, 20:03)
Senecio rowleyanus (labai gražiai žydintis wink.gif)

Net pasigooglinau. Uzsimaniau siu karoliuku wub.gif
Atsakyti