Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Mimi08 @ 2011 02 03, 20:06)
Pamirsau paklausti..kaip dabar elgtis su zydinciom mamiliarijom? Kaip daznai laistyti?

Po truputį. Jau pavasaris greit, saulės bus vis daugiau, nebeišstybs smile.gif
Ir šiaip, vasarį jau galima pradėti po truputį žadinti spygliuočius.
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2011 02 03, 21:09)
Po truputį. Jau pavasaris greit, saulės bus vis daugiau, nebeišstybs  smile.gif
Ir šiaip, vasarį jau galima pradėti po truputį žadinti spygliuočius.

Aciu, uz toki greita atsakyma 4u.gif dabar tik reik tiketis, kad visos mano susipirktos grozybes(kruva kaktusu, 6 orchidejos ir dar kelios geles) puikiai atlaikytu kelione masina namo i anglija. Kai mb pamatys jauciu nualps(sakiau, kad tik pora kaktusu nusipirksiu doh.gif ) ir, kad jai muitinej stabdys(masina vaziuojam) neatims ir baudos negausim, nes kazkas minejo, kad augalu vezt negalima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimi08 @ 2011 02 03, 21:13)
Aciu, uz toki greita atsakyma 4u.gif dabar tik reik tiketis, kad visos mano susipirktos grozybes(kruva kaktusu, 6 orchidejos ir dar kelios geles) puikiai atlaikytu kelione masina namo i anglija. Kai mb pamatys jauciu nualps(sakiau, kad tik pora kaktusu nusipirksiu doh.gif ) ir, kad jai muitinej stabdys(masina vaziuojam) neatims ir baudos negausim, nes kazkas minejo, kad augalu vezt negalima rolleyes.gif

pirkimo čekius reikia turėti. Bent jau man neatėmė net iš Šveicarijos vežant. mirksiukas.gif
Atsakyti
O kada jau galima persodinti kaktusiukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2011 02 03, 22:21)
pirkimo čekius reikia turėti. Bent jau man neatėmė net iš Šveicarijos vežant.  mirksiukas.gif


o ej, nei vieno neuriu, net nepagalvojau, kad reikia doh.gif
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 04, 11:34)
O kada jau galima persodinti kaktusiukus? g.gif

Ziurint kodel reikia persodinti? jai kokios ligos tai kuo greiciau, o jai nera butinybes tai palaukite pavasario, juk dauguma kaktusu dar miega(jai migdete)
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2011 02 04, 10:34)
O kada jau galima persodinti kaktusiukus? g.gif

Tinkamiausias laikas tam padaryti yra vasaris.Augalai sodinami į sausą substratą ir neliejami,toliau laikomi vėsiai, o kai prabus galės smagiai augti naujuose "namuose" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 02 04, 13:02)
Tinkamiausias laikas tam padaryti yra vasaris.Augalai sodinami į sausą substratą ir neliejami,toliau laikomi vėsiai, o kai prabus galės smagiai augti naujuose "namuose"   mirksiukas.gif


Aciu uz informacija mirksiukas.gif turesiu darbelio dabar bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif

O seti kaktusiukus dar anksti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wilmaw: 04 vasario 2011 - 12:14
Šiaip geriausia sėti apie kovo pradžią,bet gali ir dabar,nes gali išnaudoti radiatorių šilumą (sėjimo indą tiesiog padėti ant jų,kad būtų pastoviai šilta),bet kai kaktusai išdigs reikės papildomo apšvietimo. Plačiau gal papasakotų tuo užsiimantys žmonės.Aš nesėju,neturiu tam sąlygų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimi08 @ 2011 02 03, 22:13)
Aciu, uz toki greita atsakyma 4u.gif dabar tik reik tiketis, kad visos mano susipirktos grozybes(kruva kaktusu, 6 orchidejos ir dar kelios geles) puikiai atlaikytu kelione masina namo i anglija. Kai mb pamatys jauciu nualps(sakiau, kad tik pora kaktusu nusipirksiu doh.gif ) ir, kad jai muitinej stabdys(masina vaziuojam) neatims ir baudos negausim, nes kazkas minejo, kad augalu vezt negalima rolleyes.gif

viskas bus gerai , daug gėlių pas mane taip atkeliavo, būtent iš orchidėjų, tik nenušaldyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydriuke @ 2011 02 03, 19:12)
gal nelietuviskai issireiskiau blush2.gif 
va toks daiktelis

Bet cia turbut tik sejinukams? Suaugusiam kaktusui kam tokiu reik? g.gif Lt neteko matyt panasiu dalyku pirkt. O pas jus UK yra? kokio tipo parduotuvese? kokia kaina? gal nete juos pardavineja?
Atsakyti
QUOTE(rrine @ 2011 02 04, 17:51)
viskas bus gerai , daug gėlių pas mane taip atkeliavo, būtent  iš orchidėjų, tik nenušaldyk 4u.gif

Neturetu susalt, i bagazine tikrai nedesiu, i kokia didele kartonine deze ir i salono vidu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 02 04, 17:03)
Bet cia turbut tik sejinukams? Suaugusiam kaktusui kam tokiu reik?  g.gif Lt neteko matyt panasiu dalyku pirkt. O pas jus UK yra? kokio tipo parduotuvese? kokia kaina? gal nete juos pardavineja?

as ebay ieskojau, nes kiek tikrinau pigiausiai pardavineja.. pigiausia radau 27 svarus, cia kokio as noriu, nes siaip jei ne sildomi, tai pigesni.. tiesiog i ebay iveskit seeds propagator ir ismes smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti