Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Labutis, ar dar ne vėlu prisijungti, ir aš išsirinkau kelis, kas organizuoja užsakymą, kam siųsti sąrašiuką ir duomenis g.gif
Atsakyti
puslapiu atgal paziurekite.
Atsakyti
Puslapiu atgal nėra parašyta kas daro užsakymą schmoll.gif , tikiuosi, kad tas žmogus atsilieps, tada parašysiu jam až ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 01 16, 21:37)

Pakartosiu el. paštą, kur siųsti užsakymus iki vasario 13 dienos gbaubinaite@gmail.com


kainai paverst į LT daugint iš 0,14 ir pridėt dar Apie 1,5Lt papildomoms išlaidoms
Atsakyti
Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2010 09 21, 22:43)
Sveikos,

gal galite patarti, kaip neskausmingai persodinti Echinocactus grusonii var. curvispinus kaktusa? smile.gif

toki

Nesugalvoju kokias pirstines detis unsure.gif  doh.gif

Ir ar labai pakenksiu, jeigu persodinsiu dabar/rudeni? blush2.gif  ar geriau palaukti iki pavasario? Nors vazonas tikrai jau jam mazokas g.gif



QUOTE(Oli_vija @ 2010 09 22, 11:52)
Dabar nesodink - tuoj prasideda žiemos miegas ir dzin jam vazono dydis- tinkamiausias metas - sausio pabaiga - vasaris, juk prieš ir po persodinimo negalima laistyt, tai jis ir nepajus, kad perkėlei žiemą...o pavasarį prabus iškart šviežiam substrate.


Sveikos,

persodinau šiandien savo kaktusą... kaip ir patarėt 4u.gif
Tik klausimas: jis man siubuoja vazone i visas puses doh.gif . Stengiausi ji ikisti i zeme tame paciame gylyje kaip buvo, tik vazonas didesnis... Ileis šaknis ir sutvirtės? ar aš ką blogai padariau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimė: 31 sausio 2011 - 15:31
QUOTE(Laimė @ 2011 01 31, 16:30)
Sveikos,

persodinau šiandien savo kaktusą... kaip ir patarėt 4u.gif
Tik klausimas: jis man siubuoja vazone i visas puses doh.gif . Stengiausi ji ikisti i zeme tame paciame gylyje kaip buvo, tik vazonas didesnis... Ileis šaknis ir sutvirtės? ar aš ką blogai padariau?

Uždėk viršutinį drenažą iš akmenėlių. Laikysis tvirčiau. Tik dabar gal sunkiau jų rasti smile.gif
O kai pavasarį pradės augti , įsišaknys ir nesvyruos.
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2011 02 01, 13:29)
Uždėk viršutinį drenažą iš akmenėlių. Laikysis tvirčiau. Tik dabar gal sunkiau jų rasti smile.gif
O kai pavasarį pradės augti , įsišaknys ir nesvyruos.


Dėkui už info 4u.gif
O kada reikėtų jį pradėti laistyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2011 02 01, 14:50)
Dėkui už info 4u.gif
O kada reikėtų jį pradėti laistyti? g.gif


Galite pasiziureti cia:

http://kaktusai.tripod.com/KPK.htm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2011 02 01, 14:50)
Dėkui už info 4u.gif
O kada reikėtų jį pradėti laistyti? g.gif

Kai jau atšils ir pradės šviesti saulė, jis pats atsibus - pasirodys nauji spygliukai viršūnėje. Tada po truputį galima pradėti laistyti. Pirmą kartą labai nedaug vandens pilti.
Atsakyti
Manau, kad ir dabar to drenazo yra pirkt be problemu. Jei tiksliau - keramzito akmenuku. Bet siaip tinka ir smulki skaldele.
Atsakyti
Norėčiau ir aš prisijungt prie užsakymo smile.gif Tik gaila,kad nėra paveiksliukų,reik googlėj ieškot kaip atrodo
Atsakyti