Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

sveikutes... 4u.gif
truputy paveluotai, bet pasirodau.... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image

ykeliu savo rupestely....ar dar yra sansu jam gyventi?vakar ejau revizuoti miegalius,2 numirelius jau turiu garantuotus,o sio vidu isausinau ausu krapstuku,gal apdzius... verysad.gif ar kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 01 18, 13:52)

ykeliu savo rupestely....

Ojej sad.gif puvinys? Tada mažai šansų išgyventi.Net jei ir labai apipjaustysi vietą,dezinfekuosiir t.t. kaktuso kūnas jau bus suniokotas,negražiai augs ir apskritai neaišku ką toliau darys.Manau neverta jo reanimuot g.gif

Aš vakar išmečiau vieną mamkę...nelabai jos man,bet šita gražiai žydėjo..jau vasarą mačiau,kad viena kupsto pusė padžiūvus,vakar dar ir skydamarių kelis aptikau,tai negailestingai viską sumečiau degint,kad neužkrėstų kitų.
Atsakyti
Man tai jis jau kaip tusciaviduris atrodo unsure.gif
Atsakyti
...dar nemetu ,sildau sauluteje,nes kunas visas kietas,tik sone apie 2cm opa.nu...jei neiseis nieko-mesiu,as jy pries keleta dienu maximoje pirkau.
Renkuosi kaktuselius,bet piniguose ax.gif nesigaudau,jeigu 200kronu,tai kiek lt bus?pradziai 10 kaktusu issirinkau.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 01 18, 17:30)
...dar nemetu ,sildau sauluteje,nes kunas visas kietas,tik sone apie 2cm opa.nu...jei neiseis nieko-mesiu,as jy pries keleta dienu maximoje pirkau.
Renkuosi kaktuselius,bet piniguose ax.gif nesigaudau,jeigu 200kronu,tai kiek lt bus?pradziai 10 kaktusu issirinkau.


Tai pasiziurekit valiutu kursa.. man atrodo 200 kronu butu 20lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 01 18, 16:30)
...dar nemetu ,sildau sauluteje,nes kunas visas kietas,tik sone apie 2cm opa.nu...jei neiseis nieko-mesiu,as jy pries keleta dienu maximoje pirkau.
Renkuosi kaktuselius,bet piniguose ax.gif nesigaudau,jeigu 200kronu,tai kiek lt bus?pradziai 10 kaktusu issirinkau.

10 kronų lygu apie 1,4 lt. (šitą reikėtų pasitikslinti,nes toks kursas buvo,kai aš sąrašą naršiau smile.gif )Tai viena krona lygu 0,14. Jei 200 kronų padauginsim iš 0,14 gausim 28lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2011 01 18, 00:02)
sveikos, norejau paklaust del to uzsakymo, negaliu perziuret .doc failo, nes kompas nesen perinstaliuotas, ir dar nespejau ofisu irasyt. gal kas pasakysit ar ten yra Pachypodium namaquanum - Garbanotasis tukvis
Astrophytum capricorne (su ilgais "suveltais" spygliais)
Astrophytum myriostigma

ir aisku kiek mazdaug kainuotu. buciau labai dekinga jei kas paziuretu. drinks_cheers.gif


ASTROPHYTUM
R 022 capricorne La Presa de Chairas, NL, (Espinazo) VZD 294, velmi bílé, silné trny, p. 2cm 20,-
R 023 capricorne v. minor, RS 1280, San Jose de la Popa, Coah., p. 2,5cm, 22,-
R 024 capricorne, La Presa de Chairas, NL, (Espinazo) VZD 294, velmi bílé, silné trny, p. 1,5cm 25,-
R 025 capricorne, p. 3cm, 18,-
R 029 myriostigma PP 466, San Antonio, Tam., v. 3cm, 20,-
R 030 myriostigma v. potosinum Gl&Doney 584, Las Tablas , SLP, p. 2,5cm, 20,-
R 031 myriostigma v. quadricostat.f. nudum, 18,-
R 032 myriostigma v. quadricostatum, p. 2cm, 18,-
R 033 myriostigma v. tulense PP 455, p. 3cm, 30,-
R 034 myriostigma, Charco Blanco, SLP, p. 2,5cm, 18,-
R 035 myriostigma, La Muralla, Coah., p. 2,5cm, 18,-
R 036 myriostigma, Las Tablas, SLP, p. 3cm, 20,-
PACHYPODIUM
R 368 namaquanum, atraktivní rostlina "namibský šperk", p. 3cm, 150,-
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2011 01 18, 23:37)
ASTROPHYTUM



Labai jums dekoju, wilmaw jau i pm parase, tai bandau nagrinetis kuo cia skiriasi. pvz R022 ir R024 tokia pat rusis, tik cm skiriasi, bet mazesnis brangesnis... idomiai.. g.gif
Atsakyti
O as noriu paklausti....gal kas turite parduoti ar mainytis,,vaikais,,?as turiu is anglo siusto ehinopsio vaikiuku ,kokie 4.noreciau gymno raudonai zydincio,rebutijos.ar dar ko rolleyes.gif ,kas kam atlieka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 01 18, 23:27)
O as noriu paklausti....gal kas turite parduoti ar mainytis,,vaikais,,?as turiu is anglo siusto ehinopsio vaikiuku ,kokie 4.noreciau gymno raudonai zydincio,rebutijos.ar dar ko rolleyes.gif ,kas kam atlieka 4u.gif

Palauk pavasario wink.gif Kokių echinopsiukų turi? g.gif Mano keli taip pat vaikus užaugino ax.gif Raudonai žydintį gymną turiu,rebutiją lygtais irgi g.gif

Atsakyti
Būtų malonu bigsmile.gif mano ehinopsiai dar nežydėjo,nes pernai siunčiausi tik,nors ugtelėjo stipriai.Tas kur apsivaikavęs turėtų žydėti rausvai.
Atsakyti