Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Crassula @ 2010 12 05, 21:53)
Nenuiminėčiau aš kaktusų nuo poskiepio- jei jau patys patyrę patyriausi kaktusininkai juos skiepija, juk jiems tikrai nera problemos suprasti  ir sudaryti augimo sąlygas kaktusams.

Na, ir jei prigija- jie auga lėčiau ar tai iš vis metų metai laikosi ties tuo pačiu dydziu. O kur dar apskritai jei tai buvo silpnesnis sėjinukas ?

Aišku, negražu tie poskiepiai, bet...reik apsispręsti- ar ant kuolo ir auga, ar padvėsęs , bet ne ant kuolo. blink.gif

NUUUU< šiandien man jau atsijungę batareikos  lotuliukas.gif

Varau kaktusų rinktis  biggrin.gif AČIŪ KAKTUSINE biggrin.gif


ant poskiepio nenoriu kaktusiukų nors tu ką , per kelis siuntimus gavau , nors nebuvo pažymėta , kad bus šitaip, na tai ir nusodint bandau smile.gif
QUOTE(Tina* @ 2010 12 05, 22:01)
O aplamai kaip pas jus auga uzsienietukai? pas mane dauguma vis dar maziukai, bet as neprarandu vilties. Nes buvo jau ir zydejusiu  wub.gif

kai kurie auga , o kai kurie taip ir stovi , pastebėjau kad kuo vėliau į rudenį siusti , tuo prasčiau auga
Atsakyti
As tai net galvoju, kad kai kurie gal ir turi but miniatiuriniai. Nes jei raunasi augt, tai iskart pasijaucia, o jei uzsikoncervaves - tai ilgam.
Atsakyti
Sveikos smile.gif ačiū dievui šiemet nepražiopsojau užsakymo. pagalvojau, kad reik užeit ir akurat jau užsakinėjat biggrin.gif gal gali kas pasakyt Kaktusinės el.paštą, kur užsakymą siųst reik? ;D
Atsakyti
QUOTE(JuzTea @ 2010 12 06, 19:32)
Sveikos smile.gif ačiū dievui šiemet nepražiopsojau užsakymo. pagalvojau, kad reik užeit ir akurat jau užsakinėjat biggrin.gif gal gali kas pasakyt Kaktusinės el.paštą, kur užsakymą siųst reik? ;D


o kur jus uzejot? as ir noreciau paziurinet, gal ka issirinkciau, bet kad nezinau nei kur nei ka
Atsakyti
Gundausi ceko kaktusiukais wub.gif
Atsakyti
jau sugalvojau norus. Tik ar verta užkrauti Kaktusinės paštą tais norais. Juk sakė, kad iki vasario jos pašte gulės. mastau.gif

Kada rašysit užsakymus? ax.gif
Atsakyti
Atsinaujinęs sąrašėlis. Gražu žiūrėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 12 06, 19:38)
o kur jus uzejot? as ir noreciau paziurinet, gal ka issirinkciau, bet kad nezinau nei kur nei ka


http://www.cact.cz/rostliny.asp

tikriausiai čia??
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 12 06, 20:59)
Atsinaujinęs sąrašėlis. Gražu žiūrėt  smile.gif

Dar karta ji atnaujino? As kazkur pries gera menesi ji parsiunciau. tai reik per naujo ziuret?
Atsakyti
Super thumbup.gif
Aš taip pat mielai prisijungčiau prie užsakymo wub.gif
Atsakyti
Perziurejau sarasiuka, dabar reikia issirinkt is atsirinktu smile.gif
Atsakyti
As irgi mielai prisijungciau prie uzsakymo blush2.gif
Atsakyti