Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Merginos, patarkit prasau man neismaneliai. g.gif Tiesa ar ne, kad kaktusai skiepyti daug greiciau auga, ir auginasi vaikucius? Nekalbu apie iskiepytus gymnus is PC.
Mano sarase Puna bonniae, Mammillaria theresae... ir deja jie skiepyti verysad.gif (seip nemegstu skiepytu), bet neturiu kitos iseities, tai teks pirkti tokius. Gal sakau, daug nepralosciau, jei tokius isigyciau g.gif Gal greiciau uzaugtu, gal ir vaikuciu turetu? g.gif
o tada jau bandyciau nuimti ir isaknydinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 12 05, 13:16)
darom uzsakyma?  mirksiukas.gif  smile.gif


Galim smile.gif
Atsakyti
As irgi noreciau prisijunkti... Lekiu rinktis bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 12 05, 12:40)
Merginos, patarkit prasau man neismaneliai. g.gif

Atsargiai su tais nuėmimais nuo poskiepio...lepesni kaktusai gana sunkiai tai perneša ir ne visi prigyja...kaip pvz- Augė bandė ant savo šaknų tupdyt aztekiumą,nepavyko.Daivikė turėjo mam.theresae bet ten irgi problemų buvo su pačiu poskiepiu,nežonau kaip baigėsi,ar bandė ant savo šaknų tupdyt.Gal pati prisijungs,parašys.

QUOTE(Kaktusine @ 2010 12 05, 13:05)

Ačiū,kad apsiėmi 4u.gif iki kada galim rinktis?
Atsakyti
Iki vasario 1 dienos visi užsakymai galėtų būti mano pašte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 05, 16:30)
Atsargiai su tais nuėmimais nuo poskiepio...lepesni kaktusai gana sunkiai tai perneša ir ne visi prigyja...kaip pvz- Augė bandė ant savo šaknų tupdyt aztekiumą,nepavyko.Daivikė turėjo mam.theresae bet ten irgi problemų buvo su pačiu poskiepiu,nežonau kaip baigėsi,ar bandė ant savo šaknų tupdyt.Gal pati prisijungs,parašys.

g.gif Kaaa daryyt :)gal surizikuoti g.gif nu baisiai ju norisi doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 12 05, 17:31)
g.gif Kaaa daryyt :)gal surizikuoti g.gif nu baisiai ju norisi doh.gif  verysad.gif


Jei kaina negąsdina,rizikuok wink.gif
Atsakyti
buvo bandymas ne vienas , keli pavyko smile.gif
Atsakyti
Bet iš siųstų irgi keli buvo? Pamenu čia pirktinį astrofytumą,tiksliau jo vaikus šaknydinai...vienas sėkmingai auga pas mane wub.gif
Atsakyti
pas mus pirktiniai tiksliau geriau prigyja , astekumas parsiųstas buvo leisgyvis, tai gal dėl to ir nesigavo
pavasarį dar yra keli eilėje , bandysim nuiminėti , bet šiuo laiku tegu ilsisi , ir užsakymo šiuo laiku nenoriu smile.gif
Atsakyti
Nenuiminėčiau aš kaktusų nuo poskiepio- jei jau patys patyrę patyriausi kaktusininkai juos skiepija, juk jiems tikrai nera problemos suprasti ir sudaryti augimo sąlygas kaktusams.

Na, ir jei prigija- jie auga lėčiau ar tai iš vis metų metai laikosi ties tuo pačiu dydziu. O kur dar apskritai jei tai buvo silpnesnis sėjinukas ?

Aišku, negražu tie poskiepiai, bet...reik apsispręsti- ar ant kuolo ir auga, ar padvėsęs , bet ne ant kuolo. blink.gif

NUUUU< šiandien man jau atsijungę batareikos lotuliukas.gif

Varau kaktusų rinktis biggrin.gif AČIŪ KAKTUSINE biggrin.gif
Atsakyti
O aplamai kaip pas jus auga uzsienietukai? pas mane dauguma vis dar maziukai, bet as neprarandu vilties. Nes buvo jau ir zydejusiu wub.gif
Atsakyti