Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Ar renkatės kaktusus iš čeko? Aš taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 12 03, 11:11)
Ar renkatės kaktusus iš čeko? Aš taip  smile.gif


Darysi siuntimą?
Atsakyti
Cinside kiek zinau renka uzsakyma. zadu per ja.

Papildyta:
QUOTE(Cinside @ 2010 10 26, 05:51)
Mūsų čekas 2011 jau sąrašą įdėjo  biggrin.gif


QUOTE(Cinside @ 2010 10 27, 06:08)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 03 gruodžio 2010 - 16:06
QUOTE(Tina* @ 2010 12 03, 16:06)
Cinside kiek zinau renka uzsakyma. zadu per ja.

blink.gif
Tikrai nedarau jokio užsakymo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 03 gruodžio 2010 - 17:16
Eina sau. Maniau, kad tu apsiemei, kai apie sarasa parasei. Sorry 4u.gif

Tada as galeciau imtis. Vistiek su lelium namie sedesiu, noris veiklos kazkokios. O gal kaktusine kaip kasmet imtusi? smile.gif

Nu bet tai geras. As kad renkuos uztikrinta. Tikra varna doh.gif
Papildyta:
Pacekavinau ka Kaktusine veikia, tai siuvineja kryzeliu smile.gif sakau, galgi ir cia uzklys ax.gif
Atsakyti
Kad aš tik apie sąrašą užsiminiau biggrin.gif Jau fiziškai laiko neturiu niekam, tai tokio didelio darbo tikrai neapsiimčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 12 03, 19:41)
Eina sau. Maniau, kad tu apsiemei, kai apie sarasa parasei. Sorry  4u.gif

Tada as galeciau imtis. Vistiek su lelium namie sedesiu, noris veiklos kazkokios. O gal kaktusine kaip kasmet imtusi?  smile.gif

Nu bet tai geras. As kad renkuos uztikrinta. Tikra varna  doh.gif
Papildyta:
Pacekavinau ka Kaktusine veikia, tai siuvineja kryzeliu smile.gif sakau, galgi ir cia uzklys  ax.gif


Užsiimk, Tina, a? Akivaizdu, kad Kaktusinė labiau norėtų siulų , o ne kaktusų... g.gif
Atsakyti
Na ji ten su ceku susibendravus. Reiks paklaust jos ka mano simet. Siaip as galeciau. Merginoms is olandu orchidejas parsiunciau ir visai liuks viskas pavyko.
Atsakyti
Aš dėl viso pikto sąrašą peržiūrėjau ir šį tą išsirinkau(sąžiningai atplušėjau keletą vakarų iki išnaktų).Dabar ramiai lauksiu,gal vėl kuri pagelbės mums su atsisiuntimu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
seniai bebuvau čia, užsukau kaip pajutus, kad minima esu smile.gif

Kryžiuot kryžiuoju, siūlų neatsisakyčiau, bet jei nieks nesiims čekų užsakymo ir bus norinčių, apsiimti galėsiu ir šia veikla.
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 12 04, 22:13)
Sveikos  biggrin.gif
seniai bebuvau čia, užsukau kaip pajutus, kad minima esu smile.gif

Kryžiuot kryžiuoju, siūlų neatsisakyčiau, bet jei nieks nesiims čekų užsakymo ir bus norinčių, apsiimti galėsiu ir šia veikla.

dėkui už pasiryžimą vėl administruoti kaktusų keliones wub.gif
Atsakyti
kaktusine, gal dar tu sikart, a? smile.gif nezinau kaip amn su lelium seksis pradzioj gyvent. Kita karta as galesiu tave pakeist. darom uzsakyma? mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti