Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Murfikaaaaaaa wub.gif wub.gif bet jau akmenys, paukštis, tvarka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai gražus prisistatymas, puikiai prižiūrėti augaliukai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Murfika @ 2010 11 08, 12:35)

Tikrai smagu ziureti tokias tvarkingas kolekcijas wub.gif
Atsakyti
Murfika- labai smagios nuotraukos. SuperĄĄĄ
Vietos problemą spresti galima taip:
perstatnėti sienas, naujus langus įtaisyti
užmiršti per žiemą ką nors lauke
statyti lentynas
Dar vienas sprendimas- jei yra šiaurinių palangiu kolekcionuoti toms palangėms tinkams havortijas
jei yra rusys ir kiemas- į rusį ziemai nesti visokius echinopsius
Atsakyti
labai grazios spalvos,priziureti tvirti augaliukai,man patiko 4u.gif murfika saunuole.
Atsakyti
Įdedu parodyti savo žiemojimo langą smile.gif Temperatūra tarp pirmos ir antros lentynos skiriasi keliais laipsniais. Dabar jau mažiau 20 laipsnių. o kai lauke bus minusas, bus visai tinkama smile.gif
user posted image
Atsakyti
thumbup.gif
vaizdelis nuostabus wub.gif
Atsakyti
Anril isaugojau foto,nes b aiskinau ka tik kaip reikia man tokios,garaze persalta,teks lauko virtuveje migdyti.
Atsakyti
Kambary as taip lango nedaryciau, bet kokiam rusy, katilinej ar garaze tai liuks thumbup.gif
Atsakyti
Tai pas mane ten ir yra beveik garažas - per mašinas praeiti negalima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 11 10, 01:32)
Tai pas mane ten ir yra beveik garažas - per mašinas praeiti negalima biggrin.gif

O as sugalvojau prie miegamojo lango labiausiai ziemos poilsio rekalaujancius sukulentus sustatyti. Ne ant palanges, jos nera. Tiesiai nat zemes. Atidariau paciame lango virsuje orlaide. Dar pritaisysiu plevele per visa langa,atitversiu nuo kambario, kad silumos pas juos nepatektu. Tik bijau del dregmes... Reiks pravedint karts nuo karto.
Cia mano toks pirmas eksperimentas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 11 10, 00:32)
Tai pas mane ten ir yra beveik garažas - per mašinas praeiti negalima biggrin.gif

....bet kad ziuriu ne per aukstai tas garazas g.gif ,per langa taip kitaip atrodo lyg aukstokai.
Atsakyti
As itariu buvo turetaomeny, kad tai vaiku kambarys su zaisliniu masiniuku autoparkingu biggrin.gif
Atsakyti