Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

[quote=Tina*,2010 11 01, 19:25]
Zydim:


jo,cia tai ziedas ispudingas... thumbup.gif
Atsakyti
Reiks man jau kaktusine inventorizacija daryt. Itariu dalis sukulentu - katino pilve lotuliukas.gif eina jis mano palangem ir uzsiima gelininkyste.
Atsakyti
....ir as pasigedau havortijos.. unsure.gif ,nu gi radau sunio guoliukyje ax.gif ,baudziau truputy blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 11 05, 11:46)
Reiks man jau kaktusine inventorizacija daryt. Itariu dalis sukulentu - katino pilve  lotuliukas.gif eina jis mano palangem ir uzsiima gelininkyste.


lotuliukas.gif
QUOTE(elitarai @ 2010 11 05, 12:52)
....ir as pasigedau havortijos.. unsure.gif ,nu gi radau sunio guoliukyje ax.gif ,baudziau truputy blush2.gif

lotuliukas.gif
o pas mane tai dvynukai gėlininkyste uzsiima pasiima koki zaisliuka ir baksnoja i kaktusus lotuliukas.gif kai kada ir su pirščiuku bando doh.gif bet zino kad skaudes tai taip atsasgiai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 05 lapkričio 2010 - 12:48
vaikai mano nelenda schmoll.gif ,sunus buvo ysidures,o mazoji zino kurie neduria ir tik glosto ax.gif
Atsakyti
o MANO JAU visi dideli. Tik tiek, kad as pati viską apleidau sad.gif
Atsakyti
nejau nusibodo sirgti?
Atsakyti
prazydom Danijoj,tykejaus geltono ziedo biggrin.gif bet.. http://public.fotki....s/dscf0142.html
Atsakyti
As savus irgi apleidus. Na bet tuoj tupesiu namie, tai gal vel atsigaus mano kaktusu pievos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 11 05, 20:45)
nejau nusibodo sirgti?

Nežinau. Keista kažkaip... nenusibo. Ir toliau aistra rusena. Gal tik truksta naujų minčių ir siekių. Net nežinau , ko norėti,,,

Gintae, sunku tikėtis plaukuoto žiedo lotuliukas.gif , geltonas -paprasčiau.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 11 07, 22:53)
As savus irgi apleidus. Na bet tuoj tupesiu namie, tai gal vel atsigaus mano kaktusu pievos  bigsmile.gif

Taip manai? smile.gif pas mane buvo priešingai...kai atsirado rūpestėlis,gėlėms laiko paprasčiausiai neliko sad.gif Linkiu,kad tau taip nenutiktų 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
nebeislaikiau, sakau, pasidalinsiu ir as savo manija. manija sukulentams.
Kaip sprendziate vietos problema? Ant palangiu jau nebera vietos, o i tamsa augaleliu grusti nesinori.

O visa kolekcija stai cia
http://picasaweb.goo...AndOtherPlants#

Atsakyti