Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Enija @ 2010 10 25, 06:38)
Priminkit kaip elgtis šiuo laikotarpiu su kaktusais.

Aš jau senokai jų nelieju,jau sunešiau į rūsį,į jų žiemojimo vietą,kur prie lubų įtaisytos kelios dienos šviesos lempos.Dabar ten temperatūra apie 13 laipsnių.Pernai visi žiemojo prie 6-8,nei karto nei vieno neliejau ir nepurškiau...

Šiaip prieš žiemą sveika nupurkšti Actara ir nuo erkių.Kadangi aš purškiau viską prieš rudeninę parodą,tai procedūros nebekartojau. Kaip ir viskas...stebėti ar nei vienas nepūna,kažkaip kardinaliai nekeiči išvaizdos ir kantriai laukti pavasario.Apie vasario mėn. persodinti tuos kuriuos reikia... Iš patirties žinau,kad artėjant pavasariui apie kaktusus pradedi dažniau vaikštinėt,nes per žiemą pasiilgsti veiklos biggrin.gif
Atsakyti
Aš savo kaktusų kolekciją pradėjau plėsti tik nuo šio pavasario, tačiau turėjau nemažai jau ūgtelėjusių, didelių, senolių, kaip aš juos vadinu, kurie jau n metų gyvena pas mane. Irgi prižiūrėdavau žiemą labai chaotiškai, tačiau tikrai dauguma žydėdavo. Šią vasarą labai daug sulaukiau žiedų.
Kaip dabar elgtis su naujais kaktusiukais? Gyvenant bute, su centriniu šildymu, turbūt nelabai išeis juos pamigdyti....... verysad.gif rūsys be langų....
Atsakyti
tai va ir suku galvą kaip elgtis bute su šildymu ir prieblanda. Bijau kad ištįs. unsure.gif
Atsakyti
Tamsa, sausas bei siltas oras - kaktusu priesai ziema.
Atsakyti
Jei nėra kur vėsiau padėti, reikia kiek galima mažiau ir rečiau lieti. Kad užmigtų ir neaugtų. Kitaip žinoma ištįs.
Atsakyti
o jei maniškis vis nesustodamas tebekrauna pumpurus vieną po kito. šiandien nužydėjo, dabar žiūriu vėl pumpuriukas? kol kas jis labai didelėj šviesoj (pietų pusėj) ir šiltai, tarp radiatorių? ar ji jau nešt migdyt ant vėsesnės šiaurinės palangės?
ten praėjusią žiemą ir peržiemojo, turbūt nei karto nelietas. todėl šiemet pirmąsyk man gausiai žydėjo žydėjo žydėjo...
Atsakyti
Mūsų čekas 2011 jau sąrašą įdėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 10 26, 05:51)
Mūsų čekas 2011 jau sąrašą įdėjo  biggrin.gif




bigsmile.gif
bet dar gal ankstoka svajoti apie pavasarį mastau.gif
Lekiu paskaityt. biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 10 26, 06:51)
Mūsų čekas 2011 jau sąrašą įdėjo  biggrin.gif

Imesk nuoroda bigsmile.gif neuzilgo iseinu i dekreta, tai galesiu rinktis ir svajot i valias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2010 10 24, 09:16)
As neseniai pirkau du astrophytumus Šiaurės miestelyje, kur yra Norfa, ir ten yra Verkių gėlių turgelis. Tai pamačius net nustebau kokių ten įdomybių pirkt buvo  smile.gif


Vakar nesusilaikiau ir po darbo nukeliavau biggrin.gif Bet astrophytumų nė su žiburiu neberasi....Bet nesusilaikiau prieš tokį "juoduką" ax.gif
(foto iš i-neto).

Aenium`as
Atsakyti
o jai pas mane rusyje buna apie +9 pastovei,o priesais lentynas yra rytinis langas,bet siauras kaip rusio standartinis tuomet net neapsimoka nest ju i rusi gali isstipti?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 10 26, 07:15)
Imesk nuoroda  bigsmile.gif neuzilgo iseinu i dekreta, tai galesiu rinktis ir svajot i valias  biggrin.gif

aha,ir as noreciau nuorodos wub.gif
Atsakyti