Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

As visus profilaktiskai nupurksciau ax.gif
Atsakyti
pasigirt noriu smile.gif va ka nusipirkau wub.gif
http://public.fotki....1430.html#media

ir dar klausimelis. vienas mano grusonii per vasara truputi patyso, galvojau gal pertesiau..ar gali but taip nuo pertresimo? ir kas kiek laiko tresiat kaktusus(zinoma kalbu apie vasara)?
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 10 23, 20:46)
pasigirt noriu smile.gif va ka nusipirkau  wub.gif
http://public.fotki....1430.html#media

ir dar klausimelis. vienas mano grusonii per vasara truputi patyso, galvojau gal pertesiau..ar gali but taip nuo pertresimo? ir kas kiek laiko tresiat kaktusus(zinoma kalbu apie vasara)?

grazus naujokelis,turejau ir as toki,bet kazkaip nesusiseke pas mane jis neisgyveno doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 10 23, 19:46)


Prašom atskleisti kur Vilniuje astrophytum`ų užderėjo? blink.gif
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2010 10 23, 23:13)
Prašom atskleisti kur Vilniuje astrophytum`ų užderėjo?  blink.gif
Ačiū. 4u.gif


pirkau is rojaus sodu forumiecio biess. jis is kauno, bet kai vaziavo i vln uzveze man smile.gif dar pora maziuku esu uzsisakius, bet juos gausiu tik pavasari. del sito dickio nzn, bet tuos du jis uzsiaugines is seklu. esu labai patenkinta ir negaliu atsigrozet. beja, tiksliai nzn kam tureciau dekot, nepamenu kas man uzrode nuoroda kur jis "retina lentynas", gal crassula.. nzn, bijau apsirikt, bet aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 23 spalio 2010 - 22:01
QUOTE(Samanta @ 2010 10 23, 23:13)
Prašom atskleisti kur Vilniuje astrophytum`ų užderėjo?  blink.gif
Ačiū. 4u.gif

As neseniai pirkau du astrophytumus Šiaurės miestelyje, kur yra Norfa, ir ten yra Verkių gėlių turgelis. Tai pamačius net nustebau kokių ten įdomybių pirkt buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2010 10 24, 09:16)
As neseniai pirkau du astrophytumus Šiaurės miestelyje, kur yra Norfa, ir ten yra Verkių gėlių turgelis. Tai pamačius net nustebau kokių ten įdomybių pirkt buvo  smile.gif


Pačioje Norfoje? Ar ko įdomesnio liko? Ir ar pastovei ten ko užveža? 4u.gif
Atsakyti
Kažkas rašėt, kad "langines" kaktusams įsirengėte. Gal foto galima? Ir komentarus: ar labai šviesos kiekis sumažėja, kokia temperatūra laikosi ten? Ar prie plastikinių langų ar medinių buvo tvirtinta?
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2010 10 24, 13:29)
Pačioje Norfoje? Ar ko įdomesnio liko? Ir ar pastovei ten ko užveža?  4u.gif

Ne ne pačioj Norfoj o priešais Norfą yra Vaikų miestas, praėjus jį yra assorti parduotuvė ir praėjus assorti yra toks pastatas, kur užrašyta Verkių gėlių turgelis 4u.gif ten jau kieme matos gėlės išdėliotos. Tik užėjus po kaire yra mažiukų kaktusiukų, bet geriau pasivaikščiot visur, toliau irgi yra, didesnių.
Aš buvau porą kartų, vieną kartą du astrophytumus nusipirkau, kitą irgi kelis keistuolius smile.gif
Dėl užvežimo naujų, tai manau, kad nuo išpirkimo priklauso. Bet tikrai yra retesnių ir įdomesnių nei tarkim maximose ar senukuose. Bet čia vėlgi, užtaikyt manau reikia, nes kur koks retesnis tai ilgai neužsilaiko.
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 10 22, 16:06)
Dar turiu klausima biggrin.gif  Kai kaktusus nesate i rusi ziemot ar kai kurios forumietes i katiline juos tik sustatot iprastai ir psio? nes esu girdejus kai kurie  deda kaktusus  i dezes ,vazonus susuka i laikrascius ..kaip geriau?mhm g.gif  smile.gif

Pas mus katilinej yra palange, tai as ant jos ir sustaciau kai kuriuos saviskius.
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 10 24, 12:31)
Kažkas rašėt, kad "langines" kaktusams įsirengėte. Gal foto galima? Ir komentarus: ar labai šviesos kiekis sumažėja, kokia temperatūra laikosi ten? Ar prie plastikinių langų ar medinių buvo tvirtinta?

Langines padarė man, bet dar nepritvirtino . Tai foto ir apie šviesos kiekį parašysiu vėliau. Man jas padarė ne su stiklais, o su tokia skaidria,beveik kaip stiklas,plasmase. Manau, kad su stiklais šviesos nesumažėtų visai. Langai mano seni mediniai, bet manau prie plastikinių irgi tiktų. Galima laikyti atidarytą mikroventiliaciją, ir kambaryje nebūtų vėsu smile.gif Idėją paėmiau iš čia, tik pas mane langas paprastas, be balkono.
http://www.cactusok....ik/zimovnik.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anril: 24 spalio 2010 - 23:10
Priminkit kaip elgtis šiuo laikotarpiu su kaktusais. Kokių nedaryti klaidų. Ketvirtus metus turiu kolekciją, bet visada elgdavausi chaotiškai. Tai visko nutikdavo per žiemą. Dabar noriu elgtis kiek profesionaliau. ax.gif
Atsakyti