Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Gražumėlis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 10 20, 22:19)
klausimas forumietems-niekada nesusimastete kodel butent kaktusams simpatija turit ir kokios ateities perspektyvos bus kai jie uzaugs? rolleyes.gif

vien dygliai ko verti wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif ooo auga jie palyginus (pvz su fikusais ar cymbidžiais...) tikrai ne greitai..
Atsakyti
Antras klasuimas butu ka jusu antrosios puses mano apie tokia simpatija kaktusams? ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 10 21, 20:24)
Antras klasuimas butu ka jusu antrosios puses mano apie tokia simpatija kaktusams? ax.gif  lotuliukas.gif



maniškis tai vedžíoja ekskursijas į mano kaktusyną ir visiems giriasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o, MATAU, KAD LENTYNA DAROSI, KAIP KOKS LYGIO NUSTATYMAS...

Šeima džiaugiasi. Kaip sakoma, įtartiniausi yra tie, kurie neturi hobi.
O pasakymas - kaktusai- tai tik mažas kodas tiesos.
Už jų yra dar ir istorijos, ir tolimas žemės lopinėlis - jų tėvynės....Medžioklės azartas... daigynimo intrigos... bendravimas su "sabutilnikais"....dienos pradžia... kelionės... mylinti gyvybė šalia...
Atsakyti
O pas mane pleispilas per 5 metus pirmą kartą ruošiasi žydėti. Stebuklas blink.gif
Patiko jiems vėsiai lauke, nes tiek sukulentų seniai žydėjo tokiu metu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 21 spalio 2010 - 20:54
QUOTE(Gintae @ 2010 10 21, 20:24)
Antras klasuimas butu ka jusu antrosios puses mano apie tokia simpatija kaktusams? ax.gif  lotuliukas.gif

O kas cia - apklausa? biggrin.gif
Noretuu maziau dygliu namie, bet kai zydi, tai sako jog grazu smile.gif

QUOTE(Crassula @ 2010 10 21, 21:50)
Šeima džiaugiasi. Kaip sakoma, įtartiniausi yra tie, kurie neturi hobi.
O pasakymas - kaktusai- tai tik mažas kodas tiesos.
Už jų yra dar ir istorijos, ir tolimas žemės lopinėlis - jų tėvynės....Medžioklės azartas... daigynimo intrigos... bendravimas su "sabutilnikais"....dienos pradžia... kelionės... mylinti gyvybė šalia...

thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Cinside @ 2010 10 21, 21:54)
O pas mane pleispilas per 5 metus pirmą kartą ruošiasi žydėti. Stebuklas  blink.gif
Patiko jiems vėsiai lauke, nes tiek sukulentų seniai žydėjo tokiu metu  biggrin.gif

Pas mane vasara jis prazydo:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 10 21, 20:24)
Antras klasuimas butu ka jusu antrosios puses mano apie tokia simpatija kaktusams? ax.gif  lotuliukas.gif


Kartais antros pusės irgi turi kokių nors ypatingų "dygliuotų" pomėgių..... Toleruojam vienas kitą smile.gif
Atsakyti
Kokie gražūs žiedai wub.gif pas jus.
O aš noriu paklausti,gal kuri žinot,kur parduoda štai tokius tukvius?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 10 21, 21:24)
Antras klasuimas butu ka jusu antrosios puses mano apie tokia simpatija kaktusams? ax.gif  lotuliukas.gif

Maniškiui labai patinka smile.gif wub.gif tik karts nuo karto pakartoja, kad auginčiau proto ribose, nes jau laisvos vietos ant palangių nebėra doh.gif
Ech tikiuosi, kada nors kelsimės gyvent į namą, tada pasidarysiu kaktusų oranžeriją 4u.gif
Atsakyti
Dar turiu klausima biggrin.gif Kai kaktusus nesate i rusi ziemot ar kai kurios forumietes i katiline juos tik sustatot iprastai ir psio? nes esu girdejus kai kurie deda kaktusus i dezes ,vazonus susuka i laikrascius ..kaip geriau?mhm g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintae: 22 spalio 2010 - 15:07
help.gif help.gif help.gif
Labai gražiai paaugom per vasarą lauke,bet tai ką radau anadien labai nepatiko:užpuolė mus(ypatingai rebutiją)balti ,judantys,1-2mm dydžio padarai.Kiek užmačiau tai nurankiojau.Juos sutrynus ištrykšta žalsvas skystis.Rebutija -izoliatoriuje,ką daryti toliau?Ar pagelbės jei nupurkšiu su actara? mastau.gif
Atsakyti