Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

mano kaktuse tongue.gif
Atsakyti
o is kur zinot kad mergyte - kaktuse? berniukai nezydi? biggrin.gif
Atsakyti
gal zinot kas jam ir kaip padeti


user posted image
user posted image
Atsakyti
Blogai matosi.. Gali buti nuo kito kaktuso subadytas... Gal puna jei minkstas jis....
Atsakyti
mano kaktusai turi nauja lentyna thumbup.gif kiek laimes,kai grisiu i LT nufotkinsiu.ne tokios norejau bet ir tokio modelio tiks bent simta vazoneliu susitalpinsiu,tai smagu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2010 10 18, 18:48)
Blogai matosi.. Gali buti nuo kito kaktuso subadytas... Gal puna jei minkstas jis....

man tai ten panasu i grybeline liga. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 10 18, 23:40)
mano kaktusai turi nauja lentyna thumbup.gif kiek laimes,kai grisiu i LT nufotkinsiu.ne tokios norejau bet ir tokio modelio tiks bent simta vazoneliu susitalpinsiu,tai smagu lotuliukas.gif


Nekantru laukti smile.gif
Atsakyti
nu nofotografavo ,bet kokybe nuotrauku nekokia,o ir kaktusus isdeliojo kad tik sutalpinti grizus persideliosiu,kai kuriom pasirodys kad saules jiem gali trukt apatinej lentynoj ,bet pas mane pietu pusej 2langai ir vakaru vienas tai saules jiems gana.neispeikit labai tevuko darbo lotuliukas.gif http://public.fotki....aktusu-lentyna/
Atsakyti
geras tevukas,auksines rankas turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip pat reikėtų kažko panašaus į balkoną ateinančiai vasarai smile.gif
Atsakyti
pas mane jie galima sakyti tik maza dalis ziemos kambari,dauguma opunciju ir kitu atsparesniu rusiu kaktusus isnesiu i rusi,o balandzio viduri i siltnami,keliauninkai mano kaktusai lotuliukas.gif
Atsakyti
Darbas dailus, bet sviesos jiems vistiek truks. Nebent stovetu labai vesiai ir neturetu noro augt. Gali istysti per ziema.
Atsakyti