Įkraunama...
Įkraunama...

kaktusai ir sukulentai

Panašu kad dauguma kaktusų augintojų dar atsigaudinėja po parodos, tai nutariau atidaryti naują temą ax.gif

senoji tema

http://www.supermama...?...605590&st=0

Labai norėjau pasidalinti parodos įspūdžiais. Tai buvo kažkas neparasta wub.gif
keli vaizdai iš Ten:

user posted image
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

Ačiū tiems kas rengė parodą, vežė savo mylimus augalus toli, kad jais galėtų pasidžiaugti ir kiti. Jūs nerealūs kaip ir jūsų augalai. wub.gif
Atsakyti
Laukiam ir daugiau foto is parodos 4u.gif
Atsakyti
bet jau zuzlos kaktusas ne be reikalo gavo apdovanojima uz idomiausia kaktusa thumbup.gif
Atsakyti
sveikos vaje kokie vaizdeliai wub.gif gaila,kad neturiu galimybes apsilankyt tokios parodose,per toli guvenu verysad.gif ,beje acius uz naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
Grozis wub.gif
"Idomiausias kaktusas" mane suzavejo, gal kas ir pavadinima jo zinot?
Atsakyti
QUOTE(~Moni~ @ 2010 09 27, 18:09)
"Idomiausias kaktusas" mane suzavejo, gal kas ir pavadinima jo zinot? [/font][/font]

Aztekium,kogero hintonii smile.gif
Atsakyti
turiu klausima, atsitiko nelaime su mano echinocactus grusonii. suduzo vazonelis (kliuvo uz uzuolaidos atitraukinejant ir bum..)verysad.gif per vasara prileides daug ilgu saknu buvo.. db persodinau i siek tiek mazesni vazoniuka nei buvo anksciau. tikiuosi nebus labai blogai, nes anas buvo per didelis. va toks: http://public.fotki....s/dsc00647.html
na o paklaust noriu kaip db su laistymu daryt? persodinus palaisciau, bet db lyg ir jau miego sezonas turi prasidet.. tai kaip daryt? kai isdzius nebelaistyt? o gal nenest jo ant saltosios palanges ziemai(ten buna kokiu 13-14laipsniu)?
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 27, 20:19)
turiu klausima, atsitiko nelaime su mano echinocactus grusonii. suduzo vazonelis (kliuvo uz uzuolaidos atitraukinejant ir bum..)verysad.gif per vasara prileides daug ilgu saknu buvo.. db persodinau i siek tiek mazesni vazoniuka nei buvo anksciau. tikiuosi nebus labai blogai, nes anas buvo per didelis. va toks: http://public.fotki....s/dsc00647.html
na o paklaust noriu kaip db su laistymu daryt? persodinus palaisciau, bet db lyg ir jau miego sezonas turi prasidet.. tai kaip daryt? kai isdzius nebelaistyt? o gal nenest jo ant saltosios palanges ziemai(ten buna kokiu 13-14laipsniu)?

Kaktusų po persodinimo nereikėtų lieti kelias dienas,kad užsitrauktų ant šaknų atsiradusios žaizdelės.Drėgnas substratas puiki terpė atsirasti puviniui,ypač žemesnėje temperatūroje.Kaktusą reikėtų palaikyti kur šilčiau,kad to nenutiktų.O migdyti pradėsim kogero jau spalio pabaigoje,nebent orai stipriai pagerėtų smile.gif
Šalta žiema kaktusams reikalinga ne tik žiedams ruoštis,bet ir tam,kad sustabdyti augalų augima,paprasčiau kalbant,kad jie netįstų,kai prasideda trumpos dienos ir juntamas šviesos stygius.
Atsakyti
oho, na dal nelaistymo tai tada padariau klaida. tikiuosi jam viskas bus gerai. reikia perkelt kur silciau db ji g.gif
Atsakyti
Stipriai per didelis vazonas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 09 27, 23:57)
Stipriai per didelis vazonas buvo.


zinau, bet per vasara paaugo nemazai. ir saknu buvo pilnas vazonas. jau as ir svarsciau kad reikes persodint, tik galvojau atidet pavasariui.. o db toki kaiptik parinkau, tik va palaistyt nereikejo persodinus. ir siaip bijau kad negerai kad as ji sujudinau g.gif
o kiek db man jo nelaistyt? kol visiskai isdzius zeme? reikia jauciu db gerai padziovint, kad neisimesty koks puvinys.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 27 rugsėjo 2010 - 22:17
nepergyvenk del to palaistymo,viskas bus gerai!gi nemirkei kaip kokios orchidejos tris valandas vandeni?nieko jam neatsitiks.o saknu prileido per daug todel,kad vazonas buvo per didelis.kaktusai megsta po persodinimo bent pora cm didesni vazona.nereikia leist labai jau saknim veset,tada paciam kaktusui augti energijos neliks mirksiukas.gif
Atsakyti