Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

ILAMKA brunette.gif BISKI nuraminai mane,mano mazesni,bet gal irgi nieko bus.(nu vilti DURNIU MOTINA..,bet MAMA SAVO VAIKUS MYLI tongue.gif ..ania?)
ASTUTE-as ta vejo maluneli irgi nusiziurejau mirksiukas.gif -tik reik sugalvot kaip ji apvalu padaryt-staciakampis ''ne i tema'' schmoll.gif ..bet sugalvosiu ka nors..
BLUE ROSE-sveika atvykus i MUSU VIGVAMA lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...SI BALTUJU SALIU tongue.gif GENTIS sveikina TAVE notworthy.gif notworthy.gif ...Cia renkasi tos,kurias sis salis jau baigia nuvaryti I AMZINUOSIUS MEDZIOKLES PLOTUS...as baigiau..HAU... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 28, 10:41)
BLUE ROSE-sveika atvykus i MUSU VIGVAMA lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...SI BALTUJU SALIU tongue.gif GENTIS sveikina TAVE notworthy.gif  notworthy.gif ...Cia renkasi tos,kurias sis salis jau baigia nuvaryti I AMZINUOSIUS MEDZIOKLES PLOTUS...as baigiau..HAU... smile.gif


na ir iskalbinga tu lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=tiklis,2010 09 28, 11:41]
ILAMKA brunette.gif BISKI nuraminai mane,mano mazesni,bet gal irgi nieko bus.(nu vilti DURNIU MOTINA..,bet MAMA SAVO VAIKUS MYLI tongue.gif ..ania?)


Ania biggrin.gif tik jei tavo dar mazesni nei mano tai gal tu ju biski daugiau padaryk,nes gali buti tavo maza skraiste ir neuzsimes smile.gif
Atsakyti
ILAMKA-ACIU uz patarima(as jau 1s ir 1l.tris kartus daugiau numezgiau nei pagal shema reikia...nu taip mazdaug paskaiciavau-jei NONNA rase,kad ji prinere beveik 2 k. daugiau,tai mano ''mazyliu'' tikrai 3 k. daugiau reiks tokiam kaip jos dydziui...o tavo ILAMKA koks dydis?) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 28, 11:57)
ILAMKA-ACIU uz patarima(as jau 1s ir 1l.tris kartus daugiau numezgiau nei pagal shema reikia...nu taip mazdaug paskaiciavau-jei NONNA rase,kad ji prinere beveik 2 k. daugiau,tai mano ''mazyliu'' tikrai 3 k. daugiau reiks tokiam kaip jos dydziui...o tavo ILAMKA koks dydis?) ax.gif


Nu žinok dabar nepasakysiu koks dydis nematau doh.gif o kai sita nunersiu tai pasakysiu biggrin.gif tik tai kad ji mažesne nei originalas,bet mano kliente tokios ir norejo,ne per didelios
Atsakyti
vakar taip ir nenuneriau nei vieno sad.gif, visda taip buna, jei ka suplanuoji daryti tai butinai tasiranda mirtinai neatideliotinu reikalu.
siandien nete paieskojau kitokiu motyvu, na bandysiu nerti ir is kitokiu, na tipo noriu kitokio salio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , kad nebutime visos vienodos smile.gif.
pasidalinsiu ka radau, nes suprantu, kad galima deti kokius tik sirdele geidzia "medaljonus".
Cia zurnalo adresas su nertais motyvais
http://photofile.ru/...2924255/?page=1
***************************************************
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Na tikiuosi nepritersiau temeles g.gif g.gif g.gif g.gif
Tiesiog pamaniau, kad galima nerti si kokiu tik nori motyvu, is tokiu kurie tikrai grazus ir patinka.
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 09 28, 09:37)
Ilamka, labai grazus medalionai  wub.gif

Daske... as irgi manau, kad gal reiktu pabadyti su plonesniu vaseliu  ax.gif  cia tik mano nuomone  bigsmile.gif

na... ir as imesiu viena pavyzdeli, jei kuri norit originalesnio ir su ivairesniais medalionais... gal patiks kuriai wink.gif

user posted image
user posted image



gal gali šį didesnį įdėt, nes paspaudus ant nuorodos nieko nerodo sad.gif
Atsakyti
MAMKA- thumbup.gif
NESINERVAVUOJAM..manau mums tinka viskas,kas padeda kuo greiciau pasveikti.. tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Bandau ideti didesni... ax.gif

ko taio nepavyksta padidinti g.gif

merginos... nemoku as padidinti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 28 rugsėjo 2010 - 11:40
noriu ir as prisijungti prie baltosios karstines ligoniu biggrin.gif ,nu ir grazumelis.dar yra keletas nebaigtu darbeliu,siandien reik kazkaip nuo mb pasiplaut i siulu parde ir tada i darba kibti ax.gif tikriausiai nebusiu labai aktyvus ligonis,bet vis uzbegsiu,nes su dviem mazais vaikais wacko.gif pacios zinot kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2010 09 28, 11:37)
noriu ir as prisijungti prie baltosios karstines ligoniu biggrin.gif ,nu ir grazumelis.dar yra keletas nebaigtu darbeliu,siandien reik kazkaip nuo mb pasiplaut i siulu parde ir tada i darba kibti ax.gif tikriausiai nebusiu labai aktyvus ligonis,bet vis uzbegsiu,nes su dviem mazais vaikais wacko.gif pacios zinot kaip yra.


ziuriu, baltoji karstine, jau ir Airija atakuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 09 28, 11:36)
Bandau ideti didesni...  ax.gif

ko taio nepavyksta padidinti  g.gif

merginos... nemoku as padidinti  blush2.gif

o toks gražus motyvas verysad.gif
Atsakyti