Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(tiklis @ 2010 09 26, 21:43)
nu vialnias stupid.gif net pasiskaitinejau dar karta rusaiciu pradzia-susinervavau,kad jums nereikia nieko keisti shemose,o man reik doh.gif ,pasijauciau TOKIA nemoksa verysad.gif..ir nusiraminau-pasirodo ir kai kurioms rusaitems reikejo truputi pasitobulinti shemas pagal save.  karsta.gif tai nieko tokio..
VIOSIM-na ir kaip is pLono siulo atrodo si skraiste?prasom foto imesti blush2.gif -NU reikia mums peno akims thumbup.gif  thumbup.gif

Dar ne skraistė, dar tik skritulių krūva. Ryt galėsiu įmesti jų nuotraukytę. Nu niekaip neapsisprendžiu, šalio ar skraistės noriu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viosim: 27 rugsėjo 2010 - 21:15
QUOTE(asta30a @ 2010 09 27, 20:58)
fotooooo !!!! prasom fotoooo  4u.gif

netgi neprašom o reikalaujam biggrin.gif mums reikia tai matyt

vakar tik vieną medaljoną nurėriau, šiandien jaučiu dėl laiko stokos nei vieno nepavyks sunarpliot, privalau iki šv. Kalėdų jį turėt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 28 rugsėjo 2010 - 06:47
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 27, 21:12)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif o as net siulu neturiu


Aš irgi biggrin.gif Nu bet labai skubu pabaigt suknelę ir tada imsiuos. biggrin.gif Dar vis neapsisprendžiu kokius siūlus reiks pirkt.
Atsakyti
ziurekite ka radau.gal kam pravers vietoj nepatikusio motyvo
user posted image
user posted image
ir dar kitas
user posted image
user posted image
o cia be shemos
user posted image
o vat cia truputi yra aprasyta kaip megsti sita motyva.
http://club.osinka.r...9387?&start=450
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 28 rugsėjo 2010 - 08:23
o va mano medaliai,cia aisku nevisi smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 09 28, 09:47)
o va mano medaliai,cia aisku nevisi  smile.gif

user posted image

niu laaabai grazus blush2.gif .kokio dydzio 1 L?(as vis lyginu su savo.. blush2.gif bijau,kad is plonu mano siulu ''nebus vaizdo'')(ir tada beliks man tik mega_shok.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 28 rugsėjo 2010 - 08:56
sveikutes 4u.gif
jungiuosi ir as prie sito grozio nerimo bigsmile.gif nuneriau 1 blyna bet is 100 akrilo ir storu vaseliu visai gerai ziurisi g.gif
o kazin tinka tas akrilas ar ne g.gif
user posted image
gal per skysta reikia smulkesniu vaseliu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daske: 28 rugsėjo 2010 - 09:16
QUOTE(tiklis @ 2010 09 28, 09:55)
niu laaabai grazus blush2.gif .kokio dydzio 1 L?(as vis lyginu su savo.. blush2.gif bijau,kad is plonu mano siulu ''nebus vaizdo'')(ir tada beliks man tik mega_shok.gif )


mano ne pagal originalą,dydis kažkur apie 18-22 cm gaunasi,tokie patys buvo ir pilkos mano skraistės,tik šita darau iš 100 procentu akrilo,nebus gal labai šilta,bet už tai gražu biggrin.gif
Atsakyti
Ilamka, labai grazus medalionai wub.gif

Daske... as irgi manau, kad gal reiktu pabadyti su plonesniu vaseliu ax.gif cia tik mano nuomone bigsmile.gif

na... ir as imesiu viena pavyzdeli, jei kuri norit originalesnio ir su ivairesniais medalionais... gal patiks kuriai wink.gif

user posted image
user posted image

o cia, jei reikia smulkesniu i tarpelius...

user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Na ir dar vienas ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 28 rugsėjo 2010 - 09:31
QUOTE(asta30a @ 2010 09 28, 09:37)
Ilamka, labai grazus medalionai  wub.gif

Daske... as irgi manau, kad gal reiktu pabadyti su plonesniu vaseliu  ax.gif  cia tik mano nuomone  bigsmile.gif

na... ir as imesiu viena pavyzdeli, jei kuri norit originalesnio ir su ivairesniais medalionais... gal patiks kuriai wink.gif

user posted image
user posted image


reiks pabandyt bent vieną tokį nusinert

negaliu ramiai dirbt umn.gif noriu nerti doh.gif
Atsakyti
Taika Jūsų namams 4u.gif
Dar viena "ligonė" papildo jūsų gretas wub.gif
Mergaitės, vat turiu klausimuką (nors temą perskaičiau visą, bet kažkaip man vis tiek liko neaišku): medalionų jungimas į šalį parodytas labai gražiai, ačiū, o kaip jungimas į skraistę? Atsiprašau, jei buvo paaiškinimas apie skraistę, matyt, būsiu pražiūrėjusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2010 09 27, 21:01)
Šiam nuostabiam šaliui net atskira temelė yra. Tikrai verta. Aš jau du nunėriau: vieną sau, kitą sesei smile.gif


Saunuole thumbup.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 09 27, 21:08)
mega_shok.gif ne nu SAKES...jus mane nuzudet verysad.gif ...NET 2 blink.gif ..BUOZES JUS verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Maciau juos gyvai abu wub.gif grazuoliai saliai wub.gif
Pamaciau tuos grozius ir pagauvau ikvepima pati nunert biggrin.gif
Atsakyti