Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

NA pas mus ''kaime ''siulu praktiskai nera pasirinkimo.. schmoll.gif .na bet is to kas buvo issirinkau siulus su 40proc.moheros.100gr.-500m...nera stori-bet 1 didysis motyvas gaunasi beveik 15 cm..nera didelis,bet ir ne mazas..ir minkstas ir svelnus blush2.gif :ax:zinoma noreciau kitokiu siulu,bet pirmasis bus toks tongue.gif
(vilna buvo tik laabai plona doh.gif ,stori-tik 100proc.sintetiniai doh.gif ,o jei storis man tinkamas-tai jie medvilniniai doh.gif -ziemai schmoll.gif ...taigi-ziuresim kas gausis lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 27 rugsėjo 2010 - 16:43
Mano 1L 23cm ir tai per mazas pagal originala ax.gif
Atsakyti
nu jooo..originale jie LAABAI DIDELI.. blink.gif ..todel man jusu ir grazesni nei originalas mirksiukas.gif
o del mano siulu-paziuresiu kaip gausis-gal ''ir visai nieko'' tongue.gif ..o kitam jau nuziurejau STOORUS bigsmile.gif minkstus siulus...(viena megsiu sau,o kita brolienei dovanu..nes mezgasi visai greit..)
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 27, 17:44)
nu jooo..originale jie LAABAI DIDELI.. blink.gif ..todel man jusu ir grazesni nei originalas mirksiukas.gif
o del mano siulu-paziuresiu kaip gausis-gal ''ir visai nieko'' tongue.gif ..o kitam jau nuziurejau STOORUS  bigsmile.gif minkstus siulus...(viena megsiu sau,o kita brolienei dovanu..nes mezgasi visai greit..)


o as niekada negaliu to paties nerinio/mezginio pora kart nert rolleyes.gif pirmasis, idomiai einasi... bet jei reiktu dar antra toki pati - turbut net neipusejus jau pasidarytu nuobodu ir galiausiai jis butu taip ir paliktas nedabaigtas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 27, 17:05)
triniti.gif o kodel ne baltu?-KAIP TIK BALTU reikia...taip mes viena kita pazinsim...o dar po keliu men. viruso ''taskymo i visas puses'' surinksime ''baltuju medalionu''gauja. gun_smilie.gif o gal net ir visa KARIUOMENE..IR TADA LAIKYKITES VISI sokiai.gif  nail.gif  dirol.gif

Buvo baltosios beretės dabar bus baltieji šaliai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ooooch tas virusas doh.gif ruduo jaučiu jau kimba biggrin.gif reiks ko gero vaistų siūlų ieškot,vašeliu atitinkamu susirūpint,kad pradėt sveikt biggrin.gif
Atsakyti
Šiam nuostabiam šaliui net atskira temelė yra. Tikrai verta. Aš jau du nunėriau: vieną sau, kitą sesei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2010 09 27, 21:01)
Šiam nuostabiam šaliui net atskira temelė yra. Tikrai verta. Aš jau du nunėriau: vieną sau, kitą sesei smile.gif

mega_shok.gif ne nu SAKES...jus mane nuzudet verysad.gif ...NET 2 blink.gif ..BUOZES JUS verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif o as net siulu neturiu
Atsakyti
Tai bėkit greičiau siūlų pirkt. Tokį grožį reikia turėti mirksiukas.gif O jei rimtai, tai kai užsidedu, žmonės gatvėje žvalgosi. Pavasari lankėsi dvi mano draugės iš Peterburgo ir jos su mano šaliais po Trakus vaikščiojo. Viena Vokietė maldavo parduoti, vos atsikratėm.
O kodėl neneriat? Problema siūlus nupirkti ar procesas gasdinantis?
Atsakyti
AGNYTE,O JUS kokius siulus naudojote?labai storus?ir gal foto galima? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2010 09 27, 20:01)
Šiam nuostabiam šaliui net atskira temelė yra. Tikrai verta. Aš jau du nunėriau: vieną sau, kitą sesei smile.gif


fotooooo !!!! prasom fotoooo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2010 09 27, 21:16)

O kodėl neneriat? Problema siūlus nupirkti ar procesas gasdinantis?

Ogi todel kad siandien mano kaime siulu parduotuve uzdaryta bandysiu ryt nusipirkti
Atsakyti