Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(tiklis @ 2010 09 27, 11:53)
per velu-NEBERA KA TAUPYTI 2.gif...cia kaip narkotikai jau unsure.gif ...tiksliai prie temos reikia prieraso- ATSARGIAI-SUKELIA PRIKLAUSOMYBE(ir koks milijonas sauktuku tongue.gif )


ne tas zodis !!!! doh.gif
as jau baigiu langus praziureti - kada gi tas pastininkas man siulus atnes lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir aš tokio noriu wub.gif

Gal kuri numegus šį gražuolį galėtų pasidalint informacija:
1. Kokie siūlai tinkamiausi? Sudėtis, storis...
2. Po kiek motyvų kiekvienos rūšies reikia nert?
3. Gal yra kažkokia schema kaip juos dėliot?
4. Kažin jeigu neriant iš kažkokių macheros ar angoros (plonų siūlų) eitų naudot kaip šaliką? rolleyes.gif Skraistė gražu, bet aš nežinau ar nešiočiau, o šalikus didelius storu ir šiltus laaabai mėgstu cool.gif

Atsiprašau, jei atsakymai į klausimus buvo temoj - viską perskaičiau, bet gal kažką ir pražiopsojau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 27 rugsėjo 2010 - 12:37
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 27, 13:36)
Ir aš tokio noriu  wub.gif

Gal kuri numegus šį gražuolį galėtų pasidalint informacija:
1. Kokie siūlai tinkamiausi? Sudėtis, storis...
2. Po kiek motyvų kiekvienos rūšies reikia nert?
3. Gal yra kažkokia schema kaip juos dėliot?
4. Kažin jeigu neriant iš kažkokių macheros ar angoros (plonų siūlų) eitų naudot kaip šaliką?  rolleyes.gif Skraistė gražu, bet aš nežinau ar nešiočiau, o šalikus didelius storu ir šiltus laaabai mėgstu  cool.gif

Atsiprašau, jei atsakymai į klausimus buvo temoj - viską perskaičiau, bet gal kažką ir pražiopsojau  doh.gif

Aš dar nemezgiau bet va čia yra schemos: http://www.liveinter.../post122541541/

Atsakyti
user posted image
vat kaip isdestyti viska.
o kiek motyvu-priklauso nuo norimo ilgio ir motyvu dydzio.(t.y. nuo siulu)..kiek supratau-jei neriant 3-4 nr. vaseliu-tai mazdaug 2 kartus daugiau nei shemoje.
o siulai-kuo storesni tuo geriau.
pataisykite mane jei as ne teisi blush2.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif ne ,neturiu šito fantastiško nėrinio,bet turėsiu biggrin.gif
karolius nėriau,taip tongue.gif
Atsakyti
nusipirkau siulu pabandymui, tai siandien vakare bandysiu nsuinerti koki medaljona, ziuresiu kai pziuresis, jei viskas gerai ryt nusipirksiu tiek kiek reikia. Pirkau pusvilne, tik nezinau kaip bus su spalva, parduotuveje buvo lyg ir nieko, o va namo gryzau ir siaip sau ji man. Spalvyte kremine-persikine, nei siokia nei tokia
Atsakyti
Na merginos neturiu zodziu apie jus !!!!!As siulu dietos bandau laikytis ,o jus ka darot tiesiog ciaudit sio salio virusus i visas puses doh.gif nervai nelaiko vaziuoju pasiimsiu dukra is mokyklos ir uzsuksiu i siulu parduotuve rolleyes.gif gal rasiu ka patinkancio ir tinkancio
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 09 27, 15:31)
Na merginos neturiu zodziu apie jus !!!!!As siulu dietos bandau laikytis ,o jus ka darot tiesiog ciaudit sio salio virusus i visas puses doh.gif  nervai nelaiko  vaziuoju pasiimsiu dukra is mokyklos ir uzsuksiu i siulu parduotuve rolleyes.gif gal rasiu ka patinkancio ir tinkancio


tik nepirk baltu !!! o tai, kur meet'e IRL su vienodais ateisim lotuliukas.gif
Atsakyti
triniti.gif o kodel ne baltu?-KAIP TIK BALTU reikia...taip mes viena kita pazinsim...o dar po keliu men. viruso ''taskymo i visas puses'' surinksime ''baltuju medalionu''gauja. gun_smilie.gif o gal net ir visa KARIUOMENE..IR TADA LAIKYKITES VISI sokiai.gif nail.gif dirol.gif
Atsakyti
As neriau is pieno spalvos siulu, man pasirode kad grynai balti butu per ryskiai.
Yra anglu kalba aprasymas kiekvieno medaljono.
Lygtais ten parasyta kokiu vaseliu reikia nert kiekviena g.gif

Yarn weight Aran / 10 ply (8 wpi)
Hook size 5.0 mm (H)
4.0 mm (G)
Finished Size:162.5 x 101.5cm

Apie siulus:
Name
Vanna's Choice Solids & Heathers
Brand
Lion Brand

Weight
Aran / 10 ply (8 wpi)
Wraps per inch

Yardage
170 yards (155 meters)
Unit weight
100 grams (3.53 ounces)
Gauge
16.0 to 18.0 sts = 4 inches
Needle size
US 6 - 9 or 4 - 5.5mm
Hook size
6.0 mm (J)

Fibers
100% Acrylic
Texture
Plied
Machine wash?
yes
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 27, 16:05)
triniti.gif o kodel ne baltu?-KAIP TIK BALTU reikia...taip mes viena kita pazinsim...o dar po keliu men. viruso ''taskymo i visas puses'' surinksime ''baltuju medalionu''gauja. gun_smilie.gif o gal net ir visa KARIUOMENE..IR TADA LAIKYKITES VISI sokiai.gif  nail.gif  dirol.gif


drinks_cheers.gif
o as pati vis neapsisprendziu... ar tik balta nerti, ar... maisyti balta su tamsaus baklazano spalva g.gif ten ta marga - labai idomiai ziurisi... nors, tik balta - daug lengviau priderinti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Nonna @ 2010 09 27, 16:20)
Lygtais ten parasyta kokiu vaseliu reikia nert kiekviena  g.gif



kiek supratau 100 g - 155 m ... storoki siulai cool.gif
Atsakyti
siulu parduotuve pas mus siandien uzdaryta cry.gif cry.gif vaziuosiu ryt o del spalvos as net nezinau kokiu ten bus vietoj teks spresti g.gif
Atsakyti