Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

vat kaip atrodo mano nr 4..vienas su vienu uzmetimu-o kitas su 2.ir vat spec. pafotkinau is sono kaip banguoja mazojo krasta-NORS CIA 3 EILES PASKUTINES NEDIDINTOS NE VIENU STULPELIU smile.gif
user posted image
ATSIPRASU-ANTROS NEBUS FOTO-NES labai kazko puslapi tampo g.gif g.gif kazi kodel? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 02 spalio 2010 - 09:14
QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 10:13)
vat kaip atrodo mano nr 4..vienas su vienu uzmetimu-o kitas su 2.

hmm, gal ką naktį ir ne taip supratau, bet ar schemoj su pusiniu stulpeliu tik kelios eilės, berods nuo 5 eil. normalus su vienu užmetimu stulpelis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 02, 10:38)
hmm, gal ką naktį ir ne taip supratau, bet ar schemoj su pusiniu stulpeliu tik kelios eilės, berods nuo 5 eil. normalus su vienu užmetimu stulpelis.  g.gif

GAUDVILIUT-ar mes apie ta pati medaliuka snekam? blush2.gif ..niu biski nesuprantu apie ka tu blush2.gif blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
didesnis gražesnis bigsmile.gif ,toks nesuspaustas thumbup.gif
ties ramunėm užstrigau doh.gif ,o taip niežti nagai kitiem medaliukam,bet ....reik eit valgyc biggrin.gif cia kū sumaistravot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 02, 11:53)
didesnis gražesnis bigsmile.gif ,toks nesuspaustas thumbup.gif
ties ramunėm užstrigau doh.gif ,o taip niežti nagai kitiem medaliukam,bet ....reik eit valgyc biggrin.gif cia kū sumaistravot doh.gif

aš jau (iš anytos dzūkelės greiti kotletai, ana nemėgsta terliotis). neriu dabar su boranka tą. g.gif nu ir nesuprantu kaip jum tą ketvirtą raitoja, nu smalsu iki negaliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 10:51)
GAUDVILIUT-ar mes apie ta pati medaliuka snekam? blush2.gif ..niu biski nesuprantu apie ka tu blush2.gif  blush2.gif  unsure.gif

na, aš šian nepakaltinama blush2.gif Dar vis liulis bėga ir akys ašaroja, tai gal ką ne taip įžiūriu blush2.gif blush2.gif
Kalbėjau apie 4 medaljončiką, pagal schemą tik 1-5 eilėse pusiniai stulpeliai, o nuo 6 su vienu stulpeliu. Beje ir man bandė raitytis, teko šiek tiek taisyt padėtį.
Ai, man taip pat didesnis - gražesnis wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 02, 10:59)
na, aš šian nepakaltinama  blush2.gif Dar vis liulis bėga ir akys ašaroja, tai gal ką ne taip įžiūriu  blush2.gif  blush2.gif
Kalbėjau apie 4 medaljončiką, pagal schemą tik 1-5 eilėse pusiniai stulpeliai, o nuo 6 su vienu stulpeliu. Beje ir man bandė raitytis, teko šiek tiek taisyt padėtį.
Ai, man taip pat didesnis - gražesnis  wub.gif  4u.gif

nu verysad.gif verysad.gif negi as tikrai durna-nu mergytes paaiskinkit-nu nematau as 4 medalione pusiniu stulpeliu.. g.gif ...nu as matau tik stulpelius su vienu uzmetimu...ne-NU VSIO-MAN RIMTAI JAU fool.gif fool.gif NU ATMERKIT JUS MAN AKIS verysad.gif ..(pyyypt,as cia su situ saliu TOKI nepilnavertiskumo kompleksa isivarysiu- blink.gif )
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 12:33)
nu  verysad.gif  verysad.gif  negi as tikrai durna-nu mergytes paaiskinkit-nu nematau as 4 medalione pusiniu stulpeliu.. g.gif ...nu as matau tik stulpelius su vienu uzmetimu...ne-NU VSIO-MAN RIMTAI JAU  fool.gif  fool.gif NU ATMERKIT JUS MAN AKIS verysad.gif ..(pyyypt,as cia su situ saliu TOKI nepilnavertiskumo kompleksa isivarysiu- blink.gif )

nuraminsiu. aš jų irgi nematau
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 11:33)
nu  verysad.gif  verysad.gif  negi as tikrai durna-nu mergytes paaiskinkit-nu nematau as 4 medalione pusiniu stulpeliu.. g.gif ...nu as matau tik stulpelius su vienu uzmetimu...ne-NU VSIO-MAN RIMTAI JAU  fool.gif  fool.gif NU ATMERKIT JUS MAN AKIS verysad.gif ..(pyyypt,as cia su situ saliu TOKI nepilnavertiskumo kompleksa isivarysiu- blink.gif )

Labutis mirksiukas.gif viskas su tavim gerai ir gerai tu matai,nera 4 medali pusiniu stulpeliu visi su vienu uzmetimu
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 10:13)
vat kaip atrodo mano nr 4..vienas su vienu uzmetimu-o kitas su 2.ir vat spec. pafotkinau is sono kaip banguoja mazojo krasta-NORS CIA 3 EILES PASKUTINES NEDIDINTOS NE VIENU STULPELIU smile.gif

ATSIPRASU-ANTROS NEBUS FOTO-NES labai kazko puslapi tampo g.gif  g.gif kazi kodel? blush2.gif



Ale grazu,bet labai idomiai gaunasi,mano toks su vienu uzmetimu gaunasi kaip tavo su dviem.... g.gif vaselis gal per plonas.
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 10 02, 11:41)
Labutis  mirksiukas.gif  viskas su tavim gerai ir gerai tu matai,nera 4 medali pusiniu stulpeliu visi su vienu uzmetimu
Papildyta:
Ale grazu,bet labai idomiai gaunasi,mano toks su vienu uzmetimu gaunasi kaip tavo su dviem.... g.gif vaselis gal per plonas.

bigsmile.gif ziurekit kas pasirode biggrin.gif ..na jau savo MELYNAJI GROZI pabaigei,tai ir pas mus uzsukai mirksiukas.gif ...(nu laaabai suknele liuks-tokia ''su cinkeliu'' blush2.gif )

zinok-visus neriu vienu vaseliu blush2.gif ..mano siulas plonokas pagal jus-todel tikriausiai ir gaunasi taip... blush2.gif TODEL LAABAI LAUKIU KOL MESKUTE( vietoj to kad KOTLETUS(buoze kokia cool.gif ) kepus ,paimtu ir panertu...),musu man atrodo siulai panasaus storio-tada ir bus aisku...o su 2 atrodo keistokai man-bet nors nesibanguoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 02 spalio 2010 - 10:45
QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 11:42)
bigsmile.gif  ziurekit kas pasirode biggrin.gif ..na jau savo MELYNAJI GROZI pabaigei,tai ir pas mus uzsukai mirksiukas.gif ...(nu laaabai suknele liuks-tokia ''su cinkeliu'' blush2.gif )


tai,kad ziuriu jums cia labai puikiai be manes sekasi mirksiukas.gif dirbat ,neriat...Jo pagaliau baigiau Melyna suknele,dabar jau eksperimenta pradejau,tai prie medaliu tik prabegom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 11:33)
nu  verysad.gif  verysad.gif  negi as tikrai durna-nu mergytes paaiskinkit-nu nematau as 4 medalione pusiniu stulpeliu.. g.gif ...nu as matau tik stulpelius su vienu uzmetimu...ne-NU VSIO-MAN RIMTAI JAU  fool.gif  fool.gif NU ATMERKIT JUS MAN AKIS verysad.gif ..(pyyypt,as cia su situ saliu TOKI nepilnavertiskumo kompleksa isivarysiu- blink.gif )

uu, gi aš sergu ir akyse raibuliuoja, bet tai čia man, a ne tau ( aš tik pasitikslint norėjau 4u.gif ) tongue.gif EIna sau, tris valandas naktį tą 4 narpliojau ir dabar jau šiaip ne taip įžlibijau, teks ardyt doh.gif
Atsakyti