Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

Raportuoju pioneer.gif viduriuka dariau by Tikli 4u.gif , gavos grazus (ne tiubeteika); kai pradejau kantuka "baronkytei, vasa kisau ti i priekini pyneles siula, galine dalis buvo panaudota "baronkytes" sujungimui; "baronkytei neriau viena eilute daugiau nei pagal schema, jungiau i galini ( vidini, blogos puses pyneles siula. Apnerus syki, neriau po 2 a kaip pagal schema. Bet tada puoliau narstyt saliu nuotraukas, kiek gi virsutiniu ziedlapiu- apie 30. Pagal akiu skaiciu aplinkui jei pagal schema- but gavesi pas mane virs 40. tai ziedlapiukus dariau taip- is vienos akies pynele, i sekancia a sujungimas, i sekancia a jungiamoji akis ir jau is sekancios- vel pynele. Jetau, jau kad prirasiau- doh.gif, paciai jau aisku kad nieks bus neaisku biggrin.gif . O ziedlapiai jau "praskleisti"- ne taip kaip nuotraukoj; 2 a pynele tarp ir 2 a vietoj 1 i kiekviena. Tarp kitko pagal sita a la "schema" gavos 30 virsutiniu ziedlapiu. Konstruosim virsutines eilutes apnerimo, ir zesim, patiks ar nepatiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 01, 22:34)
Raportuoju  pioneer.gif viduriuka dariau by Tikli  4u.gif , gavos grazus (ne tiubeteika); kai pradejau kantuka "baronkytei, vasa kisau ti i priekini pyneles siula, galine dalis buvo panaudota "baronkytes" sujungimui; "baronkytei neriau viena eilute daugiau nei pagal schema, jungiau i galini ( vidini, blogos puses pyneles siula. Apnerus syki, neriau po 2 a kaip pagal schema. Bet tada puoliau narstyt saliu nuotraukas, kiek gi virsutiniu ziedlapiu- apie 30. Pagal akiu skaiciu aplinkui jei pagal schema- but gavesi pas mane virs 40. tai ziedlapiukus dariau taip- is vienos akies pynele, i sekancia a sujungimas, i sekancia a jungiamoji akis ir jau is sekancios- vel pynele. Jetau, jau kad prirasiau-  doh.gif, paciai jau aisku kad nieks bus neaisku biggrin.gif . O ziedlapiai jau "praskleisti"- ne taip kaip nuotraukoj; 2 a pynele tarp ir 2 a vietoj 1 i kiekviena. Tarp kitko pagal sita a la "schema" gavos 30 virsutiniu ziedlapiu. Konstruosim virsutines eilutes apnerimo, ir zesim, patiks ar nepatiks ax.gif

thumbup.gif viska supratau...cia ger thumbup.gif ideja taip ziedlapius praskleist...as virs ziedlapiu dejau pumpuriuku eilute-man labai grazu blush2.gif
Atsakyti
Jauc, ardysiu, nervai nelaiko doh.gif . Asta, gelbekit, padekit del to "baronkinio", kaip ten taip lygiai viskas, ir kiek datraukiu, pagal schemute verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 22:38)
thumbup.gif  viska supratau...cia ger thumbup.gif  ideja taip ziedlapius praskleist...as virs ziedlapiu dejau pumpuriuku eilute-man labai grazu blush2.gif

Man pumpuriukai irgi grazu, mintis krebzda, thumbup.gif . gal pasidalintum, kiek ju, greiciaus ne virs kiekvieno ziedlapio? O gal vaizdzialy galima butu? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
ASTUT-NU LAAABAI LIUKS
rimtai-100balu mirksiukas.gif ..o sutraukt kaip ''ramaskes'' neisei blink.gif netaip jau smarkiai banguoja-jei sutrauksiu-puodelis bus tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(gerve @ 2010 10 01, 22:43)
Jauc, ardysiu, nervai nelaiko doh.gif . Asta, gelbekit, padekit del to "baronkinio", kaip ten taip lygiai viskas, ir kiek datraukiu, pagal schemute  verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:

Man pumpuriukai irgi grazu, mintis krebzda,  thumbup.gif . gal pasidalintum, kiek ju, greiciaus ne virs kiekvieno ziedlapio? O gal vaizdzialy galima butu? mirksiukas.gif  4u.gif

kazkur buvau idejus-tuoj rasiu...o zinok cia pirmas mano jis-tai dejau virs kiekvieno..nors siaip dabar kai darysiu-tai mazinsiu lapuku skaiciu ir pumpureliu ''automatiskai''bus maziau. blush2.gif
Atsakyti
jezus marija dar jus cia?????????????????as jau nebegaliu per snarglius ir asaras medaliu nebematau blyn kaip pamusta jauciuos bet iveikiau ka buvau suplanavus duodu ataskaita L1 +,S1+,4+,5+,6+ LIKO 2,3,7,8 IR BURBULIUKAI valio mes nugalejom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nepykit jau nusisneku nes istikruju nekaip jauciuos unsure.gif
Atsakyti
nu ir negalėjau gi eit miegot vis tik to trečio nepabandžius biggrin.gif iškart viskas gavosi. musiau ir su ketvirtu nebus bėdos.
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 01, 21:43)
Jauc, ardysiu, nervai nelaiko doh.gif . Asta, gelbekit, padekit del to "baronkinio", kaip ten taip lygiai viskas, ir kiek datraukiu, pagal schemute  verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:



kazi ar as galesiu padet... nes pas mane labai stori siulai ir vaselis didelis... taigi ir rezume gali gautis skirtingas... o siaip, tai viska pagal scemute tiksliai dariau rolleyes.gif

o kazkur sioje temuteje Tiklio labai tikslus aprasymas net su foto bigsmile.gif

tik parasyk, nuo kurios vietos nebeaisku ir nupasakosiu smulkiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Na merginos ir as jungiuosi prie sio salio nerimo smile.gif
Tikiuosi viskas pavyks smile.gif Nes ir as labai jau noriu tokio grozio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(widele @ 2010 10 02, 08:22)
Na merginos ir as jungiuosi prie sio salio nerimo  smile.gif
Tikiuosi viskas pavyks  smile.gif  Nes ir as labai jau noriu tokio grozio  thumbup.gif

laaaba 4u.gif ..tuoj musu palata reiks plest,jei virusas plis tokiu greiciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...
tai vat as vakar pagaliau ''pribaigiau'' ta 4 medali...nu ir -kaip galvojau g.gif -mano siulai yra per ploni(nes eiles aukstis mazas,o plateja labai stipriai kiekvienoj eilej smile.gif )as specialai viena neriau su 2 uzmetimais tiksliai pagal schema-NESIRAITO,IR NET BISKI ''TRAUKIA thumbup.gif JEEEE...veliau ikelsiu foto abieju.. help.gif MESKUT-jei neklystu,tai ir tavo siulai panasaus storio-BUTINAI (gali asmeniskai lotuliukas.gif man) parasyk kaip gaunas tau-nu nes ''uzsicinkino'' man...cia jau principo reikalas triniti.gif''nu sudorosiu as ta medali'' cool.gif

WIDUT-greit prisiduok is kokiu siulu,kokiu vaseliu ir t.t.. mirksiukas.gif kad kitom butu lengviau,ir mus pavydas imtu tongue.gif

ASTUT-tau vakar vakare ausys neraudo?- nes mes su GERVUTE ''apipletkinom'' tyliai tavo medali topsecret.gif as sau net pasizadejau,kad toki ''paparastuka be tiuningo''irgi nusirakaliosiu rolleyes.gif (nors jau buvau nusprendus kad bus tik ''tiuninguotas''...PIRMA AAGNEX savo melynuku medaliuku akis ''apakino'',o po to ASTUTE dar ir zandikauli''atidare'' tongue.gif ..tai vakar tokia keista israiska sedejau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 02 spalio 2010 - 07:35
labas rytas biggrin.gif
va mano nauji ordinai
user posted image
user posted image
user posted image
spicialiai nieko pavyzdingai nesuglosčiau, yra kaip matosi

musiau mano nėrimas bišky apsiramins, nes MB grįžo. wub.gif bent jau temutėj nelabai lankysiuos, nerti tai reiks įsimest jei kur važiuosim
Atsakyti
niu liuks...zinot as jau noriu ir su zemu stulpeliu ramuneliu-nu jos ''tokios tokios rolleyes.gif ''..reiks pora mzyciu padaryt...o nr.3-kaip nulietas...baronkutes vidury net atsikast norisi blush2.gif

o ramuneliu paskutine eile ,matau,darei kaip originale(o ne taip kaip ilamka rode g.gif )...GERVE man vakar rode,kaip atrodo ramunes DAR PAPILDOMAI apnertos keliom eilem- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ..jos taip iskyla ir pasitaiso- thumbup.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 02 spalio 2010 - 08:44
QUOTE(tiklis @ 2010 10 02, 10:41)
niu liuks...zinot as jau noriu ir su zemu stulpeliu ramuneliu-nu jos ''tokios tokios rolleyes.gif ''..reiks pora mzyciu padaryt...o nr.3-kaip nulietas...baronkutes vidury net atsikast norisi blush2.gif

o ramuneliu paskutine eile ,matau,darei kaip originale(o ne taip kaip ilamka rode g.gif )...GERVE man vakar rode,kaip atrodo ramunes DAR PAPILDOMAI apnertos keliom eilem- thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ..jos taip iskyla ir pasitaiso- thumbup.gif ...

biggrin.gif šventai pagal originalą, net pačiai keista kaip laikausi taip tiksliai, šiaip dažniausiai man kas neįtinka ir pakeičiu (nors tokiu atveju sesuo sako kad visą modelio cinkelį pastoviai nuimu)
Atsakyti