Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

KASTANEDA- NEBANDYK MESTTT!!!!!! blink.gif blink.gif ..nedrysk! tu ka/!!!! :angry:paziurek i mane-nu sitaip ''PJAUNU GRYBA'',ir dar nusisneket pradejau,ir ''nedamatau''-o vistiek NERIU blink.gif blink.gif ..O TU!!!!!..eik kokio sampo isgerk-RYT GAL KITOM AKIM PAZIURESI mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2010 10 01, 19:27)
na tupa as motera  doh.gif  ir is kur pas mane tiek tu lapu prisidaugino !?!?!  blink.gif 
pyyypt... pyyyyppppt...  umn.gif
taigi, zinoma, kad del to raitesi  blush2.gif

UI,UI,UI,uiiiiiii...... lotuliukas.gif lotuliukas.gif pilvas plys....ui.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nebegaliu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

as tau sakiau-''minties sese'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif abidvi ''grybaujam'' ruduo gi... lotuliukas.gif ( bet man vistiek biski laisvokas,jauciu rimtai tobuleju blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 18:34
as gi buvau parasius kad pasiskaiciuokit stulpelius asta tikriausiai kas antra puslapi skaito lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 01, 18:40)
as gi buvau parasius kad pasiskaiciuokit stulpelius asta tikriausiai kas antra puslapi skaito lotuliukas.gif


tai ir reikejo sakyti - paskaiciuokit lapelius tongue.gif kai pasakei stulpelius, tai as kiekvieno lapelio stulpelius ir perziurejau - viskas buvo tvarkoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 18:26)
o va kokie siulai mano-user posted image

( nepattinka man jie,bet tai geriausia kas ''pas mus kaime '' buvo... blush2.gif  blush2.gif  is tiesu,tai reikejo plaukt ir kitokiu uzsisakyti,bet suprantat-AS GI LIGONE blink.gif ..MAN REIKEJO ''CIA IR DABAR'' blink.gif  blink.gif ...kita sali nersiu TIK IS VILNOS smile.gif

Tie patys siulai sad.gif
Manau reikia imti vilna butinai, nes vaizdas atskirai medalionu grazus, bet kai susiuvi man vaizdas negrazus sad.gif Plius pas mane balti...gal del to...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kastaneda: 01 spalio 2010 - 18:53
As tai tokio sukirpimo, kad 9 kart matuoju, tai skaiciuoju ir skaiciuoju lotuliukas.gif , tikrinu ir tikrinu. O vat dabar "baronkinio" viduriukas kaip tiubeteika gavos verysad.gif , einu ieskot priezasties, o jau taip daba ta baronkyte raityt noris blush2.gif
Atsakyti
maziau snekekit daugiau dirbkit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2010 10 01, 19:52)
Tie patys siulai sad.gif
Manau reikia imti vilna butinai, nes vaizdas atskirai medalionu grazus, bet kai susiuvi man vaizdas negrazus sad.gif Plius pas mane balti...gal del to...


lotuliukas.gif nu pas mane irgi balti-tik nuotrauka ne tokia ikeliau.gr lotuliukas.gif lotuliukas.gif it baltu foto neradau.. g.gif o kodel tu sakai,kad po viena jie grazus-o kartu ne g.gif g.gif .man tai niekad g.gif g.gif ''vaizdo nebuna '' kol nepabaig g.gif iu darbelio...darant pamatai,k ur dar ka pridet,kur atimt...nu zinok tu ji PABAIK-O TADA ''PANIKUOK'' KAD NEGRAZUS mirksiukas.gif mirksiukas.gif (pabandyk tu ji par mirksiukas.gif odyt kam nors ''svetimam'' ir pazek ka sakys mirksiukas.gif -nes daznai buna,kad pats kurejas mato vien ''broka'',nors realiai gaminys labai graziai atrodo tongue.gif smile.gif ..cia rimtai-man niekada 100 proc.nepatinka ka as ''nurezgu'' unsure.gif ..o kitiem atrodo kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
vat-nezinau ar matosi, NU BET MAN BISKI RIECIA SITOJ VIETOJ verysad.gif ..KAS NERETE-ar po to situacija pagereja?ar jums taip buvo/ g.gif nu jau 2 kartus ardziau-pamezgu ik kokios 7 eiles ir isardau doh.gif doh.gif ...o dedu tik po 1 akyte tarp lapuku..tai kas butu,jei deciau 2? g.gif g.gif ..o gal kaip tik veliau pasitaisytu? g.gif (nu mano siulas visai nesiardo doh.gif ''uzsiknisu''kol paardau blink.gif )
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 19:07)
lotuliukas.gif nu pas mane irgi balti-tik nuotrauka ne tokia ikeliau.gr lotuliukas.gif  lotuliukas.gif it baltu foto neradau.. g.gif o kodel tu sakai,kad po viena jie grazus-o kartu ne g.gif  g.gif .man tai niekad g.gif  g.gif  ''vaizdo nebuna '' kol nepabaig g.gif iu darbelio...darant pamatai,k ur dar ka pridet,kur atimt...nu zinok tu ji PABAIK-O TADA ''PANIKUOK'' KAD NEGRAZUS

Zinok nusprendziau, kad megsiu geriau is vilnos...nebenoriu...tiesiog nera to grozio, koks turetu buti...o darbo vis delto nemazai, norisi rezultato gero....o be to balta - siulas ne itin geras, nebus ir praktiskas....Bet cia tik man taip atrodo, manau JUSU bus tikrai labai grazus... wub.gif
Atsakyti
user posted image "baronkinis" mano ax.gif Sirdingas aciu Tikli uz paaiskinimus 4u.gif , netgi vaizdinius 4u.gif 4u.gif . Bet ka daryt su antrom pynelem, noretus kad jos daugiau pasiduotu i virsu, bet ir isretinti labai nesinori. Dekinga uz bet kokias mintis 4u.gif
P.s. dariau pakeitimus, jei kam nesigaus, susirasiau blush2.gif kad nepamirsciau, galesiu pasidalint drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 01, 22:09)
user posted image "baronkinis" mano ax.gif Sirdingas aciu Tikli uz paaiskinimus 4u.gif , netgi vaizdinius  4u.gif  4u.gif . Bet ka daryt su antrom pynelem, noretus kad jos daugiau pasiduotu i virsu, bet ir isretinti labai nesinori. Dekinga uz bet kokias mintis  4u.gif
P.s. dariau pakeitimus, jei kam nesigaus, susirasiau blush2.gif kad nepamirsciau, galesiu pasidalint drinks_cheers.gif

blush2.gif nu baikit cia su padekom unsure.gif ...o kokius pakeitimus/ labai idomu g.gif ...del antru pyneliu-jeigu jas pailginus-tai apskritimo skersmuo dideja,tuo tarpu ''stipinai''(lapeliu skaicius) nesikeicia..tai reiskia-kad atstumas tarp lapuku-stipinuku-dideja blush2.gif blush2.gif ..tada reikia ir akyciu daugiau tarp ju daryti-bet taip graziau ax.gif (jie labjau''isryskeja'')

o vat man galvos skausmas tas ''spurguotas malunelis''-nu raitosi kraiposi jis man doh.gif ..ne stipriai-bet banguoja doh.gif truputi-O TAI MAN LAABAI NEPATINKA..bandau dabar megsti viska stulpeliu su 2 uzmetimais. g.gif ..sakau-gal mano siulas per plonas sitai schemai(ta prasme per zemi stulpeliai gaunas,o plateja kiekvienoj eilj smarkiai.. g.gif jau ir matematines ir fizines zinias tongue.gif ''perkratau''...nu niekad negalvojau,kad reikes geometrija naudotis neriant sali lotuliukas.gif ...gerai kad gera mokytoja turejau mokykloje-dabar mintyse jai dekoju ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 01 spalio 2010 - 21:27
QUOTE(tiklis @ 2010 10 01, 21:20)
o vat man galvos skausmas tas ''spurguotas malunelis''-nu raitosi kraiposi jis man doh.gif  ..ne stipriai-bet banguoja  doh.gif


vat vat... gausi, kaip ir as - susekt kaip ramunele tongue.gif

o as imetu dar viena uzmaigta medaliuka... skersmuo 24 cm ... smile.gif

user posted image
Atsakyti